Marts horoskops 2024

Mēneša horoskops Marts 2024

2024. gada martā jūtu temperatūra būs pakļauta lielām svārstībām – no karstām kaislībām līdz ledus atsvešinātībai. Pirmais pavasara mēnesis kļūs par sava veida indikatoru. Notikumi un cilvēki tavā dzīvē, par kuriem esi šaubījies, kļūs skaidri un redzami. Tādējādi būs vieglāk novērtēt situāciju un pieņemt nepieciešamos lēmumus. Pavasara sākumā ir svarīgi paļauties uz saviem spēkiem un optimistiski pieiet jebkuriem jautājumiem. Lasiet horoskopu visām zodiaka zīmēm 2024. gada martam.

Emocionālās sfēras nestabilitāti izraisīs lielākās daļas planētu kustība Zivju un Auna zīmēs, kas pieder Ūdens un Uguns stihijām, kuras biežāk izvēdinās galvu, aizrāvušās mīlestības miglās, liks veikt pārsteidzīgus darbus un pieņemt neracionālus lēmumus.

Horoskops 2024. gada martam pareģo, Ūdensvīra enerģija vairos uzņēmību, padarīs jūs jūtīgāku pret apkārtējo pasauli un tajā esošajiem cilvēkiem.Auna iemītnieks ir ne mazāk jūtīgs, taču iekšējiem pārdzīvojumiem ir piesaistīta asa reakcija uz ārējiem kairinājumiem – aizkaitināmība, sašutums, agresija.

Biežāk tiks pārkāpti etiķetes un diplomātijas noteikumi. Nepiedienīgi un rupji izteikumi radīs vēlmi nekavējoties dot atriebību. Aktivizēsies dedzīgi strīdnieki un provokatori. Lai izvairītos no konfliktsituācijām, martā būs jākontrolē emocijas un neņem visu pie sirds.

Daudz enerģijas ieplūdīs radošajā virzienā. Tāpēc nodarbošanās un profesijas, kurās nepieciešama izdomas bagāta domāšana, būs produktīvas. Jauni sasniegumi gaida mākslas pārstāvjus un radošo personību modes un skaistumkopšanas jomā: stilistus, frizierus, māksliniekus, mūziķus, dizainerus, režisorus, dzejniekus, rakstniekus.

Marta horoskops 2024. gada paredz, ka Merkurs Zivīs marta pirmajā dekādē būs psiholoģiskā klimata rādītājs kolektīvos un ģimenēs, parādīs labvēlības līmeni starp indivīdiem, atklās saspīlētās un toksiskās attiecības. Ar runas un rakstīšanas palīdzību tiks nodibināti visproduktīvākie sakari. Dvēseliskas sarunas būs daudz efektīvākas nekā striktas lietišķas sarunas. Dvēseles plašums, sirsnība, labestība un laba humora izjūta tiks novērtēta vairāk nekā izskats un statuss.

Ļoti pieprasīti būs cilvēki, kuri spēj uzklausīt, saprast, iedziļināties otra problēmā un atbalstīt jebkurā situācijā. Psiholoģiskais atbalsts būs kā zizlis personiskajās un profesionālajās attiecībās, un stīvums, rupjība, nosodošums un empātijas trūkums var uz ilgu laiku atbaidīt.

Cilvēki biežāk meklēs dvēselisku sarunu biedru paziņu un kolēģu vidū, kā arī vērsīsies pie psihologiem un psihoterapeitiem. Un šis ir patiešām labvēlīgs laiks, lai sakārtotu sevi!

No 2024. gada marta otrās dekādes Merkurs pāriet no Zivīm uz Aunu, dodot vietu Venerai Zivīs, kas apvienos cilvēkus uz kopīgu uzskatu, hobiju, vaļasprieku, radošuma un mākslas pamata. Mīlestība uz skaisto īpaši saliedēs cilvēkus un sniegs pozitīvas emocijas. Labs laiks apmeklēt izstādes, muzejus, koncertus un citas vietas dvēseles priekam.

