Atpūta 2022. gada jūnijā

Daudzi cilvēki jau ziemā sāk plānot, kur viņi pavadīs savu atvaļinājumu vasarā. Vieni, savu ceļojumu labāk plāno pirmajā vasaras mēnesī, jo tad vēl ir zemākas cenas un mazāk cilvēku, it īpaši kūrortos, citi, atkal izvēlās labāk augustu, neskatoties uz to, ka cenas tad ir visaugstākās un cilvēku pieplūdums – vislielākais.

Tieši tāda pati situācija ir, ja jūs vēlaties doties nevis uz kūrortu, bet apskatīt ievērojamākās vietas un doties ekskursijās. Jūnijā, laiks ir pilns ar pavasara svaigumu, pārvietoties ir daudz vieglāk, nekā pārējos vasaras mēnešos.

Uz kurieni tad lai dodas atpūsties 2022. gada pavasarī?

Jūnijā, ceļojumā, var doties uz Eiropas valstīm, uz Krieviju, gan uz citām, daudz eksotiskākām zemēm.
Kā jau mēs teicām, jūnijs, ir viens no labākajiem mēnešiem, lai dotos ceļojumā. Šajā laikā, tūristi visās pasaules malās, jau sāk kārtot koferus un iegādāties biļetes.

Ekskursijas jūnijā

Ja jūsu mērķis ir ekskursijas, tad dodieties uz Horvātiju, it īpaši, ja esat vēsāka laika cienītājs, jo tur šajā laikā nebūs smacīgā karstuma, bet var būt vējš un smidzināt smalks lietutiņš. Melngalvē valdīs tieši tāda pati atmosfēra, toties gaiss uzsils jau līdz 23 – 25 grādiem. Ja vēlaties, varat doties arī uz Skandināviju, tikai vajag rēķināties ar to, ka lietus, tur šajā laikā ir ikdienišķa parādība, tāpēc obligāti līdzi paņemiet lietussargu. Šajā laikā, varat apmeklēt Sanktpēterburgu, jo tajā jūs sastapsieties ar apbrīnas vērtu skaistumu, kuru bieži vien salīdzina ar Venēciju. Bet ja esat nolēmis doties uz Franciju vai Holandi, tad varēsiet izbaudīt krāšņo ziedu parādi.

Eksotika jūnijā

Ne visas, eksotiskas valstis, būs spējīgas iepriecināt savus tūristus jūnijā. Piemēram, Taizemes rietumu daļā, jūnija valdīs brāzmains vējš, tāpēc, ja jūsu galamērķis ir Taizeme, tad labāk dodieties uz austrumu piekrasti. Skaists un silts laiks jūs sagaidīs Portugālē, jo te termometra stabiņš nenolaidīsies zemāk par 30 grādiem. Tikai jārēķinās ar to, ka ūdens okeāna nemaz tik silts vēl nebūs.

Vjetnamā, maija sākumā ir sauss laiks, jūras musoni nav spējīgi uz šo zemes nostūri atnest lietu.

Atpūta ar bērniem 2022. gada jūnijā

Ir beidzies mācību gads un daudzi vecāki, savus bērnus, cenšas iepriecināt ar ceļojumiem uz citām valstīm. Ja ziemas mēnešos vajadzēja doties uz siltajām zemēm, tad jūnijā, izvēle jau ir neierobežota. Vasaras sākumā, daudzi izvēlas doties ceļojumā ar autobusu. Liels, tādu ceļojumu pluss – samērā zemās cenas un iespēja, viena brauciena laikā, apskatīties vairākas pilsētas. Ar autobusu jūs varat doties uz Franciju, Itāliju, Spāniju, Vāciju, Čehiju, utt., izvēle ir ļoti liela. Cilvēki, joprojām, labrāt dodas uz Ēģipti un Turciju, jo tur ir padomāts par kvalitatīvu bērnu atpūtu.

Mūsdienās joprojām turpina augt pieprasījums pēc ceļojumiem uz Dienvidaustrumu Āzijas valstīm, bet it īpaši uz Vjetnamu un Dienvidkoreju. Liels tūristu skaits dodas uz Taizemes krastiem un Grieķiju, kura vilina tūristus ar savām vēsturiskajām vietām un saulainajām pludmalēm. Īpaši populāras ir kļuvušas salas, kur katru gadu atveras jaunas viesnīcas un restorāni.

Bērniem lielu prieku sagādās atpūta Maljorkā, Spānijā, jo tur būs iespēja gan peldēties, gan izbaudīt patīkamos saules staru pieskārienus, kā arī atpūsties no stresa pilnās ikdienas, kura valda pilsētā.