Auns Horoskops marts 2024

Auns Horoskops februāris 2024

Kā veiksies Aunam februārī 2024? Cik veiksmīgs šis mēnesis tev būs un kādā tieši jomā? No kādām nepatikšanām vari izvairīties, izmantojot astrologa padomu? To visu jūs uzzināsiet februāra horoskopā. Auns Horoskops 2024 februārim: finanses, karjera, personīgās attiecības, veselība.

Kas ir sagatavojis februāra enerģisko Aunu?

Februāris ir viens no mierīgākajiem un veiksmīgākajiem 2024. gada mēnešiem. Šajā periodā ieteicams uzsākt svarīgus darījumus, plānot nozīmīgus notikumus. Visums atpūšas un ir pataupījis aptumsumus, retrogrādās planētas, liktenīgos ingresus, liktenīgos planētu aspektus citiem mēnešiem. Taču sniegainais februāris dod mums iespēju veidot pārdomātus plānus un uzsākt uzņēmējdarbību bez riska.

Finanšu horoskops 2024. gadam februāris

Auniem gada otrais mēnesis sāksies ļoti labi finanšu alanā. Auns var lepoties ne tikai ar stabiliem ienākumiem, bet arī ar bagātības pieaugumu, negaidīti lielām summām, neplānotiem papildu ienākumiem. Jūs varat veikt lielu pirkumu, iegādāties īpašumu, izdevīgi izvietot kapitālu. Un dārgi pirkumi kalpos kā labs ieguldījums un nākotnē nesīs jums peļņu. Ja jums ir iespēja lēti iegādāties īpašumu, iegādājieties to, jo šis ieguldījums atmaksāsies simtkārtīgi.

Darba horoskops februāris 2024

Darbā Auns būs aktīvs un uzņēmīgs, pateicoties tam iegūsiet autoritāti profesionāļu vidū. Panākumus var gūt, ja strādāsiet komandā, domubiedru kolektīvā. Tādā gadījumā būs iespējams īstenot savus plānus un ieceres. Jūs varat palīdzēt draugiem, kā arī mecenātiem.

Ja Auns strādā algotu darbu, tad uzmanīgāk pievērsies kolektīvam, tajā var rasties skaudība, apmelojumi, nepatika, baumas. Ja laikus neapstādināsi šo negatīvismu, darbā radīsies nepatīkama vide.
Ja tev ir savs bizness, vadi uzņēmumu, tad februārī tev pakļauto cilvēku kolektīvā var notikt nevēlami notikumi – ķildas, streiki, nepakļaušanās, sakari ar konkurentiem, zādzības, krāpšana.

Auni, kuri ir kādas partijas, sabiedriskās organizācijas biedri, februārī var gūt lielus panākumus, veidot politisko karjeru vai vadīt sabiedrisko kustību. Visums būs tavā pusē, tāpēc izmanto visas iespējas, kas tev pavērsies.

Attiecību un mīlestības horoskops februāris 2024

Februāra pirmajā pusē Auns var doties uz ārzemēm, uz attālākiem reģioniem. Tas būs labs ceļojums, kurā mīlīgais Auns var uzburt brīvdienu romantiku.Auns var satikt patiesu mīlestību draugu, domubiedru lokā.Iespējams, cilvēks, ar kuru esi pazīstams jau ilgu laiku, izjūt pret tevi maigākas jūtas, un kopīgās intereses padarīs jūsu saikni interesantu un abpusēju.Ja Auns ir precējies, ar partneri var būt saspīlētas attiecības, savstarpēji pārmetumi, strīdi, aizdomas.Tas var novest pie galīgas šķiršanās, ja jums ir ilgstošas nepatīkamas attiecības. Labā, stabilā laulībā ir pērkona negaiss skaidrās debesīs, tāpēc jums vajadzētu pārdzīvot šo periodu, pieliekot visas pūles, lai saglabātu laulību.

Auns Veselības horoskops februāris 2024

Februārī Auniem ļoti nopietni jāpievērš uzmanība savai veselībai, īpaši hroniskām slimībām.Tev nevajadzētu nodarboties ar traumatiskiem sporta veidiem un atpūtu, rūpīgi jāuzrauga sava pašsajūta. Pilnmēness 24. februārī Jaunavā atradīsies jūsu 6. veselības mājā un var provocēt slimību, norādīt uz nepieciešamību ārstēties, veikt medicīniskus pētījumus, nepieciešamību atteikties no kaitīgiem ieradumiem, sēdēt uz ārstnieciskās diētas. Auns nevajadzētu pašārstēties, pie nespēka pazīmēm jākonsultējas ar ārstu.