Mēneša horoskops Janvāris 2024

Astrologi apgalvo, ka no 2024. gada janvāra sāksies jauns posms cilvēces dzīvē. 2024. gada janvāris ir robežmēnesis starp aizejošo gadu Austrumu kalendārā un nākamo gadu: melnais ūdens zaķis beidz savu valdīšanu un to nomaina zaļais koka pūķis. Un visa mēneša vide un notikumi, ko tas nesīs, šķitīs pretrunīgi, dažiem pat šķitīs, ka iestāsies stagnācija. Tomēr patiesībā tā ir gatavošanās gaidāmajām vērienīgajām pārmaiņām Mēneša horoskops Janvāris 2024. Tiem, kas 2024. gada janvārī noķers šo vilni un brauks uz tā, paveiksies.

Līdz mēneša beigām katram zīmes pārstāvim vajadzētu būt gatavam tālākās rīcības plānam vai vismaz mērķu sarakstam. Tas ir priekšnoteikums, lai visa gada garumā gūtu panākumus. Kopumā janvāra pēdējā dekāde var nest daudz konfliktu un strīdu. Zvaigžņu atbalsts tiks sniegts tiem, kuri centīsies nodibināt attiecības un mierīgi atrisināt visus strīdus.

Astrologi jau ir sastādījuši prognozi 2024. gadam – horoskops 2024 visām zodiaka zīmēm.

Astrologija 2024
attēls no seriousfacts.com

Mēneša horoskops 2024. gada janvāris visām zodiaka zīmēm.

Kas 2024. gada gaidāms zem jūsu zodiaka zīmes dzimušajam? Izlasiet savu horoskopu šim mēnesim Janvāris Horoskops 2024 katrai zodiaka zīmei.

♈ Auns Janvāris 2024

Jūs diez vai saņemsit atpūsties…. Janvāris jums ir lielu sasniegumu mēnesis. Tieši janvārī tu vari iegūt to, pēc kā ilgi esi ilgojies, vari mainīt savu sociālo līmeni un stāvokli. Daudzi Auni pieņems lēmumu par jaunu biznesu, jaunu projektu. Janvāra pirmā puse ir labvēlīga karjeras izaugsmei, svarīgiem dzīves sasniegumiem. Pastāv liela varbūtība vai nu iegūt jaunu ienākumu avotu, vai arī iespējams liels ilgi gaidīts pirkums.

♉ Vērsis horoskops Janvāris 2024

Vērsis Janvāra pirmā puse būs pozitīva Tu pārdomāsi, kas vēl nav tavā dzīvē, un, iespējams, janvārī būs pirmais rezultāts. Jūsu nostāja kādā jautājumā krasi mainīsies. Pirmajā pusgadā tu atrisināsi finanšu jautājumus. Mēneša beigās Vērsis atrisinās kādu svarīgu ģimenes jautājumu. Visos jautājumos meklē atbalstu pie draugiem – viņi neatteiks.

♊ Dvīņi Janvāris 2024

Janvāris 2024 jums ir izaicinājumu un stresa pilns mēnesis. Daudziem no jums būs jārisina finansiālas problēmas, un dažiem no jums ir kāda krīzes situācija, kas neļauj mierīgi gulēt. Taču tieši janvārī visas šīs problēmas var tikt atrisinātas…. Var tikt apspriesti un atrisināti laulības vai šķiršanās jautājumi, darījumi un līgumi.

♋ Vēzis 2024. gada janvāris

Vēžiem, tāpat kā Auniem, nav laika atpūsties…. Janvāra pirmajā pusē planētas priekšplānā izvirzās darba un veselības jautājumi. Taču viss notiek drīzāk pozitīvā virzienā. Visu mēnesi svarīgas ir attiecības. Gan personīgajā dzīvē, gan biznesā, partnerattiecībās. Vēži mainīs savu skatījumu uz dzīvi, un ļoti iespējams, ka kāds tevi uz to “uzspiedīs”…..

♌ Lauva Janvāris

Janvārī tiks atrisināts svarīgs personisks jautājums. Tas var būt saistīts ar darbu, veselību, finansēm, bērniem un …. mīlas lietām :-). Janvārī sāksies pirmās pārmaiņas attiecībās.

♍ Jaunava Mēneša horoskops Janvāris 2024

Jaunava janvārī iezīmēs līniju kādā svarīgā jautājumā. Tas var būt saistīts vai nu ar mīlas lietām, vai bērniem. Daži no jums var nolemt apprecēties vai arī pagaidām tā būs tikai saderināšanās. Un lielas pārmaiņas sāksies darba un veselības jomā.

♎ Svari Horoskops Janvāris 2024

Janvārī Svari zīmes pārstāvji risinās kādu svarīgu ģimenes jautājumu, nav izslēgts, ka tas ir saistīts ar nekustamo īpašumu. Mēneša otrajā pusē pirmajā vietā nāks bērni un rūpes par viņiem. Darbā viss būs labi, un veselība tevi nepievils.

♏ Skorpions Janvāris horoskops

Skorpionam ir ļoti aktīvs janvāris. Šajā mēnesī tev var būt svarīgs līgums (piemēram, darba līgums), svarīga tikšanās, ceļojums. Vai arī svarīgas pārmaiņas gaida tavus radiniekus – brāļus un māsas, pārmaiņas var būt arī tavos kaimiņos. Mēneša otrajā pusē var notikt nozīmīgas un nopietnas pārmaiņas, un, visticamāk, ģimenes un mājas jomā

♐ Strēlnieks Janvāris 2024

Strēlnieku zīmes pārstāvji janvārī gaida svarīgu monetāro rezultātu. Tas var būt jauns ienākumu avots, kas sāks nest peļņu, tā var būt kārtējā peļņa prēmijas veidā, tā var būt dārga dāvana vai liels pirkums. Taču jūs noteikti gaida kāda skaidrība. Pat tad, ja jūs pametīsiet darbu, jūs sapratīsiet, kā ātri nopelnīt vairāk. Jūsu pašvērtējums uzlabosies – jūs būsiet lepns par sevi. Janvārī kādam var tikt pasludināts tiesas spriedums.

Mežāzis Mēneša Horoskops 2024 Janvāris

Janvāris ir vissvarīgākais gada mēnesis jums, Mežāzim. Jūs gaida globāli notikumi un pārmaiņas. Tas var būt ļoti personisks un svarīgs rezultāts, merit…. Taču jūs tajā ieguldīsiet arī daudz pūļu. Tavs personīgais Jaunais gads sākas 11. janvārī. Pilnmēness janvāra beigās sniegs jums atbildi arī uz kādu finansiālu jautājumu.

♒ Ūdensvīrs Janvāris 2024

Ūdensvīriem janvārī ir jāliek liels, trekns punkts konkrētam jautājumam. Jūs varat pāršķirt vienu no savas dzīves lappusēm. Tas, visticamāk, ir saistīts ar attiecību jomu. Un no 21. janvāra tev sāksies pilnīgi jauns dzīves periods, kāds tev vēl nav bijis.

♓ Zivis Mēneša horoskops

Zivīm jāmeklē palīdzība un atbalsts pie draugiem, kolēģiem, domubiedriem un pat sociālajām organizācijām….. Janvāris ir kolektīva darba un vēlmju piepildīšanas mēnesis. Bet tu taču zini, ko tieši vēlies. Mēneša beigas ievilks svītru darba vai veselības jautājumos.