Mēneša horoskops Februāris 2023

Mēneša horoskops Februāris 2023 visām zodiaka zīmēm. Jauns Marta horoskops. Aktuālais akciju gada horoskops 2024

Dvīņi horoskops (21. maijs-20. jūnijs).

Gaisīgie un zinātkārie Dvīņi februārī varēs iemācīties ko jaunu reliģijas jomā, padziļināt savu garīgo dzīvi, doties ceļojumā. Šīs zināšanas jūs bagātinās, piepildot jūsu dvēseles dzīles ar noslēpumainību un mīlestību pret Augstāko spēku. Ceļošana var būt arī darba nolūkā. Karjeras virzienu vēl nav, bet jūs varat sagatavoties – sākt plānot projektus, domāt par nākotni.

Svari horoskops (23. septembris-22. oktobris)

Februārī darbs Svariem aizņems daudz mazāk laika nekā iepriekš. Uzmanības centrā var būt ģimene, izklaide un prieki. Centieties neļaut prieka vējiem aizraut jūs pārāk tālu, piezemēt sevi laikā un būt pazemīgiem attiecībā uz saviem pienākumiem. Trenējiet savu gribasspēku, kultivējiet optimismu un dzīvesprieku. Problēmas gadījumā šīs prasmes jums palīdzēs. Palīdzētu arī integritāte un neatlaidība. Cīnieties ar garlaicību, centieties sevi nenogurdināt, iekarojiet rutīnu un pievērsiet uzmanību saviem bērniem.

Ūdensvīrs horoskops (20. janvāris – 17. februāris).

Ūdensvīram februāris būs personības mēnesis. Tas, kāds tas būs, ir atkarīgs tikai no jums. Tas ir kā teicienā par diviem vilkiem – kurš no tiem, kuru vairāk barosiet, tas uzvarēs. Tradicionāli baltajam vilkam jābūt paēdinātam un laimīgam. Arī viņa pretinieks nevar badoties, tāpēc atcerieties arī par viņa labklājību. Nepievērsieties savas personības ēnas pusēm, bet arī nenomāciet tās. Parādiet visiem, uz ko jūs spējat. Atcerieties savas intereses, nebaidieties reizēm būt egoistiski. Ja nolemjat izteikt pieprasījumu, pamatojiet to ar personisku informāciju.

Vērsis horoskops (20. aprīlis-20. maijs)

Vērsis horoskops Februāris var uzticēt kādu svarīgu projektu. Tā ir lieliska iespēja ne tikai uzlabot savu reputāciju, pilnveidot talantu, bet arī izpelnīties uzslavas no priekšniecības. Kas zina, varbūt jau tuvākajā nākotnē jums būs iespēja pakāpties savā karjerā. Nebaidieties skaļi izteikties, neaizmirstiet par atbildību un novediet lietas līdz galam. Iespējams, ka jums tiks piedāvāts darbs, par kuru esat sapņojis. Pievērsiet uzmanību cilvēkam, kuru uztverat kā draugu. Iespējams, aiz tā slēpjas kas vairāk.

JAUNAVA horoskops (23. augusts-22. septembris).

Jaunava jau sen ir pazīstamas ar savu punktualitāti un neatlaidību. Februārī šīs īpašības izpelnīsies uzmanību un ilgi gaidīto aicinājumu. Reizēm pieļauta kļūda glābs visu komandu, un tas nozīmē, ka jūs spīdēsiet kolēģu un priekšniecības atzinības staros. Ja meklējat darbu, ir svarīgi noskaidrot, ko jūs patiešām vēlaties. Uzklausiet savas sirds un dvēseles aicinājumu, tās jums pateiks, kas ir svarīgāks – finanses vai jūsu mīļākais bizness. Neaizmirstiet par savu veselību. Ja tā signalizē ar sarkanu gaismu, pievērsiet uzmanību un meklējiet palīdzību.

Mežāzis horoskops (21. decembris – 19. janvāris)

Mežāziem februāris būs peļņas un finansiālās labklājības mēnesis. Izvirzītie mērķi, lielie pirkumi, vadības atzinība par jūsu talantiem – tas viss notiks un turpināsies ilgu laiku. Palieciet uz savas personīgās brīvības jahtas viļņa, bet periodiski sekojiet līdzi vējam, lai pārliecinātos, ka jūsu buras vienmēr ir paceltas. Jūs noteikti darīsiet kaut ko, kas uzlabos jūsu finansiālo situāciju. Tev noderēs smags darbs, prasme paveikt lietas un spēcīga pašvērtības sajūta. Kolektīvs vai individuāls projekts sniegs gandarījumu.

Vēzis horoskops (21. jūnijs-22. jūlijs).

