Versis horoskops 2024

Greizsirdīgākās zodiaka zīmes

Greizsirdīgākās zodiaka zīmes, Šī sāpīgā emocija sevī slēpj patiesi graujošu spēku.

Table of Contents

Auns

Pašpārliecinātība, kas raksturīga daudziem šīs uguns zīmes pārstāvjiem, dažkārt izrādās izdomāta. Auns horoskops, kuru plosa šaubas par jebko, apgrūtina emocionalitāte un amocionalitāte. Paradums partneri celt uz pjedestāla rada nevajadzīgas problēmas ikvienam: mazākās aizdomas (bieži vien tukšā vietā) – un niknais Auns gatavs savu mīļoto gāzt no pjedestāla. Par laimi, dzimušie zem šīs zīmes ātri atdziest.

Vērsis

Labās ziņas: Vēži reti kad ir greizsirdīgi tikai izklaides pēc. Sliktā ziņa: ja greizsirdīgs, nodzēst ugunsgrēku prasīs ilgu laiku. Vēl viena nepatīkamība ir tā, ka sūdzību iemesls var būt nenozīmīgs. Šī iemesla dēļ atbrīvojies, piemēram, no ieraduma skūpstīties, satiekot senu draugu.

Versis horoskops 2024

Dvīņi

Dzimušie zem šīs gaisa zīmes ir burtiski pīti no pretrunām. Vai, precīzāk sakot, no dubultiem standartiem. Tas attiecas gan uz uzticību, gan greizsirdību. Dvīņiem nav problēmu atļaut sev to, ko viņi nevar atļaut saviem partneriem.

Zivis

Zivis zodiaka horoskops var būt trauslas, pārdomu pilnas un nedrošas. Un melot Zivīm ir bezjēdzīgi, tāpat kā raudāt pēc piedošanas.