Kruīza ceļojums

Kāpēc kruīza ceļojums ir labāks nekā jebkuras citas brīvdienas? Kruīzā katru dienu varat sākt citā valstī un vērot saulrietus okeāna vidū. Kruīzs ir ceļojums pāri jūrai ar ērtu laineri. Uz šāda kuģa nejūtaties kā uz klintīm, tāpēc pat tie, kam automašīnā uznāk jūras slimība, var labi peldēt. Jūras kruīzi, šķiet, ir kaut kas grezns.

Uzreiz var iztēloties, kā uz lainera klāja pastaigājas dāmas vakarkleitās un kungi ar cigāriem. Bet tās visas ir pagājušā gadsimta filmas. Mūsdienās kruīzs var būt daudz izdevīgāks nekā parasts ceļojums ar tādu pašu maršrutu. Galvenais ir izvēlēties gudri. Mēs jums pastāstīsim, kāpēc jums vajadzētu doties kruīzā un kur varat doties.

Vienā ceļojumā apskatiet daudzas valstis

Gandrīz katru dienu kāds kruīza laineris piestāj dažādu pilsētu un valstu ostās. Pasažieri staigā apkārt, iepazīstot vietējo kultūru. Nākamajā dienā – jauna osta ar citu valodu un pavadoni. Ceļotāji, kuri uzskaita “savas” vietas kartē, var papildināt savu valstu kolekciju vienas nedēļas laikā.

Kruīza ceļojums– ceļošana ar komfortu

Parasti ceļošana no vienas valsts uz citu ir apgrūtinoša. Jums ir jāizveido ceļojuma plāns, jāatrod transports, jāstāv rindās un jāiztur lidostu pārbaudes. Bet ne jūras kruīza gadījumā. Visu ceļu jūs dzīvojat ērtā kajītē, guļat ērtā gultā un pusdienojat restorānā. Tikmēr jūs ceļojat simtiem kilometru.

Ūdens atrakciju parks, spa un miljons citu aktivitāšu.

Uz klāja varat nopeldēties baseinā, izbraukt akvaparkā, atpūsties spa vai noskatīties izrādi teātrī. Uz Meraviglia klases laineriem varat apmeklēt Cirque du Soleil šovus. Spiediet džekpotu kazino vai apgūstiet jaunas zināšanas dažādos semināros. Bērni un pusaudži var spēlēt konsoļu spēles, piedalīties sporta un mākslas pulciņos un dejot diskotēkās.

Jūs netērējat naudu ceļojumiem

Kruīza kuģī jums nav jātaupa nauda: ja bērns katru dienu lūdz doties uz akvaparku, un jūs vēlaties redzēt šovu, jūs varat to atļauties. Visi izdevumi ir iekļauti ceļojuma cenā: transports, naktsmītnes, ēdināšana, izklaide. Jūs varat paēst uz kuģa bufetes restorānā, kas ir atvērts 20 stundas diennaktī un piedāvā ēdienus no visas pasaules!

Kruīza ceļojums – uzziniet visu, ko vēlaties zināt

Ja vēlaties praktizēt valodu, varat sazināties ar atpūtniekiem no dažādām valstīm. Pat ja jūs nemaz nezināt angļu valodu, jūs varēsiet ceļot, doties ekskursijās, uzdot jautājumus par kruīzu un valstīm. Daudzās ekskursijās ir pavadošās personas uz laineriem un ostās.