Ja februārī Vēzim uzkrājas problēmas, iedomājieties, ka tas ir tikai nemierīgs koferis ar rokturiem, kas jānes uz vilcienu staciju un gaišās nākotnes staciju. Atstājiet to uz perona un iekāpiet vilcienā, un lai jums ir labs ceļojums. Jā, jums, iespējams, būs smagi jāstrādā, lai atrisinātu dažas problēmas, bet jums būs atvieglojums. Jebkurā strīdā, kas saistīts ar naudu, izvēlieties plānu mieru. Labāk atlaist un aizmirst, nekā cīnīties vārdiskās cīņās par finansēm. Atcerieties: kur aizveras vienas durvis, tur atveras citas.

SKORPIONS horoskops (23. oktobris-22. novembris)

Vai jūsu vecāki jau ilgu laiku ir lūguši jūs palīdzēt viņiem vasarnīcā? Vai bērni vēlējās doties uz izklaides centru kopā ar jums? Vai Ikea plaukts, kas nav piestiprināts pie sienas, joprojām atrodas pieliekamajā? Ir pienācis laiks pievērst uzmanību savai ģimenei un mājām, tuviniekiem un mīļajiem cilvēkiem. Februārī mums ir četras brīvas dienas. Neatkarīgi no tā, vai tas ir jauks galda klājums, mājīga tējas ballīte vai vakariņas restorānā, galvenais ir sanākt kopā. Daudziem radiniekiem jau sen ir nepieciešama jūsu aprūpe. Viņi savukārt dalīsies ar jums ar kādu labu dzīves padomu, kas jums šobrīd ir ļoti nepieciešams.

Zivis horoskops (18. februāris-20. marts).

Zivīm zvaigznes iesaka palēnināt tempu. Aizstājiet aktivitāti ar lēnumu. Vai jums patīk reflektēt un iesaistīt empātiju? Šiem iekšējiem procesiem februārī būs pietiekami daudz laika. Pārdomājiet, ko vēlaties no dzīves, kādi ir šķēršļi un kā tos var novērst. Lai cik klišejiski izklausītos frāze “Mēs paši esam atbildīgi par savu dzīvi un izvēli”, vienmēr ir izvēles iespējas. Ja jums ir skumji, jūs varat palīdzēt tiem, kam, iespējams, ir vēl sliktāk. Atbalstiet tos, kuriem noteikti ir vajadzīga jūsu palīdzība. Tas palīdzēs gan jums, gan otram cilvēkam justies labāk.

Auns horoskops (20. marts – 19. aprīlis)

Auns februārī noteikti atzinīgi novērtēs zvaigžņu padomu, jo tās iesaka dzīvot savu ierasto aktīvo dzīvesveidu. Neaizkavējieties, nebēdājiet vienatnē, socializējieties, dalieties pieredzē ar tiem, kam uzticaties. Taču jāuzmanās no slepeniem ienaidniekiem. Ir cilvēki, kuriem tiešām nevajadzētu stāstīt par saviem plāniem. Galu galā jūsu vārdus var izmantot pret jums. Koncentrējieties uz līdzīgi domājošiem cilvēkiem, sastādiet rīcības plānu šim mēnesim un rīkojieties ar visu savu ugunīgo enerģiju. Un atcerieties, ka palīdzību var sniegt arī kāds, kas nav tik gaidīts.

LAUVA horoskops (23. jūlijs-22. augusts).

Lauvas ir pieraduši ar visu tikt galā paši. Tas ir labi, bet ne vienmēr. Reizēm mums visiem ir nepieciešams padoms no kāda tuva cilvēka, ar kuru varam aprunāties par visām bēdām un priekiem. Lūdziet atbalstu saviem radiniekiem, lepnums var nedaudz pagaidīt. Iespējams, ka jūs iegūsiet jaunas paziņas, nodibināsiet draudzību vai iemīlēsieties. Varbūt satiksi viņu sporta zālē vai skriešanas laikā stadionā. Runājot par fiziskajām aktivitātēm. Februāris ir mēnesis, kad jāsakārto forma, jāuzlādē enerģijas un prieka hormoni, jāapmeklē skaistumkopšanas salons.

Strēlnieks horoskops (23. novembris-20. decembris)

Februārī Strēlnieki veiksmīgi apgūs ko jaunu, kas noteikti noderēs darba procesā. Šis mēnesis būs diezgan veiksmīgs visās dzīves jomās. Iegūtās zināšanas būs noderīgas iespējamai karjeras izaugsmei, esošo prasmju uzlabošanai. Dalieties savos plānos ar kolēģiem, un jūs noteikti saņemsiet atbalstu. Ja jums nepieciešama sponsoru vai investoru palīdzība, jūs to atradīsiet. Ja ir jākārto eksāmeni, tie tiks sekmīgi nokārtoti. Jūsu vēlmes piepildīsies, ja būsiet apņēmīgi un drosmīgi.