Bezmaksas prezentāciju šabloni

Bezmaksas prezentāciju šabloni. Lai izmantotu šablonu, vienkārši lejupielādējiet to no kādas no norādītajām vietnēm un atveriet to jebkurā programmatūrā vai tīmekļa pakalpojumā, kas atbalsta PPT un PPTX formātus.

Ja daži fonti netiek pareizi parādīti, varat tos lejupielādēt un instalēt atsevišķi. Saitēm jābūt veidnes lejupielādes lapā vai tās pēdējā slaidā.

Slide Hunter

Vietnē ir diezgan daudz dažādu veidņu – kopumā vairāk nekā 6700. Kvalitāte ir dažāda, bet bieži vien ir ļoti izsmalcināti diapozitīvi, kas izdaiļos jebkuru prezentāciju. Šabloni ir sakārtoti kategorijās: laika grafiks, ceļa karte, varianti ar 3D elementiem, grafika utt.

Slide Hunter

Showeet Templates

Bezmaksas prezentāciju šabloni resursā ir ne tikai foni, attēli, ikonas un fonti, bet arī slaidu kopijas dažādās krāsu shēmās – izvēlieties savai prezentācijai piemērotāko dizainu.

Vietnē ir pieejams atslēgvārdu filtrs, kas atvieglo veidņu meklēšanu. Tie atspoguļo diapozitīvu vai uz tiem esošo priekšmetu tematiku un krāsas.

Showeet Templates

Slides Carnival

Ir daudz iespēju, kā veidot prezentācijas, un lielākā daļa no tām ir bagātīga un kvalitatīva satura. Šajā resursā pieejamās veidnes parasti sastāv no vairākiem diapozitīviem un ietver fonus, fontus, ikonas, rediģējamas tabulas, diagrammas, diagrammas un citu saturu.

Vieglākai meklēšanai katalogā vietnē ir tematiskās sadaļas. Tos varat izmantot, lai ātri atrastu veidnes radošām, biznesa un cita veida prezentācijām.

Slides Carnival

PoweredTemplate

12 000 diapozitīvu jebkurai gaumei un krāsai – bez maksas. Dizaina tēmas ir dažādas: finanses, ceļojumi, uzņēmējdarbība, diagrammas un vienkārši abstrakti. Šabloni ir saderīgi ne tikai ar PowerPoint, bet arī ar Google Slides un Keynote.

Ja slaidus izmantojat bez maksas, jums būs jānorāda, kas ir to autors. Šī prasība tiek atcelta, abonējot abonementu par 8,25 ASV dolāriem mēnesī.

PoweredTemplate

ALLPPT

Iespaidīga ALLPPT (Free PowerPoint Templates Design) resursu kolekcija. Dažas veidnes var lepoties ar lielu skaitu diapozitīvu ar lielu satura koncentrāciju, savukārt citas sastāv no pāris vai trim gandrīz kailiem foniem. Tāpēc jums var būt nepieciešams papildu laiks, lai atrastu kaut ko patiešām vērtīgu.

Bezmaksas prezentāciju veidnes resursā ir sagrupētas šādās sadaļās.

ALLPPT

SlideModel

Kad izveidojat bezmaksas kontu, pakalpojums nodrošina piekļuvi 150 PowerPoint veidnēm, kā arī ļauj reizi nedēļā bez maksas lejupielādēt papildu veidni. Kopumā vietnē ir aptuveni 30 000 diapozitīvu. Pēc tam jums būs visa diena, lai lejupielādētu pēc iespējas vairāk veidņu.

Šabloni ir sakārtoti kategorijās, un papildus pašiem diapozitīviem varat lejupielādēt atsevišķus PowerPoint dizaina elementus, diagrammas un fonus.

SlideModel

Bonuss

Bezmaksas bildes tavai prezentācijai