Auns horoskops 2024

Auns horoskops marts 2024

2024. gada martā divas svarīgas planētas šķērsos Auna zīmi, atklājot dinamiskas enerģijas krātuves, kas ir pareizi jāpārvalda. Horoskops 2024 gada martam paredz, ka Merkurs tavā zīmē no 10. marta saasinās tavu intelektu un intuīciju, lai gūtu peļņu, savukārt Saule Aunā no 20. marta atbalstīs tevi konkurencē un izaicinājumos, izgaismojot ceļu uz karjeras un biznesa panākumiem. Tomēr pēc būtības impulsīvajiem Auniem būs jūtama papildu ietekme no Uguns stihijas, kas var apgrūtināt karsto emociju kontroli. Auniem dusmu un nepacietības dzirksteles biežāk var izraisīt konfliktus. Tāpēc ir jāstrādā pie komunikācijas prasmēm, lai nenonāktu kāda melnajā sarakstā, jo šomēnes saasinātās attiecības nākotnē būs grūti labot. Lai novirzītu lieko enerģiju Auns horoskops marts, tev vajadzētu nodarboties ar pozitīvām aktivitātēm, piemēram, fizisku darbu, sportu, uzņēmējdarbību, politiku, ceļojumiem un ceļošanu.

Finanšu horoskops 2024. gada Marts

Auns var sagaidīt mierīgu un mērenu periodu savās finanšu lietās marta pirmajā pusē. Šajā laikā viņi var novirzīt daļu sava laika un resursu, lai sagatavotos gaidāmajiem darbiem.

Marta otrajā dekādē Auniem būs labvēlīgs periods attiecībā uz uzņēmējdarbību un profesionālo darbību. Enerģiskais Merkurs 10. martā ieiet Auna uguns zīmē, iedvesmojot jaunām idejām un pilnīgai iegrimšanai darbā.

Intensīva darbība šajā periodā palīdzēs Auniem attīstīt savus projektus, palielināt ienākumus un nostiprināt finansiālo stāvokli. Šis laiks būs īpaši labvēlīgs tiem Auns horoskops 2024, kuri nodarbojas ar komerciju, tirdzniecību vai starpniecību.

No 11. līdz 13. martam ir vislabvēlīgākās dienas izdevīgu darījumu slēgšanai. Tas ir arī lielisks periods investīcijām, lai saņemtu procentus un dividendes, vai tie būtu noguldījumi, akcijas, obligācijas utt.

Auns Horoskops marts 2024

Darba horoskops Auns martā 2024. gadā

Līdz 10. martam Merkurs atradīsies 12. mājā. Šajā laikā tu vari būt iegrimis savās domās, nemitīgi izdomājot jaunas idejas un jaunrades. Tas ir intensīvs periods, kad var rasties nepieciešamība noslēgties sevī, lai uzkrātu enerģiju turpmākai karjeras darbībai. Ja veltīsi laiku iekšējo problēmu risināšanai vientulībā, tas pasargās tevi no jaunu kļūdu pieļaušanas. Šis ir arī lielisks periods, lai rūpētos par kārtējiem uzdevumiem un patstāvīgi strādātu, īpaši radošo profesiju pārstāvjiem. Horoskops Auniem iesaka biežāk ieklausīties savā intuīcijā, lai izvairītos no negatīviem notikumiem.

No 10. marta Merkurs ieiet tavā 1. mājā, padarot tevi aktīvāku, un radīsies vēlme komunicēt ar cilvēkiem. Tas ir labs laiks veiksmīgām sarunām un līgumu parakstīšanai. Merkura ceļojums pa tavu zīmi palīdzēs palielināt tavu budžetu vai atrast papildu ienākumu avotu. Horoskops prognozē, ka kāds varētu vēlēties mainīt darbu vai saņemt jaunu amatu. Partneri, ar kuriem uzsāksiet kopīgu darbību, izrādīsies uzticamas un kompetentas personas.

