Zivis

Jūtīgās, intuitīvās Zivis ir Zodiaka dziednieki, bezcerīgi romantiķi un mākslinieki. Nomodā iegrimst citplanētiskos sapņos, lai atbrīvotos no jebkādām emocionālām sāpēm. Taču visveselīgākais veids, kā novadīt emocijas, ir radošas izpausmes, piemēram, teātris, mūzika vai dzeja. Pateicoties Neptūna ietekmei, Zivīm piemīt dzīva iztēle, tās ir gatavas pētīt visu, kas saistīts ar garīgumu, metafiziku un psiholoģiju.

Tipiskas Saules Zivīs iezīmes ir līdzjūtība, romantisms, mākslinieciskums, spēcīga empātija, jūtīgums. Zivīm piemīt iedzimtas psihiskās spējas. Neviens nav garīgāks cilvēks par Zivīm.

Zivis horoskops 2024

Zivis ir atjautīgas. Viņām patīk uzturēties savā pasaulē, bieži cenšoties atrast līdzsvaru starp ilūziju un realitāti. Dod priekšroku skatīties uz problēmām no sava skatpunkta, kas var būt atrauts no realitātes.

Šai Zodiaka zīmei piemīt dziļa intuīcija un inteliģence, taču bieži vien tā vietā, lai stātos pretī problēmai, vēlas aizpeldēt prom no tās. Zivis viegli pielāgojas situācijām. Tās iegūst uzticamus draugus.

Zivis informācija

  • Datumi: 19. februāris – 19. marts
  • Simbols: divas zivis
  • Valdošās planētas: Neptūns
  • Galvenās iezīmes: jūtīgs, māksliniecisks, sapņains.