Atpūta jūnijā 2022

Jūnijs – atvaļinājumu, skolas brīvlaika un ceļojumu mēnesis. Šajā laikā vēl var izvairīties no nesamērīgi augstajām ceļojumu cenām, pārpildītajām viesnīcām un pludmalēm, kā arī no apnicīga un nogurdinošā karstuma. Šajā pašā laikā, labākie Itālijas, Spānijas, Turcijas, Grieķijas un citu valstu kūrorti ir priecīgi jūs sagaidīt un sniegt jums servisu visaugstākajā līmenī.

Saule jūnija nav agresīva, laiks – ļoti maigs un ja ir nepieciešama ēna, tad sameklēt to ir daudz vienkāršāk. Atpūta jūnijā ir ļoti ērta un patīkama ļoti daudzos kūrortos, varam garantēt, garlaikoties jums nevajadzēs.

Pludmales atpūta jūnijā
Tiem cilvēkiem, kuriem patīk karstāks laiks un siltāks ūdens, jūnijā vēl laiks un ūdens var nebūt pietiekami silti, tāpēc viņiem, labāk, ir doties, piemēram, uz Ēģipti, vai arī tīksmināties par viesnīcu baseiniem. Jebkurā gadījumā, atpūta pie jūras, nodrošinās jums pilnvērtīgu atpūtu no stresa pilnās, ikdienas dzīves pilsētā.

Tradicionālie virzieni – Ēģipte, Turcija, Tunisija

Tiem ir ļoti daudz priekšrocību un tie sevi ir izrekomendējuši tikai no labākās puses. Šiem virzieniem ir demokrātiskas cenas un ļoti labs serviss. Šajās valstīs nav jābaidās no valodas barjeras, jo visi vietējie iedzīvotāji, lielāka vai mazākā mērā, pārvalda angļu vai krievu valodas.

Turcija. Patīkama temperatūra, gaiss sasilst līdz plus 24 – 30 grādiem, jūra līdz plus 23 – 25 grādiem. Atpūta Turcijas viesnīcās, kopā ar bērniem, būs interesanta un atmiņā paliekoša, tāpēc, ka tur ir labas animācijas un speciāla, bērniem paredzēta ēdienkarte. Turcijā jūs sagaida komfortablas viesnīcas, labs serviss, maigā Vidusjūra, skaistie dabas skati, kā arī lieliska ekskursiju programma. Turcija ir tā vieta, kurā jūs varat laiski atpūsties un neko nedarīt, bet ja vēlaties, tad varat piedalīties ekskursijās un iepazīties ar valsts vēsturi, kā arī ar neskaitāmajiem vēstures pieminekļiem.

Tunisija. Jūnijs ir viens no vislabākajiem mēnešiem lai atpūstos Tunisijā. Ūdens sasilst līdz plus 25 grādiem, gaiss līdz plus 40 grādiem. Atpūta Tunisijā, šajā laikā, uzdāvinās jums visīstāko vasaru. Tunisija, jūs pārsteigs ar savām komfortablajām viesnīcām, interesanto valsts vēsturi un kultūru, smilšainajām Vidusjūras pludmalēm, zaļo apstādījumu daudzumu un interesantajām ekskursijām pa slaveno Sahāras tuksnesi.

Ēģipte. Ēģiptē ir ļoti saulains un karsts laiks, pateicoties jūras brīzei un zemajam mitruma līmenim, atpūta jūnijā, šeit ir vienkārši lieliska. Gaisa temperatūra plus 33 – 36 grādi, ūdens temperatūra – plus 27 grādi. Atpūta Sarkanās jūras krastā uzdāvinās neaizmirstamas sajūtas un jaunus iespaidus. Izbaudīt vasaru, peldēties sāļajā, caurspīdīgajā Sarkanajā jūrā, peldēt ar masku un vērot mazās daudzkrāsainās zivtiņas, vai tas nav tieši tas, par ko jūs sapņojāt aukstajos ziemas mēnešos, sēžot darbā?

Maroka. Jūnijs Marokā ir pats galvenais sezonas mēnesis. Karstumu panest šeit ir samērā viegli, tāpēc, ka visu laiku pūš vēss vējš. Gaisa temperatūra ir līdz plus 35 grādi, ūdens temperatūra, aptuveni, plus 23 grādi.

Madagaskara. Jūnija mēnesī Madagaskarā ir ļoti labi, rietumu piekrastē – sauss un silts laiks, bet austrumu piekrastē sākas smalka, smidzinoša lietus periods. Madagaskaras ziemeļos, šajā laikā pūš vējš, kurš ir piemērots, lai nodarbotos ar sērfingu un tas nozīmē, ka jūs varat šeit apvienot patīkamo ar lietderīgo – atpūsties un sportot