Vērsis horoskops

Vērsis horoskops – Spītīgākā zodiaka zīme. Mīl greznību, mākslu, dabu un ēdienu. Saprātīgs, līdzsvarots, loģisks Vēzis gūst panākumus, ja īsteno to cilvēku idejas, kuriem trūkst apņēmības tās īstenot Vērsis horoskops 2024.

Cītīgi strādā, lai vairotu materiālo labklājību un visu, kas dzīvē ir pievilcīgs, barojošs vai patīkams. Vērsis iemieso pastāvīgu, dziļu mīlestību – no tā izriet viņa uzticība, apņēmība un pašaizliedzība. Spēj lietas novest līdz galam, nesavtīgi pilda solījumus. Vēzim ir svarīgi, lai būtu ienākumu avots ērtam dzīvesveidam. Viņš gudri tērē naudu. Neatkarīgi no tā, vai viņš strādā birojā, sporta zālē vai attiecībās, izdara visu iespējamo. Vērsis ļoti vēlas, lai viņam būtu mājas, vieta, kur atgriezties, kur justies droši.

Versis zodika horoskops 2024

Zodiaka zīmes. Vērsis – pilnīga zodiaka zīmes raksturojums. Vērsis ir otrā zodiaka zīme. Tās simbols ir buļļa ragainā galva. Šī zīme simbolizē gribasspēku, pacietību un centību.

Vērsis horoskops 2024

Vērsis zīmes raksturojums

Vērsis ir apveltīts ar milzīgu iekšējā spēka rezervi. Tas izpaužas šīs zodiaka zīmes pārstāvju paaugstinātā darbspējā, pacietībā un neatkarībā. Vērsis izskatās solīds, viņam ir spēcīga miesasbūve un lieliska veselība

Apkārtējie cilvēki viņu mīl par optimismu un draudzīgumu. Vērsi ir grūti izvilināt no sevis, jo viņš lieliski spēj sevi kontrolēt. Tas palīdz viņam saglabāt prāta klātbūtni neparedzētās situācijās. Taču, ja “kauss ir pilns” un viņa pacietībai pienācis gals, no miermīlīga labsirdīga teļa viņš pārvēršas par dusmīgu vērsi.
Šīs zodiaka zīmes pārstāvju galvenās negatīvās rakstura iezīmes – lēnīgums, spītība un pasivitāte.

Vērsis Elements – zeme

Zeme piešķir Vēršiem vairākas raksturīgas īpašības, piemēram, konkrētību, uzticamību, efektivitāti, praktiskumu, pacietību, izturību, merkantilitāti, spēju piedot.

Vērsis Planēta – Venēra

Venera ietekmē Vērša likteni un apveltī to ar vairākām stiprajām un vājajām pusēm, piemēram, izcilu estētisko gaumi, jutekliskumu, taisnīgumu, lojalitāti, labsirdību, piesardzību, zinātkāri, nekonfliktēšanu, spēju pielāgoties situācijai, pievilcību, augstprātību, seksualitāti, talantu, optimismu, ilgām pēc komforta un drošības.

  • Akmens: jadeīts, agāts.
  • Talismans: pūce, zelta vērsis
  • Krāsa: sarkana, oranža

Vērsis Informācija

  • Simbols: vērsis
  • Valdošā planēta: Venēra
  • Galvenās īpašības: pacietīgs, piezemēts, konsekvents, juteklisks.

Vērsis mīlestība un attiecības

Vērsis netic mīlestībai no pirmā acu uzmetiena. Viņam uz cilvēku ir jāskatās, jāizvērtē plusi un mīnusi un tikai pēc tam – izlēmīgi viņu iekarot. Pateicoties racionalitātei un konsekvencei, viņi retāk nekā citas zodiaka zīmes ir vīlušies mīlestībā. Partnerim kļūst par maiguma un rūpju avotu, kas laika gaitā neizsīkst. Savukārt pretī prasa to pašu un apvainojas, ja viņa vēlmes tiek atstātas novārtā.
No šīs zodiaka zīmes pārstāvja negaidīs serenādes zem loga.Viņam nepatīk romantika, neparedzamība, aizstājot tās ar konkrētām lietderīgām darbībām.

Sekss

Aiz Vēža ārējā mierīguma slēpjas temperamentīga daba, kurai nav sveša kaisle.Lai to aizdedzinātu, pietiek viņu apbrīnot un uzskatīt par savu ideālu.Pārmērīgs spiediens nepatīk. Piekritīs intimitātei tikai tad, ja pats to dedzīgi vēlēsies. Rūpējas par partnera izjūtām, taču bieži vien to dara neveikli un ar zināmu kautrību.

