Nedēļas horoskops no 25. līdz 31. marts

Lasiet nedēļas horoskopu 25. martam – 1. aprīlim 2023, lai uzzinātu savas dienas horoskopa prognozes. Kopumā šī ir nedēļa, kad vajadzētu baudīt dzīvi, mīlestību un ģimeni, vienlaikus paturot prātā veselību un finanses.

Pirmdien būs privāts Mēness aptumsums, kas atvērs aptumsuma koridoru, astrologi saka, ka šis notikums ietekmē attiecības un partnerattiecības. Var sākties jaunas partnerattiecības, tāpēc ir svarīgi meklēt kompromisus. Attiecību pārtraukšana ne vienmēr būs pareizais lēmums.

Esiet uzmanīgi pret savu labsajūtu un, ja nepieciešams, koriģējiet savus ieradumus. Izvairies no pārmērīgām fiziskām aktivitātēm. Nedēļas vidū var rasties pretrunīgas sajūtas, tāpēc ir svarīgi sakārtot domas un izvairīties no nepārdomātas rīcības.

Nedēļas horoskops beigās Venera sekstilizējas ar Urānu, kas var dot lielus finansiālus ieguvumus un jaunas karjeras iespējas. Attīsti biznesa sakarus, esi atvērts jaunām pazīšanām un risini vecas problēmas. Tomēr nepieņem svarīgus lēmumus bez pienācīgas pārdomu veikšanas.

Auns marts nedēļas horoskops 2024

Nedēļas laikā enerģijas līmenis būs diezgan augsts. Tas īpaši attiecas uz intelektuālo darbību un darbībām, kas saistītas ar darbu un karjeru. Tomēr tev nevajadzētu tieši tagad sākt darīt lielas lietas un doties karjeras uzbrukumā. Tev vajadzētu vairāk koncentrēties uz plānošanu un sagatavošanās darbiem. Bet, ja tomēr ir nepieciešami kādi izšķiroši soļi, labāk tos veikt otrdien-trešdien.

Vērsis nedēļas horoskops

Nedēļas ietekme ir ļoti pozitīva, taču ir kaut kas, par ko jūs jābrīdina. Venera, jūsu zīmes valdniece, ir atbrīvojusies no skarbās Saturna gādības. Tā būs kārdinoša, lai iekultos visdažādākajās nepatikšanās, īpaši tāpēc, ka pārējie aspekti ir labvēlīgi. Nepārspīlē ar tēriņiem, alkoholu, miltiem un saldumiem, un vispār. Kopumā šis ir labs periods, labākās dienas ir ceturtdiena un piektdiena.

Dvīņi marts horoskops

Visas nedēļas garumā varat būt ļoti aktīvs un gatavs uzņemties jebkuru uzdevumu. Taču paturiet prātā, ka tas ir sprints, nevis maratons. Šis periods ir piemērots ātrām, īsām lietām, savukārt lielus un garus projektus vajadzētu atlikt uz piemērotāku laiku. Nedēļas nogalē neesi pārlieku izvēlīgs ar saviem mīļajiem un necenties visus dabūt ārā.

Vēzis nedēļas horoskops

Nedēļa sākas ar Mēness aptumsumu. Tāpēc vismaz nedēļas pirmo pusi vajadzētu pavadīt atturīgi un mierīgi, izvairoties no attiecību problēmām un liela stresa. Savstarpēja saprašanās ar partneriem – gan romantiskajiem, gan lietišķajiem – var būt nākamo dienu galvenā tēma. Izrādiet diplomātiju un maigumu. Ceturtdiena un piektdiena ir vispiemērotākās uzņēmējdarbībai.

Horoskops janvāris 2024 Nedēļas horoskops

Lauva nedēļas horoskops marts 2024

Tev jāatceras, ka tavas iespējas nav neierobežotas, lai gan zvaigžņu ietekme šobrīd var radīt šādu ilūziju. Tāpat nevajag pārāk enerģiski un vēl jo mazāk agresīvi censties virzīt savu viedokli, pat ja esi simtprocentīgi pārliecināts, ka tas ir pareizs (iespējams, ka tā tas ir). Un tagad par galveno: jūs gaida ļoti enerģiska un veiksmīga nedēļa.

