Nedēļas horoskops

Nedēļas horoskops februāris 2024 Kādas izmaiņas gaidīs visas zodiaka zīmes nākamnedēļ no 19. līdz 25. februārim.

Pirmdien, 19. februārī, Saule pāriet ūdens elementā Zivīs, radot sentimentālu un lirisku noskaņu. Galvenās zvaigznes spožums izplatīsies uz šīs zīmes pārstāvjiem, kā arī uz Vēzi un Skorpionu. Kozirdziņiem un Vēršiem būs iespēja gūt veiksmi.

Šajā laikā visiem ir vēlme darīt labu. Pastiprinās iztēle, radošums, paaugstināta juteklība un sapņošana, bet realitātes izjūta pavājinās. Tā kā Saturns tagad atrodas tajā pašā telpā, kurā atrodas Lūsis, upurēšanās sajūta un atkarība no apstākļiem var radīt ilūziju par savu iespēju ierobežošanu.

Nedēļas sākumā augošais Mēness Vēzē pastiprinās ūdens stihijas ietekmi. Intuīcija saasināsies, un nāks atbildes uz satraucošiem jautājumiem.

Visas lietas tiek slēgtas mājas, ģimenes saišu un tradīciju jomā. Šis ir lielisks laiks, lai radītu komfortablus dzīves apstākļus sev un saviem tuviniekiem, īpaši 20. dienā. Tu vari likt pamatus materiālai labklājībai vai nekustamajam īpašumam.

No 23. februāra Merkurs nomainīs Ūdensvīra ārējo aktivitāti pret bagātīgu Zivju iekšējo dzīvi. Tagad satricinošā nedrošā jūras stihija nosaka telpas enerģiju.

Parādās iegrimšana savās domās, izklaidība un lēna reakcija. Šī ir neefektīva diena tālredzīgām un uz attīstību vērstām lietām. Kopumā pastiprinās mistiska attieksme un spēja saskatīt praktiskus ieguvumus.

Auns februāris nedēļas horoskops 2024

Auniem ir labi saglabāt nervus un veikt antistresa terapiju. Atrodi iespēju pilnībā atpūsties, būt vienatnē, pavadīt laiku dabā un pieņemt garīgās mācības.

Samazināt ārējo kairinātāju radīto stresu palīdzēs ārējo kairinātāju radītais stress, austrumu prakses, aromterapija, mūzika, ūdens procedūras, tempļa apmeklējums. Homeopātija var efektīvi iedarboties uz organismu.

Vērsis februāris horoskops

Vērsi interesē viss, kas saistīts ar aizsauli, kosmosu un jaunajām tehnoloģijām. Vēlme ieviest pārmaiņas un atjaunot savu pasauli uztur jūs dzinuļa stāvoklī.

Dalība sabiedriskajās, politiskajās, zinātniskajās aktivitātēs nostiprinās tavas pozīcijas kolektīvā. Un aktīvas draudzīgas attiecības iedvesmos jūs uz lieliem sasniegumiem.

Dvīņi februāris horoskops

Dvīņi gaida profesionālā potenciāla atklāšanu. Nepieciešamība pēc pašapliecināšanās palīdzēs jums koncentrēties uz fundamentāliem mērķiem vai projektiem.

Jūs esat pilns ambīciju un gatavs uzņemties atbildību par savu lietu stāvokli. Jūs varat organizēt savus darbiniekus vai izpelnīties priekšniecības labvēlību. Tomēr piesardzība un savu nodomu slepenība šajā posmā ir tavs trumpis.

Vēzis nedēļas horoskops

Vēža būtu jāpievērš uzmanība liela mēroga projektiem ar ilgtermiņa perspektīvu. Panākumu atslēga ir starptautiskā sadarbība, mācības, tūrisms, tiesības, zinātne, imports-eksports.

Labvēlīgi ir tālsatikšanās, dalība kultūras, sporta vai reliģiskos pasākumos. Lai vairotu savu uzticamību, vari ķerties pie gudru teicienu citēšanas.

Horoskops janvāris 2024 Nedēļas horoskops

Lauva nedēļas horoskops februāris

Lauvas, gribasspēks un spiediens palīdzēs ievērojami pavirzīties uz priekšu finanšu jautājumos un veiksmīgi atrisināt jautājumus, kas saistīti ar uzņēmējdarbību, maksājumiem, mantojuma, aizdevumu, alimentu, apdrošināšanas saņemšanu. Atvērsies citu cilvēku resursu avots. Emocionālā fona un seksualitātes nostiprināšanās veicinās mīlestības attiecību kvalitātes uzlabošanos.