Vērsis Ģimene un laulība

Vērsis parasti ir laimīgs laulībā. Pat ja savstarpējā pievilcība ar izredzēto pavājinās, viņš atrod spēku, lai nepieļautu šķiršanos. Skaidri apzinās, ka laulības dzīve ir ne tikai tiesības, bet arī pienākumi. Tāpēc ar īpašu degsmi nodarbojas ar mājas labiekārtošanu, atrod jaunus ienākumu avotus un uztur tīrību un kārtību ap sevi. Pārāk konservatīvs, lai ķertos pie pārvākšanās vai remonta.

Vērsis kā vecāki

Bērni Vēršiem ir dzīves ziedi, pret kuriem viņš izturas ar īpašu satraukumu un rūpēm. Viņš nespēj paciest bērnu asaras, tāpēc ir gatavs darīt visu, lai viņa bērns smaidītu. Uzticība sev iegūst ne tikai dāsnas dāvanas, bet arī garas sirsnīgas sarunas, kuru būtība tiek turēta noslēpumā. Ar pieaugušajiem bērniem var būt stingrs un bezkompromisa, lai pasargātu viņus no kļūdām.

Draudzība

Vērsis uztver draudzību kā garīgā komforta un drošības salu. Viņš glābj no dzīves grūtībām un dod pozitīvisma lādiņu. Draugos izvēlas tos cilvēkus, kuri piekrīt viņa uzskatiem un nemēģina viņu mācīt par dzīvi. Pretējā gadījumā viņš ātri vien zaudēs interesi par viņiem.Pēc pirmā aicinājuma skrien palīgā, aizstāv draugus konfliktos un nežēlo naudu par viņiem.Ilgi atceras nodarījumus un reti pirmais lūdz piedošanu.

Hobiji un aizraušanās

Vērsis labprāt nodarbojas ar radošiem hobijiem. Viņam patīk zīmēt, dziedāt, deklamēt dzeju un izšķīst dejā. Bieži viņa kaislības ir saistītas ar mājām, sadzīvi un dabu. Viņam patīk nodarboties ar rokdarbiem, makšķerēt un doties pārgājienos. Ar vecumu viņš rod mierinājumu tādās vienkāršās lietās kā mīļākā seriāla skatīšanās, grāmatu lasīšana vai ēdiena gatavošana. Gatavo garšīgi, bieži un meistarīgi pat bez īpašas izglītības.

Vērsis savietojamība

Vērsis labi sadzīvo ar savas zodiaka zīmes pārstāvjiem, ar Ozeņu, Vēzi, Jaunavu. Zema saderība ar Lauvu, Strēlnieku.

Karjera un profesija Vērsis

Vērsis ir lielisks darbinieks. Viņš strādā nesteidzīgi, bet kvalitatīvi. Ar viņam piemītošo konsekvenci un lielo efektivitāti var tikt galā praktiski ar jebkuru uzdevumu.

Tiesa, par godprātīgi padarītu darbu viņš sagaida atbilstošu atalgojumu un sava darba atzinību.
Praktiskums un pārdomāta rīcība padara Vērsi par lielisku priekšnieku. Viņš ir godīgs pret saviem padotajiem un cenšas radīt viņiem pēc iespējas ērtākus darba apstākļus.

No viņiem sagaida disciplinētību un darbu “uz rezultātu”.
Šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem der skrupulozs darbs, kas prasa praktiskumu. No Vērša iznāk izcili ārsti, inženieri, žurnālisti. Savā biznesā šīs zodiaka zīmes pārstāvis tiecas uz liela mēroga projektiem un viegli apiet konkurentus.

Vērsis Veselība

Vēršiem ir dabiski laba veselība. Viņš reti slimo. Viņam patīk ēst labu un sātīgu ēdienu, tāpēc viņš ir nosliece uz pilnību. Viņam diēta – īsta mokas. Lai uzturētu formu, viņam ir svarīgi reizēm sarīkot izkraušanas dienas un “pasēdēt” uz augļiem un dārzeņiem. Vērsis savas dabas dēļ lēni reaģē, kas palielina traumu risku. Viņam nav ieteicams nodarboties ar ekstrēmiem sporta veidiem – slēpošanu, snovbordu, skrituļslidošanu.

Viņa pasivitāte var izraisīt ilgstošu depresiju. Tāpēc viņam ir svarīgi, lai spētu novērst savu uzmanību un mainīt situāciju ar ilgstošu gara kritumu. Šīs zodiaka zīmes pārstāvji ir vieglprātīgi attiecībā uz ārstu apmeklēšanu, tāpēc viņi novilcina slimību līdz novārtā atstātam stāvoklim. Viņiem jāatceras, ka veselība ir pastāvīgi jāuzrauga. Pie pirmajām nespēka pazīmēm ir jāvēršas pie speciālista. Vērša vājās vietas ir kakls, deguns, ausis, mandeles, vairogdziedzeris.

Visi zodiaka zīmes mēneši