Jaunava nedēļas horoskops

Jūs pavadīsiet visu nedēļu aktivitātes maksimuma laikā. Taču pastāv bažas, ka šī aktivitāte var būt vairāk destruktīva nekā konstruktīva. Tās ir zvaigžņu ietekmes, un, ja centies tās izmantot pēc iespējas labāk, tev var ieteikt meklēt kļūdas savos projektos, konstruktīvu kritiku un cītīgu cīņu pret sliktiem ieradumiem.

Svari nedēļas horoskops marts

Mēness aptumsums, kas notiks pirmdien, visvairāk ietekmēs tieši jūsu zīmi. Tāpēc tev vajadzētu būt ļoti uzmanīgam visas nedēļas garumā. Pat ja tagad gadīsies kādas nepatikšanas, paturiet prātā, ka pilnīga skaidrība iestāsies tikai aprīļa sākumā. Tomēr tas pats attiecas arī uz patīkamiem notikumiem. Labākā diena ir ceturtdiena.

Skorpions marts nedēļas horoskops

Nedēļas laikā tava intuīcija un izpratne būs tik spēcīga, ka apkārtējiem var šķist, ka tu pazīsti nezināmus spēkus. Tev pašam būs jāpārliecina viņus vai nē, taču šīs īpašības tev labi noderēs sarežģītu problēmu risināšanā un svarīgu lēmumu pieņemšanā. Nedēļas pirmā puse ir labvēlīgāka lielajām lietām.

Strēlnieks nedēļas horoskops Marts

Ceturtdien esiet uzmanīgi. Šajā dienā pastāv liels risks ļauties savām (un arī citu cilvēku) vājībām, dzīties pēc oriģinalitātes uz veselā saprāta rēķina un vienkārši pārāk daudz tērēt. Pretējā gadījumā tev būs ārkārtīgi labvēlīga nedēļa, kuras laikā var pieņemt ļoti labus lēmumus gan attiecībā uz savu bagātību, gan personīgajām attiecībām.

Mežāzis nedēļas horoskops Marts 2024

Nedēļas laikā jums jāpaļaujas galvenokārt uz saviem spēkiem. Tas nav labākais laiks, lai sazinātos, piemēram, ar priekšniecību. Ja jums tomēr ir jāsazinās ar priekšnieku, pārliecinieties, ka jūsu projektos un dokumentos nav kļūdu un ka jūsu rīcība nepārkāpj nekādus norādījumus. Kopumā galvenā nedēļas prasība ir ievērot norādījumus un noteikumus. Labākā diena tev ir ceturtdiena.

Ūdensvīrs nedēļas horoskops

Šī ir lieliska nedēļa, lai iegūtu popularitāti, un, ja esat gatavs uzstāties kādā publiskā pasākumā, jums noteikti būs panākumi. Šī ir laba nedēļa arī visam citam, ja vien jūs vispār varat to iegūt. Jo šī nedēļa ir arī ārkārtīgi romantiska, un zaudēt galvu mīlestībai arī ir ļoti reāla perspektīva.

Zivis nedēļas horoskops 2024

Zvaigznes jums ir sagatavojušas gludu un labvēlīgu nedēļu. Tā ir vienlīdz labvēlīga gan biznesam, gan jūtām. Taču, iespējams, vispiemērotākā tā ir rūpēm par sevi – dažādas masāžas un kosmētiskās procedūras tagad būs ārkārtīgi patīkamas un noderīgas. Nedēļas nogali labāk pavadīt tuvu cilvēku sabiedrībā, bez lielām kompānijām un izbraukumiem.

Prognoze horoskops 2024 – katras ķīniešu horoskopa zīmes pārstāvim (Austrumu kalendārs). Nākamais 2024. gads ir taisnīguma gads, kas daudzas lietas nostādīs savās vietās, gads, kad saņemsim to, ko esam pelnījuši, līdzsvarotu lēmumu, praktiskuma un autoritātes gads. Kādas Zodiaka zīmes 2024. gadā piepildīs savas vēlmes un ko darīt, lai tās piepildītos – šeit