Jaunava nedēļas horoskops

Jaunavām mostas vēlme radīt sev apkārt skaistumu, meklēt kompromisus un līdzsvaru attiecībās ar citiem. Uzsvars tiek likts uz lietišķo vai sociālo komunikāciju, sabiedriskajām un kultūras aktivitātēm. Un kopīga dalība ar mīļoto cilvēku šādos pasākumos palīdzēs nonākt pie vienota viedokļa un savstarpējas sapratnes strīdīgos jautājumos.

Svari nedēļas horoskops

Svari, pareizas uztura sistēmas izveide un ikdienas režīma organizēšana veicina organisma atveseļošanos, paaugstina darba efektivitāti un izturību pret stresu. Arī ar apkalpojošo darbinieku un personāla, kvalificētu ārstu izvēli jūs tagad nekļūdīsieties. Šis periods ir labvēlīgs līgumu slēgšanai, darbam ar dokumentiem, personāla grafikiem un biznesa stratēģiju izstrādei.

Skorpions nedēļas horoskops

Skorpioniem šis ir piemērots laiks, lai ienirtu mīlestībā un romantiskās attiecībās. Paaugstināta seksuālā apetīte veicina jutekliskus romānus.

Arī baudas sagādās kultūras izklaides. Piemēram, teātra apmeklējums, spilgts šovs, sporta izrāde, iepirkšanās.

Mīloši vecāki būs apmierināti ar saviem bērniem. Vislabākā atpūta ir kopīga brīvā laika pavadīšana ar aktivitātēm un spēlēm, kas attīsta bērnus.

Strēlnieks nedēļas horoskops

Strēlniekiem piemīt mājīguma, viesmīlības un dvēseliskuma īpašības. Ģimenes dzīve un mājas dzīve ir piepildīta ar idilli un tuvinieku atbalstu.

Vai tas nav iemesls, lai iesaistītos savas ligzdas labiekārtošanā, veiktu remontu, atjauninātu iekārtojumu. Vientuļie cilvēki var domāt par ģimenes veidošanu un stipras aizmugures atrašanu.

Mežāzis nedēļas horoskops

Āzirdziņi atrod sevi lietišķajā komunikācijā, īsos ceļojumos, apmācībās. Efektīvs periods dokumentu sastādīšanai un parakstīšanai, uzstāšanās, konsultācijām, noderīgu sakaru dibināšanai.

Iekļaušanās informācijas plūsmās ļauj tev būt informētam par jaunākajām tendencēm. Tu vari apgūt oratora kursus, pieteikties autoskolā, uzsākt savu blogu.

Ūdensvīrs nedēļas horoskops

Ūdensvīri jūtas apmierināti finanšu jomā, spēj baudīt dzīvi un lietderīgi izmantot savus talantus. Šis ir labu izredžu laiks, viņu darba un jaunrades augļu ieguves un vairošanās laiks, īpaši mākslas un kultūras darbiniekiem, finansistiem. Kompetenti ieguldījumi sola stabilu naudas plūsmu.

Zivis nedēļas horoskops

Zvaigznes iesaka Zivīm attīstīties un uzpumpēt sevi, lai raidītu vēlamo tēlu kosmosā. Pateicoties pieaugošajam entuziasmam un pašpārliecinātībai, lēmumi tiek pieņemti viegli un ātri.

Šis ir lielisks posms jauniem iesākumiem, aktīvai darbībai, projektu īstenošanai un jaunuzņēmumiem. Personīgā iniciatīva un pārdomāts tēls veicina veiksmīgu virzību uz priekšu.

Prognoze horoskops 2024 – katras ķīniešu horoskopa zīmes pārstāvim (Austrumu kalendārs). Nākamais 2024. gads ir taisnīguma gads, kas daudzas lietas nostādīs savās vietās, gads, kad saņemsim to, ko esam pelnījuši, līdzsvarotu lēmumu, praktiskuma un autoritātes gads. Kādas Zodiaka zīmes 2024. gadā piepildīs savas vēlmes un ko darīt, lai tās piepildītos – šeit