Mīlestības horoskops Marts 2024 – Aunam

Līdz 11. martam Venera pārvietosies pa 11. sektoru. Vientuļajiem Auniem mēneša pirmajā dekādē ieteicams būt aktīvākiem, jo pastāv romantisku tikšanos iespēja. Cilvēki, kurus liktenis tev atnesīs, būs interesanti saskarsmē un pievilcīgi pēc izskata. Sākotnēji iespējams, ka jums izveidosies draudzība, bet pēc tam iedegsies jūtas pret jaunu partneri. Dažiem romantisko attiecību sākums būs abpusēja lietišķa saikne. Mīlestības horoskops 2024. gada martam Aunam paredz, ka ļoti ticama tikšanās ar potenciālo partneri kādā rosīgā kompānijā vai korporatīvā pasākumā. Būs arī iespēja satikt kādu īpašu cilvēku, izmantojot sociālos medijus, un nodibināt kontaktus tiešsaistē. Tāpēc ir svarīgi būt aktīvākam attiecībās, un tavs paziņu loks paplašināsies.

Tomēr marta otrajā un trešajā dekādē Auns var izjust aktivitātes samazināšanos un nevēlēšanos ar kādu tuvināties. Ja tev ir pielūdzējs, kurš nevēlas publiskot romantiskās attiecības, ir svarīgi pieiet situācijai reālistiski – bez ilūzijām.

Mīlestības nomāktajiem Auniem marta pirmajā dekādē ir nepieciešams vairāk laika pavadīt ar draugiem un kopā ar partneri organizēt brīvā laika pavadīšanas pasākumus. Venera, kas atrodas tavā 11. mājā, veicinās pozitīvu komunikāciju.

Tiem, kuri ir pārī, pirmā desmitgade būs labs periods, lai kopā apmeklētu dažādus pasākumus, pavadītu vairāk laika ar draugiem un gūtu jaunu pieredzi, ko kopīgi apspriest.

Precētajiem Auniem otrajā un trešajā dekādē gribēsies nedaudz vientulības, lai noteiktu savas telpas robežas. Ir būtiski taktiski mājināt partnerim, ka vēlaties kādu laiku pavadīt vienatnē. Kopumā ir svarīgi reālistiski, bez ilūzijām pieiet jebkurām situācijām, kas rodas jūsu personīgajā dzīvē.

Auna Horoskops marts sievietēm

Auna sievietes bieži jūtas vientuļas pat tad, ja ir attiecībās. Ja tavs partneris nav gatavs pievērst uzmanību un ieguldīt pūles kopīgos pasākumos, tas var liecināt par problēmām. Tādā gadījumā vislabāk apsvērt iespēju izbeigt pašreizējo dzīves posmu un sākt visu no jauna. Attiecības, kas jūs apgrūtina vai mulsina, nav stabils pamats ģimenes dzīvei, tāpēc nevilcinieties tām pielikt punktu. Pateicoties tavam dabiskajam šarmam, Auna sievietes reti kad ilgi paliek vienas, tāpēc jauna savienība noteikti nomainīs veco.
Lai izvairītos no kļūdām un impulsīviem lēmumiem, Auna sievietēm šim gadalaikam vajadzētu iepriekš sagatavoties. Nosaki savas prioritātes un saproti, ko vēlies no attiecībām. Tas padarīs jūsu lēmumus jēgpilnākus un precīzākus. Pavasarī ikviens alkst intensīvu sajūtu, spilgtu iespaidu un siltu satikšanos. To visu jūs varat iegūt, gudri pārvaldot savu laiku un enerģiju.

