Mēneša horoskops Aprīlis 2023

Šajā sezonā mūs ietekmē Auna stingrā pieeja. Mums vajadzētu sākt pamanīt reālas nesaskaņas; gaidāmi strīdi un ekstrēmi izteikumi. Šī tranzīta laikā būs draudi un daudz, daudz sliktas uzvedības.

Atvadoties no Zivju sezonas, mēs pievēršamies spēcīgākās un kareivīgākās zīmes – Auna – lielajai kosmiskajai ietekmei. Tuvojas Auna sezona, un tā mums sagriezīs pakaļu. Vai arī tā padarīs mūs par augstākās klases dumpiniekiem.

Mēneša horoskops Aprīlis 2023

Kad ir Auna sezona?

Auna sezona sākas 21. martā, kad Saule pāriet Auna zodiaka zīmē. Šīs zodiaka sezonas ietekme turpināsies līdz pat Auna sezonas beigām 19. aprīlī, kad Saule pāriet Vēža zīmē.

Auns ir pirmā zodiaka zīme, tāpēc šī sezona astroloģiskajā kalendārā tiek uzskatīta par pirmo zīmi.

Uguns zīme Auns nav izlutināta, tāpēc, ja nākamā mēneša laikā sāksiet justies agresīvi, naidīgi vai sāncensīgi, šo nikno uguni varat saistīt ar Auna un tā valdošās planētas Marsa ietekmi. Savā ziņā tas nozīmē, ka šajā konkrētajā gadalaikā mūs ietekmē Auna stingrā pieeja. Mums vajadzētu sākt pamanīt reālas nesaskaņas; gaidāmi strīdi un ekstrēmi izteikumi. Šī tranzīta laikā būs draudi un daudz, daudz sliktas uzvedības.

Auna ietekme stimulē katras zodiaka zīmes vajadzību vadīt un palīdzēt. Iespējams, mēs vairāk nekā jebkad agrāk iesaistīsimies projektā, par kuru esam domājuši, bet kurā nekad neesam ieniruši. Šis būs iesaistīšanās, prāta vētras un apzinātas plānošanas laiks, jo Auna valdošā planēta Marss ir rīcības planēta. Un, lai gan mums var šķist, ka viss notiek pārāk karsti, Auna kosmiskais spēks mūs neļaus vilties.

Auns – horoskops Aprīlis 2023 (20. marts – 19. aprīlis)

Mēneša pirmajā pusē Aunam būtu jānodarbojas ar resursu un vitalitātes uzkrāšanu, jo aprīļa otrajā pusē tie būs ļoti nepieciešami, lai sasniegtu ilgi gaidītos rezultātus.

Tiecoties pēc panākumiem, zodiaka zīmes pārstāvji var pilnībā aizmirst par ģimeni. Viņiem savā saspringtajā darba grafikā būtu jāatrod laiks, lai pavadītu kādu vakaru vai nedēļas nogali kopā ar mīļajiem.

“To darot, Aunu uzmanības centrā būs mājsaimniecības darbi. Radinieki prasīs jūsu uzmanību, neatsakiet viņiem to. Vēl labāk kopā iesaistieties mājas labiekārtošanas darbos,” iesaka eksperts.

Aprīlī, lai atbrīvotos no stresa, jūs varētu veikt kādu garīgu praksi vai uz pāris dienām doties atvaļinājumā.

Vērsis – horoskops Aprīlis 2023 (20. aprīlis-20. maijs)

Aprīlis būs sarežģīts laiks konservatīvajiem Tauriem. Liktenis viņu dzīvē ieviesīs radikālas pārmaiņas.

“Jūsu uzdevums ir pieņemt visu jauno kā labu lietu. Nopietnas pārmaiņas var ietekmēt tavu karjeru, tāpēc pievērs īpašu uzmanību saviem tiešajiem pienākumiem, divreiz pārbaudiet oficiālos dokumentus,” iesaka eksperts.

Aprīlī šai zodiaka zīmei būs nelieli komandējumi. Tie radīs labvēlīgas pārmaiņas tavā karjerā. Palīdzēs arī publiskas uzstāšanās un dzīvie priekšnesumi.

Venera otrajā mājā labvēlīgi ietekmēs finanses. Galvenais ir atcerēties sevi palutināt.

Dvīņi – horoskops Aprīlis 2023 (21. maijs-20. jūnijs)

Dvīņi aprīlī būs magnēts pretējā dzimuma pārstāvjiem. Vieglprātīgajai zodiaka zīmei ir svarīgi iemācīties noturēt sevi, citādi personīgajā dzīvē var notikt nepatīkami notikumi.

Iestājoties siltākām dienām, Dvīņi vēlēsies kaut ko mainīt savā izskatā. Horoskops brīdina: eksperimentēt ar tēlu var tikai mēneša sākumā.

