Strēlnieks

Strēlnieks, kuru pārvalda Jupiters, veiksmes planēta, ir optimists un dzīves mīlētājs, kuram patīk ceļot pa pasauli, būt jebkuras ballītes centrā un izpētīt visu, ko dzīve piedāvā.Dzimis filozofs, bezgalīgi aizrautīgs attiecībā uz saviem uzskatiem.

Strēlnieks horoskops 2024

Uguns zīme ir saistīta ar mīlestību uz dzīvi, neierobežotu pašizpausmi, piedzīvojumiem, mācīšanos, pozitīvu skatījumu uz lietām.Par šīm rakstura īpašībām Strēlnieks ir pateicīgs Jupiterim, planētai, kas pārvalda bagātību, ekspansiju, optimismu un lielo domāšanu.

Strelnieks horoskops

Strēlnieks ir mainīga zodiaka zīme: elastīgs, atvērts, gatavs uzklausīt visas puses, pirms pieņemt lēmumu.Strēlniekam patīk mācīties, pētīt jaunas idejas, koncepcijas. Pazīstams ar mīlestību pret piedzīvojumiem, uztraukumiem, meklē veidus, kā izmēģināt jaunas lietas, izkļūt no savas komforta zonas.

Godīgs, tiešs, bieži izsaka to, ko domā.Attiecībās Strēlnieks ir kaislīgs, romantisks. Meklē veidus, kā uzturēt attiecības svaigas, aizraujošas.Tomēr var baidīties no saistībām, viņam ir grūti apmetināties uz dzīvi un uzņemties ilgtermiņa saistības. Vērtē neatkarību.

Strēlnieks ir ambiciozs, strādīgs. Panākumus gūst mācīšanas, rakstīšanas, publicēšanas, reklāmas, mārketinga jomā. Dzimis uzņēmējs. Panāks panākumus uzņēmējdarbībā.

Strēlnieks informācija

  • Datumi: 22. novembris – 21. decembris
  • Simbols: Strēlnieks
  • Valdošā planēta: Jupiters
  • Īpašības: draudzīgs, dāsns, brīvdomīgs, ceļotgribīgs, tiešs.

Visi Zodiaka zīmes raksturojums