Auns Horoskops marts Vīriešiem

Auns: Kad esi izvēlējies partneri, centies palikt uzticīgs un ignorēt daudzās iespējas, kas paveras vientuļajiem vīriešiem. Tagad, kad esi atdevis savu sirdi un pārliecinājis mīļoto sievieti par savu uzticību, turies pie saviem lēmumiem. Šādi rīkojoties, jūs kļūsiet par visuzticamāko partneri, liekot jebkurai sievietei justies aizsargātai. Pastāvība ir jebkuras veiksmīgas laulības pamats, tāpēc esiet nelokāms savos lēmumos un darbībās.
Izvairieties no apšaubāmām partneru meklēšanas metodēm. Piemēram, dažādas lietotnes un tīmekļa vietnes var šķist pievilcīgas, taču, ja tās izmantojat, parūpējieties par savu drošību. Nekad neejiet uz aklajiem randiņiem bez kompānijas, vienmēr pievērsiet uzmanību partnera manierēm un runai – tās var daudz ko pastāstīt par cilvēku.

Veselības horoskops Aunam

Martā Saule atradīsies Auna 12. mājā, kas var vājināt imūnsistēmu, padarot organismu uzņēmīgāku pret vīrusiem un infekcijām.

Ir būtiski rūpēties par savu veselību, īpaši, ja jums jau iepriekš ir veselības traucējumi. Izvairieties no fiziskas slodzes un stresa, kā arī neaizmirstiet par savu veselību. Šis brīdinājums nāk no Auna horoskops 2024. gada marts.

Jebkurā gadījumā jāizvairās no pašārstēšanās. Ja izjūtat jebkādas slimības pazīmes, nekavējoties dodieties uz klīniku. Pavasarī var saasināties garīgās veselības problēmas. Tāpēc ir svarīgi kontrolēt savas emocijas un strādāt pie sevis. Ja nepieciešams, vērsieties pēc palīdzības pie psihoterapeita un ievērojiet ārstēšanas plānu.

Cilvēkiem, kuri aktīvi nodarbojas ar sportu, vajadzētu ievērot papildu piesardzības pasākumus. Pārliecinieties, ka vēdiniet savu telpu, pavadiet laiku ārā un regulāri dodieties pastaigās.

Marta trešā nedēļa neliecina par veselības problēmām. Patiesībā Auns kļūs optimistiskāks un enerģiskāks. Šis ir lielisks laiks, lai apsvērtu iespēju mainīt savu izskatu.

Auns horoskops 2024

Astroloģijas padomi marts 2024

Ko vēl astrologi iesaka Aunam 2024. gada martā?

  1. nedēļa (1.-7. marts): Sastādiet svarīgāko uzdevumu sarakstu un mēģiniet saprast, ko katrs uzdevums prasa. Ja jums nepieciešama ģimenes un draugu palīdzība, noteikti vērsieties pie viņiem.
  2. nedēļa (8.-14. marts): Jebkurā situācijā uzvedies cienīgi – šonedēļ tevi ieskauj ārkārtīgi impulsīvas un temperamentīgas personības. Centies nepakļauties viņu ietekmei, bet rīkojies savās interesēs.
  3. nedēļa (15.-21. marts): Vēlme sevi pilnveidot padarīs tevi par nobriedušu un pievilcīgu personību, tāpēc vairāk lasi grāmatas, nodarbojies ar radošumu. Ieteicams rīkot tikšanās un pabeigt uz vēlāku laiku atliktos uzdevumus.
  4. nedēļa (22.-28. marts): Parūpējies par savu mājokli – salabo tehniku, atvēli īpašu dienu uzkopšanai. Centies izvairīties no pārpildītām vietām un sabiedriskā transporta. Esi uzmanīgs, strādājot ar elektroniskām ierīcēm.

Labas veiksmes talismans:

Uguns.

Mēneša burvība:

Ugunij ir svarīga loma Auna dzīvē, palīdzot viņam būt mērķtiecīgam un pārliecinātam. Uguns dod enerģiju un kaisli, kas Aunam palīdz būt neatlaidīgam un apņēmīgam. Martā biežāk aizdedziet mājās sveci, tā padarīs katru Aunu drosmīgu un apņēmīgu.

Mēneša laimīgie skaitļi

4, 8, 12 un 20 marts.

Mēneša bīstamie skaitļi

1, 3, 17. marts.