“Retromērkūra periodā – no 21. aprīļa līdz 15. maijam – labāk nevajag ļauties frizūras maiņai un plastiskajai ķirurģijai,” saka astropsihologs.

Ja martā gaisa stihijas paspārnē dzimušo lietas bija stagnācijā, tad aprīlī Dvīņiem atkal nāksies pielāgoties strauji mainīgajiem apstākļiem. Viņu priekšniecība novērtēs viņu darba spējas. Aprīlis var atnest ilgi gaidīto paaugstinājumu amatā.

Zodiaka zīmi pavadīs veiksme viņu centienos. Ir vērts pieteikties kvalifikācijas celšanas kursos vai sākt mācīties svešvalodas.

Vēzis – horoskops Aprīlis 2023 (21. jūnijs-22. jūlijs)

Vēža mīlas dzīve aprīlī sasniegs jaunu līmeni. Pavasara siltums beidzot izkausēs neuzticīgās zodiaka zīmes sirdi, ļaujot tai pilnībā izšķīst mīlestības un romantikas atmosfērā. Šajā laikā parādīsies arī jauni panākumi karjerā.

“Dodieties uz tikšanās reizēm, aktīvi iepazīstieties, runājiet par sevi un savu iecienīto biznesu – jūs pamanīs un novērtēs,” saka astropsihologs.

Lai atbrīvotos no stresa un atraisītu savu iekšējo potenciālu, vari apsvērt iespēju iet uz nagu dzīšanu vai pierakstīties pie psihoterapeita. Otrais pavasara mēnesis, saskaņā ar horoskopu, dos tev spēku un enerģiju, lai īstenotu savus pārdrošākos sapņus. Šis periods ir piemērots arī bērna ieņemšanai.

Lauva – horoskops Aprīlis 2023 (23. jūlijs-22. augusts)

Aprīlī Lauvai ir svarīgi būt piesardzīgai. Tā kā debesu ķermeņi pastāvīgi mainās, zodiaka zīmes noskaņojums mainīsies ļoti ātri, un viss var izkļūt ārpus kontroles. Taču pēkšņi traucējumi plānos un nelielas neveiksmes, saskaņā ar horoskopu, pozitīvi ietekmēs uguns stihijas varā dzimušo dzīvi.

“Galvenais, kas jāatceras, ir tas, ka visi pārsteigumi noved pie lieliem panākumiem. Nepievērsiet uzmanību kritikai savā adresē, tā netraucēs jums virzīties uz saviem profesionālajiem mērķiem,” – dalījās speciāliste.

Aprīlī ir svarīgi nepārpūlēties un atvēlēt dažas dienas vientulībai un atpūtai. Iespējams, ir vērts doties uz kādu atpūtas māju vai sanatoriju. Jums ir jābauda dzīve un jāspēj aizmirst savas problēmas.

Jaunava – horoskops Aprīlis 2023 (23. augusts-22. septembris)

Aprīlī Jaunavas uzmanības centrā būs viņa karjera. Šo zodiaka zīmi visvairāk ietekmēs retrogrādais Merkurs. Zemes spēku paspārnē dzimušajiem būs grūti veikt rutīnas darbus, un daži cietīs no īgnuma un šaubām par sevi. Dažām Jaunavām būs grūti sevi piespiest strādāt, jo viņām būs apgrūtināta nasta un rūpes.

Tā kā darbs aizņems visu laiku, attiecībām vairs nebūs enerģijas. Tāpēc iespējami konflikti ar otro pusīti.

“Uzticieties savai intuīcijai, nesteidzieties pieņemt lēmumus,” iesaka astropsihologs.

Svarīgi ir neaizmirst atpūsties. Jaunavām pavasara vidū, iespējams, būs jādodas komandējumā. Šo komandējumu ir vērts plānot tā, lai jūs varētu apvienot darbu ar iespēju nedaudz atpūsties.

Svari – Aprīlis 2023 (23. septembris-22. oktobris)

Aprīlī Svariem būs materiālās labklājības periods. Zodiaka zīmes pārstāvji var nešaubīties par rītdienu un negaidīt nekādas nepatikšanas.

“Intuīcija šajā mēnesī būs ļoti spēcīga, tā palīdzēs jums sarežģītās situācijās izdarīt pareizo izvēli,” atsaucoties uz horoskopu, teica Jekaterina Lemeža.

Tomēr personīgo attiecību jomā pavasara vidū var rasties pretrunas. Attiecības piedzīvos ne tos mierīgākos laikus, taču Svaru dabiskais jutīgums palīdzēs izvairīties no nopietnām nesaskaņām.

