10 lietotnes paroļu glabāšanai

Paroļu glabāšana – noderīgu un uzticamu risinājumu izvēle, lai aizsargātu jūsu personisko informāciju, naudu un nervus.

Keeper

Droša paroļu krātuve, kurā varat glabāt ne tikai pārlūka pieteikšanās datus, bet arī savu personisko informāciju un maksājumu kartes. Programmatūra var pārbaudīt paroļu drošību un brīdināt, kad ir pienācis laiks tās mainīt. Keeper ļauj iestatīt ārkārtas piekļuvi ģimenes locekļiem, lai viņi nepieciešamības gadījumā varētu pieteikties jūsu kontos.

  • Platformas: Android, iOS, macOS, Windows, Linux.
  • Cena: 2,92 $ mēnesī.

Pārejiet uz Keeper

Bitwarden

Bitwarden ir ļoti viegli lietojams, bet funkcionāls paroļu pārvaldnieks, kam ir klienti visām platformām. Tā var viegli konkurēt funkcijām ar tādiem milžiem kā LastPass un 1Password.
Programmai ir paplašinājumi integrēšanai pārlūkprogrammā, tā var ģenerēt spēcīgas paroles un izveidot savienojumu ar Google Authenticator.

  • Platformas: Android, iOS, macOS, Windows, Linux.
  • Cena: bezmaksas, premium versija par 3 $ mēnesī.

Dodieties uz Bitwarden

1Password

1Password ir jauka un lietotājam draudzīga saskarne. Programma var ne tikai atcerēties un ģenerēt paroles, bet arī saglabāt drošas piezīmes, maksājumu informāciju virtuālajos makos, kredītkartes, medicīniskos datus, VPN, pases un citus dokumentus. Ir pieejami paplašinājumi populārākajām pārlūkprogrammām: Firefox, Opera, Chrome un Safari.

  • Platformas: Android, iOS, macOS, Windows.
  • Cena: 2,99 $ mēnesī.

Dodieties uz 1Password

LastPass

LastPass bez pārspīlējuma ir populārākais paroļu veikals internetā. LastPass spēj ģenerēt sarežģītus, nenosakāmus kodus visiem kontiem un saglabāt tos jūsu vietā. Dati tiek šifrēti un atšifrēti ierīces līmenī.

Pakalpojumā var saglabāt neierobežotu skaitu paroļu drošā formā, tam ir automātiskās aizpildīšanas funkcija un iespēja izmantot daudzfaktoru autentifikāciju. Premium versija ļauj sinhronizēt datus starp vairākām ierīcēm.

  • Platformas: Web, Android, iOS, macOS, Windows.
  • Cena: bezmaksas, premium versija par 3 $ mēnesī.

Dodieties uz LastPass