Pūķa gads 2024

Austrumu astroloģijā nākamais gads tiek definēts kā Pūķa, turklāt koka, aizbildniecības laiks. Ir svarīgi atcerēties, kura gads 2024, jo tieši Pūķis Ķīnā ir ļoti godājams – šis dzīvnieks ir kļuvis par imperatora varas simbolu.

Kurš 2024. gads saskaņā ar ķīniešu kalendāru?

Austrumos tic, ka 2024. pūķa gads būs viens no veiksmīgākajiem, jo patrons apvieno zemes un debesu garu, ir slavens kā līdzsvarota, mierīga, bet tajā pašā laikā mērķtiecīga un harizmātiska būtne.

Pūķa gads saskaņā ar senajām prognozēm ir aktīvs un pārliecinošs mērķu sasniegšanas laiks. Šī perioda spēcīgais un gudrais aizbildnis veicina visgrūtāko projektu īstenošanu. Tomēr šis nav laiks, kad jāgaida, kad vēlēšanās piepildīsies tikai tā vien. Simbols 2024. gadā palīdzēs tikai tiem, kuri būs gatavi pielikt pūles, lai īstenotu savus sapņus.

Nepacietība un alkas pēc sasniegumiem pārņems cilvēkus Jaunajā gadā. Fakts ir tāds, ka dominējošā šajā periodā būs Jang enerģija. Kā teikts senajās ķīniešu pasakās, tā atbilst vīrišķībai, aktivitātei, radošumam un produktivitātei. Tātad ikvienam būs iespēja virzīt savas idejas un ar pārliecinošu soli pakāpties pa karjeras kāpnēm.

Kad saskaņā ar Austrumu kalendāru pienāks 2024. gads?

Kā zināms, Austrumos izmantotais kalendārs atšķiras no daudziem citiem – tāpēc Pūķis pārņems vadību 2024. gada 10. februārī un atdos to tikai 2025. gada 28. janvārī.

Kurš būs 2024. gadā simbols?

Kurš simbols 2024. gadā būs vissvarīgākais, ir koks, jo tas ir elements, pie kura pieder nākamā cikla Pūķis. Tāpat kā tāda paša nosaukuma augam, arī mītiskajai būtnei piemīt svarīgas īpašības – stingrība, attapība, pacietība un gudrība. 2024. gadā ir svarīgi:

  • garīgi augt;
  • pārskatīt savas prioritātes;
  • atteikties no piesaistes materiālām lietām;
  • mainīt savu dzīvesveidu;
  • nebaidīties no pārmaiņām.

Kāds būs 2024. gads?

Ķīniešu astroloģija saka, ka Pūķis palīdzēs pārliecinātiem un mērķtiecīgiem cilvēkiem, kuri patiesi vēlas kļūt labāki. Tomēr ne visi notikumi būs ar “+” zīmi – garīgās izaugsmes labad nāksies iziet cauri grūtībām, taču tās tikai rūdīs raksturu. Ir vērts atcerēties, ka Pūķis ir diezgan bīstama būtne, kuru ir viegli sadusmot, taču, ja izturēsieties pret viņu ar cieņu, viņš palīdzēs pārvarēt visus šķēršļus un izkļūt no jebkuras situācijas neskarts.

Pūķa gada horoskops

Pūķis ir varas, brīvības un bagātības iegūšanas simbols. Viņš ir riskants, neparedzams. Šādiem cilvēkiem patīk visu kritizēt un būt uzmanības centrā. Spēcīgi izteiktas aktierspējas.

Tuvojas 2024. gads – Zaļā pūķa gads, kas notiek reizi 60 gados. Atpakaļskaitīšana sākas 1904. gadā, kad saskaņā ar Austrumu kalendāru pirmo reizi tika atzīmēts Zaļā jeb tirkīza pūķa gads. Zaļā pūķa gadā horoskops noteikti veiksies finanšu lietās. Svarīgi, nebaidīties riskēt, rīkoties atklāti un cīnīties par savu patiesību.

Papildus krāsām katrs gads simbolizē arī noteiktu valsti vai metālu. Šīs īpašības apvienojas, veidojot individuālu gada zīmējumu.

  • 2012. gadā tika atzīmēts Zilā ūdens pūķa gads.
  • 2000. gadā bija Metāliskā Baltā pūķa gads.
  • 1988. gadā – Zemes dzeltenā pūķa gads.
  • 1976. gadā – Sarkanais uguns pūķis.

Pēdējo Zaļā koka pūķa gadu svinējām 1964. gadā.