Horoskops 2024. gada martam zodiaka zīmēm

Horoskopi 2024 - katram zodiakam. Mēneša horoskops Marts 2024

Auns Horoskops 2024. gada martam

Auna Saule atradīsies 12. mājā. Tu vēlēsies uzlabot un ieviest harmoniju savā iekšējā pasaulē. Iespējama īslaicīga vientulība, kas palīdzēs labāk izprast sevi. 2024. gada marts ir piemērots plānu veidošanai un intelektuālai mobilizācijai. Svarīgākais, nesteidzieties izplatīt savas idejas, jo nav pienācis laiks to īstenošanai. Ir labi veikt pārskatīšanu savā tuvākajā apkārtnē. Kādu atstāt pagātnē, ar kādu satuvināties vai atvērt pavisam citu savas dzīves nodaļu.

Auns horoskops 2024

Vērsis Horoskops Marts 2024

Pavasara sākumā Vērsis vēlēsies jaunumu, svaigas idejas un noderīgas komunikācijas attīstībai. Tas viss būs, ja nepalaisti garām svarīgas mēneša tēmas. Ja nolemsi strādāt komandā, sasniegsi lielas uzvaras. Vienatnē tikt pie panākumiem neizdosies, brīdina horoskops 2024. gada martam. Tie, kas iepriekš aktīvi darbojušies sociālajā jomā, varēs viegli nodibināt nepieciešamos kontaktus darbā un biznesā. Vērši, kuri būs cītīgi un kvalitatīvi strādājuši, tiks atalgoti pēc nopelniem. Tāpēc ievāc naudas ražu un uzslavas no priekšnieka.

Dvīņi Horoskops marts 2024

Dvīņiem ir Saule kā viesis 10. mājā. Tu metīsies uz karjeras augstumiem un nolemsi ar visiem spēkiem sasniegt profesionālos mērķus. It īpaši tāpēc, ka būs daudz iespēju šādam lēcienam uz priekšu. Svarīgi ir tās nepalaist garām. Iespējams, ka tevi paaugstinās amatā. Pastāv iespēja nostiprināt saites ar kādu sabiedrībā ietekmīgu personu. Tā vai citādi, bet Dvīņi visu 2024. gada martu piesaistīs apkārtējo uzmanību. Tavas līdera īpašības, kā arī neatlaidība nepaliks nepamanītas.

Vēzis Horoskops 2024. gada martam

Vēzim būs vēlme augt ne tikai profesionāli un garīgi, bet arī attīstīt garīgās spējas. Daudzi dosies mācīties, pilnveidos savas prasmes un būs piepildīti ar svaigu informāciju. Vecie un iedibinātie principi nebūs prioritāte. Vēzis nolems mainīt uzskatus par dzīvi un apkārtējo vidi. 2024. gada marts ir piemērots atpūtai, randiņiem un ceļojumiem. Būs vērojama patiesa interese par reliģiju un filozofiju. Iespējams, ka apmeklēsi kādu pulciņu vai biežāk apmeklēsi templi.

Marts 2024 Horoskops Lauva

Visu marta mēnesi Lauvas astotajā mājā viesosies Saule. Grūts mēnesis, citādi nevar teikt. Galu galā būs jāpieņem svarīgi lēmumi, kaut kas jāmaina dzīvē – savā un tuvinieku. Horoskops 2024. gada martam iesaka pievērst uzmanību attiecībām ar partneri. Precīzāk, viņu intīmai pusei. Ja šajā jomā ir problēmas, ir laiks kaut ko mainīt. Vai arī kopā ar izredzēto vērsies pie šīs delikātās jomas speciālista. Visu mēnesi Lauvas gariņi rausies līdz patiesībai. Vēlme rakt dziļāk ļaus citādāk paraudzīties uz pasauli.

Horoskops 2024. gada martam Jaunava

Jaunavas 7. mājā atrodas Saule. Martā nāksies daudz komunicēt, sakārtot attiecības vai, gluži pretēji, ar kādu atvadīties. Iespējams, negaidīti atklāsies, ka labāk darīt lietas vienatnē, nevis drauga vai partnera sabiedrībā. Jaunavas bieži vien dosies privātā ceļā vai atradīs domubiedru, ar kuru varēs dalīties ar spožām idejām. Patīkami ir tas, ka vārds “kompromiss” tev neizrādīsies tukša skaņa. Gluži otrādi, jūs centīsieties saglabāt mieru jebkuros apstākļos. Tas attiecas gan uz darba vidi, gan ģimenes atmosfēru.