Skorpions – horoskops Aprīlis 2023 (23. oktobris-22. novembris)

Šī zodiaka zīme aprīlī nepiedzīvos krasas pārmaiņas. Pavasara vidū Skorpionu dzīvē turpinās dominēt attiecību un ģimenes tēmas.

Darba un uzņēmējdarbības sfērās zem ūdens stihijas aizbildniecības dzimušie sagaida materiālus ieguvumus.

“Var rēķināties ar labiem ienākumiem. Tāpat arī iespējams saņemt mantojumu vai atrisināt nekustamā īpašuma jautājumus,” – sacīja astropsihologs.

Aprīlis ir labvēlīgs laiks, lai uzsāktu jaunas mācības vai sāktu pašiem sniegt zināšanas.

Strēlnieks – Aprīlis 2023 (23. novembris-20. decembris)

Pavasara vidū Strēlnieku dzīvē iestāsies pastāvības periods. Bizness un karjera beidzot sāks nest stabilus rezultātus. Ja ir nepabeigti darījumi vai projekti, tie tiks droši atrisināti. Taču atlikt tos garā lodziņā nevajadzētu. Visus jautājumus nepieciešams risināt kārtībā.

“Mēneša laikā darbā var rasties jautājumi saistībā ar iepriekš noslēgtiem līgumiem. Tāpēc tagad ir vispiemērotākais laiks, lai pabeigtu visas iepriekš uzsāktās lietas vai darījumus,” dalās eksperts.

Strēlniekiem aprīlī jārūpējas par savu veselību. Tas būs diezgan traumatisks periods, tāpēc lieki neriskējiet.

Mežāzis – horoskops Aprīlis 2023 (21. decembris – 19. janvāris)

Āzirdziņiem aprīlī pavērsies jaunas iespējas pašrealizēties. Lai attīstītos un sasniegtu savus mērķus, zodiaka pārstāvjiem būs jāatmet vecais. To izdarīt būs diezgan viegli.

“Tieši aprīlī jūs varēsiet viegli atvadīties no visiem saviem sliktajiem ieradumiem,” atsaucoties uz horoskopu, teica speciālists.

Kozirdziņiem pie apvāršņa pavērsies arī personīgo attiecību perspektīvas. Horoskopa ziņojumi liecina, ka vientuļajiem gaidāma jauna romantiska tikšanās. Taču, lai nostiprinātos šajā dzīves jomā, tev būs jāpieliek pūles un jāizkāpj no savas komforta zonas. Dzīves pārmaiņu sastapšanās notiks kādā ballītē, tikšanās vai kultūras pasākumā.

Ūdensvīrs – Aprīlis 2023 (20. janvāris – 17. februāris)

Ūdensvīram būs veiksmīgākais periods darba dzīvē. Pat tie projekti, kurus ilgu laiku neizdevās īstenot, beidzot tiks uzsākti.

Taču neatdodiet visu sevi tikai savai karjerai. Šajā laikā ir svarīgi rūpēties par savu fizisko un psiholoģisko stāvokli.

“Aprīlī vissvarīgākais ir rūpēties par savu veselību. Pastāv traumu risks, esi uzmanīgs. Mājas pārbūve, jaunu dekoru un mēbeļu iegāde palīdzēs uzlabot garastāvokli un mazināt stresu,” sacīja astropsihologs.

Aprīlis ir arī labs laiks, lai pavadītu laiku kopā ar ģimeni. Nav nepieciešams izvairīties no ģimenes tikšanās. Tieši tuvākie cilvēki ir tie, kas var palīdzēt jums atrisināt sarežģītus jautājumus.

Zivis – horoskops Aprīlis 2023 (18. februāris-20. marts)

Aprīlī zvaigznes iesaka Zivīm ieklausīties savā intuīcijā. Tā palīdzēs atrast izeju no sarežģītām situācijām un gūt panākumus visās dzīves jomās.

“Palieciet mierīgi, pat ja apkārt valda haoss. Mēģini noskaņoties uz savu vilni. Lai to izdarītu, varat izmantot meditācijas tehnikas vai aromterapiju,” iesaka speciāliste.

Nestabilitāte un vēlme visā meklēt loģiku novedīs pie strīdiem un pārpratumiem ar kaimiņiem vai tāliem radiniekiem. Lai izvairītos no iesaistīšanās konfliktos, labāk iepirkt dekoratīvus priekšmetus dzīvoklim vai lauku mājai.

Personīgajās attiecībās pienāks laiks, kad to attīstība būs atkarīga tikai no Zivju iniciatīvas. Ir svarīgi nepalaist garām iespēju iekarot otrās pusītes sirdi un spert pirmos soļus. Jums vajadzētu organizēt romantiskus vakarus un vakariņas sveču gaismā savam mīļotajam cilvēkam.