Visi horoskopi 2024

Mēneša horoskops Februāris 2024

Februāris 2024 ir brīvo mākslinieku laiks – pēc aicinājuma vai profesijas, jo vissvarīgākās planētas pārvietojas caur Ūdensvīra un Zivju zīmēm, kas iemieso iedvesmu, apgaismību, domu un jūtu lidojumu. Mēneša horoskops Februāris 2024 radošām personībām būs visvieglāk pārvarēt “zemes smagumu”, izvairoties no smagām saistībām, saspringtiem rāmjiem un nodarbošanās, kas nav pēc viņu gaumes.

2024. gada februāri var nodzīvot ar prieku, darot savas iecienītās lietas. Radošuma brīvība un pašizpausme būs svarīgāka par komerciāliem ieguvumiem. Tomēr radošas domāšanas piekritējus gaida liela peļņa un augsti honorāri – viņu idejas un pakalpojumi būs pieprasīti un novērtēti.

Horoskops 2024 gada februārim paredz, ka no 5. līdz 22. februārim atvērsies – galvu reibinošas idejas, nestandarta risinājumi un pat atklājumi. Progresīvi zinātnes un mākslas pārstāvji gūs panākumus, bet uzņēmējiem, lai palielinātu peļņu, ir svarīgi noķert laika garu, svaigas tendences, stilus un virzienus. Aktivizēsies pasūtījumu plūsma ārštata darbiniekiem. Pastāvēs nosacījumi klientu bāzes un mērķauditorijas paplašināšanai. Būs vieglāk atrast pielāgotu darbu vai pagaidu darbu nekā pastāvīgu darbu. Un, ja šajā laikā notiks ilgtermiņa darba līguma reģistrēšana, nākotnē tas būs apgrūtinoši. Var pastāvēt atlaišanas risks neapmierinātības ar kolektīvu, atalgojumu vai karjeras izaugsmes trūkuma dēļ.

Horoskops februāris 2024. gada visiem zodiaka zīmēm

Auns Horoskops 2024. gada februāris

2024. gada februārī Auns var bez vilcināšanās ķerties pie jauniem un vērienīgiem projektiem. Nekas netraucēs tos kvalitatīvi realizēt, tāpēc neatkāpies atpakaļ. Efektīvāk ir strādāt komandā, vēlams ar domubiedriem. Ar šādu vienošanos kopīgās idejas īstenosies vēl ātrāk. Priekšplānā – draugi un viss, kas ar tiem saistīts. Attiecības ar viņiem būs svarīgākas par visu pārējo. Radošie meklējumi dos labus rezultātus. Ja ir kāds hobijs, atrodi tam brīvu laiku.

Auns Horoskops februāris

Vērsis Horoskops 2024. gada februāris

Horoskops 2024. gada februārim Vēršiem visos iespējamos veidos jānostiprina savas pozīcijas darba jomā. Tas attiecas ne tikai uz situācijām, kas saistītas ar karjeru vai atalgojumu. Tas attiecas arī uz komunikāciju ar kolēģiem, vadību un personīgajiem biznesa partneriem. Ir iespēja izvirzīties uz priekšu, kļūt pieredzējušākam un pierādīt savas spējas diezgan plašos aprindās. Veselīgas ambīcijas ir tikai apsveicamas, dodieties uz priekšu. Taču paturiet prātā, ka sadarbības procesā iespējami kritiski komentāri. Vēzim uz tiem būtu jāreaģē mierīgi un gudri.

Dvīņi Horoskops februāris 2024

Dvīņi būs apmierināti ar 2024. gada februāri. Daudz interesantu situāciju, tikšanās, svaiga informācija un ceļojumi. Vai ir iespējams palikt vienaldzīgam pret šādu notikumu pārpilnību? Tu kļūsi pašpārliecinātāks un garīgi stiprāks. Jūs atklāsiet sevī psihiskās spējas, kas palīdzēs ieskatīties nākotnē. Dvīņi baudīs filozofiju, parapsiholoģiju un metafiziku. Visas šīs zinātnes ļaus jums paplašināt savu redzesloku un ieraudzīt pasauli no cita skatu punkta. Tu dosies ceļojumā uz ārzemēm, iepazīsi citas valsts kultūru.

Vēzis mēneša horoskops februāris 2024

Vēzis var piedzīvot lielas pārmaiņas. Tās skars visu – personīgo sfēru, darbu un saskarsmi ar cilvēkiem. Taču tas ir pavisam normāli, ja uztversiet to filozofiski. Ja kaut kas ilgi traucējis – aizies prom, un viss labais paliks pie tevis. 2024. gada februārī atklāsies daudzi noslēpumi, par kuriem Vēzis pat nenojauta. Diemžēl atbildes uz dažiem jautājumiem tevi var pievilt. Izgaismosies sen iesīkstējuši kompleksi, kas izraisīs panikas lēkmes. Konsultējies ar psihologu, ja nespēj tikt galā ar depresiju.