Svari Horoskops 2024. gada martā

Koncentrējies uz lietām, kas sarakstā atzīmētas kā “svarīgas un steidzamas”. Svariem visu martu būs kaut ko pabeigt un noslēgt, kā arī nodarboties tikai ar saviem tiešajiem pienākumiem. Biežāk pajautā sev – kas ir priekšplānā, un no kā var atteikties? Tad jebkura pavasara mēneša diena būs auglīga. Citiem vārdiem sakot, Svariem labāk tiekties pēc rezultāta, nevis monotoni veikt uzdevumus. Ir iespēja pārvarēt sliktos ieradumus, apgūt veselīga dzīvesveida kursu. Ņemiet piemēru no tiem, kuri jau sen ir uz “veselīga viļņa”.

Skorpions Horoskops 2024. gada martam

Skorpionam Saule atrodas 5. mājā. Tāpēc, bez šaubām, veltiet šo mēnesi atpūtai, izklaidēm un tikšanās reizēm ar mīļajiem. Ģimenes cilvēkiem vajadzētu vairāk laika pavadīt ar bērniem un radiniekiem, iesaka horoskops 2024. gada martam. Pastāv iespēja laimēt loterijā, tāpēc neaizmirstiet taupīt naudu biļetei. Risks nelielās devās būs noderīgs Skorpionam. Tikai nepārkāp atļautā robežas, lai neapkluptu uz savām ambīcijām. Radoši projekti nesīs peļņu, ja būsi aizņemts ar uzņēmējdarbību.

Strēlnieks Horoskops martam 2024

4. mājā atradīsies omulīgā Saule, kas Strēlniekiem liks aizdomāties par dzīvi, attiecībām ar tuviem radiniekiem un vēlmi uz kādu laiku aiziet ēnā. Mājas un ģimene martā tev būs svarīgākā un uzticamākā “sala”, kur var paslēpties no jebkādām vētrām un grūtībām. Tu daudz komunicēsi ar tiem, kas tev ir patiesi tuvi. Rūpes un maigums no Strēlnieku puses ir sirsnīgs. Labs mēnesis, lai atcerētos savus senčus, aplūkotu senas fotogrāfijas un rīkotu ģimenes tradīciju vakarus.

Mežāzis Mēneša Horoskops 2024 Marts

Visu marta mēnesi Saule viesojas 3. mājā. Tas spēcīgi ietekmēs spriedumus par pasauli, cilvēkiem un notikumiem, kas notiks. Daudzi vēlēsies papildināt zināšanu bagāžu, alkatīgi meklēs jaunu informāciju. Darbības sfēra, kurā prioritāte ir sarunas un komunikācija par dažādām tēmām, sagādās āzim īpašu prieku. Taču pārsteidzošākais ir tas, ka jūs varēsiet viegli transformēt jaunumus tādā virzienā, kur tie nesīs lielu labumu. Paaugstināta aktivitāte būs vērojama ne tikai biznesā, bet arī jūsu personīgajā dzīvē.

Marts 2024 Ūdensvīrs Horoskops

Ūdensvīram Saule atrodas 2. mājā. Tas ietekmēs finansiālo situāciju. Vēlēsies darīt visu iespējamo, lai stiprinātu un papildinātu budžetu. Centies rast līdzsvaru starp visu, ko dari. Īpaši tas attiecas uz Ūdensvīru, kurš cenšas sēdēt uz “diviem krēsliem”. Horoskops 2024. gada martam iesaka meklēt papildu ienākumu avotu. Tikai neaizmirsti par garīgo attīstību, neiedziļinies pārāk dziļi materiālajās lietās. Pretējā gadījumā iztukšojiet savu iekšējo pasauli, un naudu nesaņemsiet.

Horoskops 2024. gada martam Zivis

Zivīm Saule atradīsies 1. mājā. Labs periods pašattīstībai, izglītībai un labāko īpašību izpausmei. Pats galvenais, neesi pārāk lepns par saviem talantiem un nopelniem. Šajā ziņā esi pieticīgāks. Vēlme mainīt ārējo tēlu, rūpēties par savu veselību un personīgo dzīvi piešķirs Zivīm pašapziņu. Viss izvērsīsies tā, un ne citādi. Īpaši, ja kontrolēsi emocijas un ambiciozus plānus. 2024. gada martā var sākties daudzsološi projekti.