Lauva mēneša horoskops 2024. gada februāris

Lauvas vēlme emocionāli saplūst ar mīļoto cilvēku būs ļoti liela. Tev šķitīs, ka pat tavas un partnera idejas sakrīt. Tu sāksi iedziļināties sevī, attiecībās un izdarīsi attiecīgus secinājumus. Horoskops 2024. gada februārim iesaka biežāk teikt “mēs”, ja ar izredzēto komunicējat vai paliekat vienatnē. Mēģini atrast līdzsvaru starp savām un tā cilvēka vēlmēm, pie kura tiecas tava dvēsele. Iespējams, ka Lauva vairākkārt lūgs atbalstu no tuviniekiem. Arī jums var būt nepieciešama palīdzība.

Jaunava horoskops 2024 februāris

Jaunavai ir Saule 6. mājā, kas mudinās uz aktīvu darbu. Prioritātei jābūt ne tikai liela mēroga, bet arī sīkām lietām. Koncentrējies uz savām zināšanām, pieredzi, ja uzņemies realizāciju. Arī tam, ko tu zini un ieliec sadaļā “rutīna”, vajadzētu būt uzmanības centrā. Rūpīgi nodarbojies ar projektiem, novadi tos līdz loģiskam noslēgumam. 2024. gada februārī tev nopietni jāpievēršas savai fiziskajai veselībai. Galvenais, lai Jaunava uz visu skatītos optimistiskāk, nekļūtu panikā.

Svari mēneša horoskops 2024 februāris

Svariem Saule atradīsies 5. mājā. Šis ir labs mēnesis, kad jutīsies laimīgs un iedvesmots. Būs iespēja atpūsties un abstrahēties no darba. Nekādu problēmu, cik skaista ir šī pasaule….. Bet esiet piesardzīgi, ir kāds āķis. Ja uzvedīsies pārāk bezatbildīgi un izklaidēsies bez noguruma, aizmirsīsi par svarīgām un daudzsološām lietām. Mīlestības sfēru Svariem 2024. gada februārī neskars konflikti un pārpratumi. Gluži otrādi, attiecības ar partneri veidosies lieliski.

Skorpions Horoskops februāris 2024

Skorpions veltīs sevi ģimenes un mājas lietām. Tu jau sen esi ieplānojis komunicēt ar radiniekiem un iekārtot savu mājokli, tāpēc neaizraujies ar neko citu. Pat tad, ja kāds tev piezvanīs ciemos vai steidzami izsauks uz darbu. Tērē savus spēkus un enerģiju tam, kas palīdz tev justies mīlētam un vajadzīgam. Horoskops 2024. gada februārim iesaka Skorpionam organizēt ģimenes svētkus, atcerēties senas tradīcijas un senčus. Nu, un lielāko daļu uzmanības velti vecākiem, vecvecākiem.

Strēlnieks horoskops 2024. gada februāris

Strēlnieks visu 2024. gada februāri čakli uzsūks informāciju, labprāt iepazīsies un komunicēs par dažādām tēmām. Uzkrājot pieredzi, zināšanas, tu spēsi viegli pielāgoties radušos un negaidītās situācijās. Nu, un ziemas beigās to būs daudz. It īpaši tāpēc, ka tava vēlme iekļauties sabiedrībā vai draugu kompānijā ir acīmredzama un sirsnīga. Pastāv iespēja saņemt vērā ņemamu atbalstu no ietekmīgas personas. Pateicoties viņam, tu strauji veidosi karjeru un ar laiku nostiprināsi budžetu.

Mežāzis horoskops februāris 2024

Februāris būs materiālo mērķu mēnesis Mežāzis. Tu vēlēsies pasargāt savu budžetu no zaudējumiem un krīzes situācijām. Tevi nepārtraukti vajās domas par karjeru. Tāpēc pieņem lēmumu un droši virzies uz priekšu. Šomēnes svarīgākais OZARNIEŠIEM ir saglabāt stingru pamatu zem kājām. Daudziem nāksies operatīvi risināt finanšu jautājumus. Tas attiecas uz investīcijām, tēriņiem un pārskaitījumiem. Esi taupīgāks, izkliedē enerģiju uz visām pusēm. Ar to var nepietikt svarīgām lietām.

Ūdensvīrs horoskops 2024. gada februāris

Ūdensvīram Saule atrodas 1. mājā. Vēlme izcelties no pūļa un visā ieņemt vadošo pozīciju. Šāda dedzība pēc varas nav droša, tāpēc centies savaldīt ambīcijas un lepnumu. Pretējā gadījumā šīs īpašības aizēnos visu labāko, kas tev piemīt. Horoskops 2024. gada februārim iesaka saglabāt līdzsvaru, nepārkāpt robežu attiecībās ar cilvēkiem. Daudzi vēlēsies spilgtāk un netradicionālāk demonstrēt savus talantus. To būs iespējams izdarīt ar kāda iecienīta hobija, ārējā tēla un darbības sfēras palīdzību.

Zivis mēneša horoskops februāris 2024

Zivis 2024. gada februārī jutīsies nogurušas. Bet vairāk emocionāla rakstura. Vēlēsies noslēgties un atpūsties, analizēt notikušo un runāt ar sevi. Vismaz vēlmes komunicēt ar cilvēkiem vai runāt publiski tev noteikti nebūs. Zivīm galvenais ir neizšķērdēt atlikušo enerģiju sīkām lietām. Tavs garīgais stāvoklis ir iedragāts, kas apliecina apātiju un iekšēju diskomfortu. Tāpēc šis mēnesis ir piemērotāks dvēseles stīgu noskaņošanai.