Labākais vīrs pēc zodiaka zīmes Horoskops 2024

Labākais vīrs pēc zodiaka zīmes

Dvīņi – 12. vieta

Šis ir vīrs, kurš ir klāt, bet tajā pašā laikā viņa nav klāt. Un viņš nav tur, kad tev viņš ir vajadzīgs, un, kad tev viņš nav vajadzīgs, viņš ir tikai tavs, mīļais. Ar visiem pavadošajiem priekiem, piemēram, karšu parādiem, piecu dienu dzeršanu un grūtnieci mīļāko. Viņam pietrūka tevis, un viņš ir šeit, lai paēstu. Starp citu, vai es varu aizņemties naudu? Vispār šo murgu kā vīru tu vari paciest tikai trīs iemeslu dēļ:

  • Viņš ir seksa dievs;
  • viņš ir neparasti gudrs un ārkārtīgi asprātīgs;
  • viņš ir seksa dievs. Jā, viņš ir dievs divreiz!

Zivis – 11. vieta

Ja Zivju vīrs kaut ko vēlas, jums tas ir jādod viņam nekavējoties. Un viņš vēlas mežonīgu, nevaldāmu seksu, boršču, uz rokām un pie mammas. Un tajā pašā laikā. Patiesībā ar Zivīm tā ir jādzīvo – būt viņam gādīga mamma. Gādīga un stingra mamma, kas laikus spers šo lūsīti, kad viņš atkal sāks ņirgāties un tupēt kājām. No otras puses, pasaulē nav tādu vīru, kas būtu tik uzticīgi savai sievai kā Zivis. Un tev gribēsies viņu izsist pa velnu – tā tēlaini izsakoties.

Strēlnieks – 10. vieta

Strēlnieks ir ideāls vīrs: romantisks, bet praktisks, vīrišķīgs, bet maigs, brīnišķīgs mīļākais un gādīgs tēvs, dzīve ar viņu ir viegla un patīkama. Ja, protams, aizver acis, aizbāž ausis un ar muti saka: “Es esmu mājā!” un tam patiesi tic. Runā, ka dažām Strēlnieku sievām šādā veidā izdevies nepamanīt vīra mīļākās pat savā gultā. Tiesa, agrāk vai vēlāk Strēlnieks tomēr nolems, ka viņam kļuvis nepanesami garlaicīgi, un nolems apprecēties vēlreiz. Tāpēc pirms kāzām jāpārbauda viņa pase: ja jūsu vieta viņa sievu secībā piektā vai sestā, viss ir kārtībā. Pastāv iespēja, ka viņam jau ir apnicis visu laiku precēties.

Skorpions – 9. vieta

Tirāns vīrs. Ir divi viedokļi: viņa un nepareizais. Sieva ar nepareizu viedokli nekavējoties dos ceļojumu uz labi aprīkotu ar jaunākajām tehnoloģijām aprīkotu. Sieva ar pareizo viedokli iekārtos personīgo mūža paradīzi – ar melngalvjiem un plīšļiem. Dzīves hakete: pareizajam viedoklim nav obligāti jābūt patiesībā. Galvenais ir būt pietiekami iedvesmotam, lai to paustu. Arī viss pārējais jādara iedvesmojoši, tostarp jāpilda laulības pienākumi, jāgatavo borščs, kā arī jāievieš un jāuztur kārtība mājā, dzīvē un Skorpiona drebošajā dvēselē un februāra horoskops 2024. Starp citu, viņam tur ir durvis uz Cūkpulku.

Vēzis – 8. vieta

Priekšzīmīgs un priekšzīmīgs vīrs, etalons no svaru kameras: izskatīgs un harizmātisks labs vīrs, spējīgs no pirmā acu uzmetiena iemīlēt visu pulku pododjodīgo vecmāmiņu, atbildīgs vīrs un tēvs, kurš precīzi zina, ka viņa pienākums ir uzturēt ģimeni, bet audzināt bērnus un saimniekot arī. Viņš dievina savu sievu, nēsā viņu uz rokām un lutina ar dāvanām. Noderīgas. Piemēram, vēsā pannā. Bet tikai publiski. Mājās viņš krīt uz dīvāna, atver alu, ieslēdz televizoru un pārvēršas ķirbī. Ja ķirbis nav uz dīvāna, viņš ir aizgājis pa kreisi. Bet tā ir taisnība, viņa sieva par to nekad neuzzinās – to nevar atņemt Vēzim. Viņš ir skumjš. Bet romantisks.

Auns – 7. vieta

Skandālists, egoists, varmāka, rupjš un cūka. Standarta “īsts vīrietis” – smirdīgs, apmatots, neglīta seja, vēdera alva. Zem viņa iecienītā dīvāna var atrast ne tikai netīras zeķes un puslīdz apēstu picu, bet arī paģiru Dimonu. Kā tas ir, kas ir Dimons? Tas ir viņa labākais draugs! Mēs tikāmies vakar. Dusmu lēkmē viņš var Dimonu līdz nāvei piekāstīt ar tējas maisiņu. Kategoriski nav ieteicams atstāt Aunu saimniecībā kopā ar bērniem un kaķiem, jo bērni un kaķi nevar košļāt saldētus pelmeņus. Taču Auns ir pārliecināts, ka viņam ir vislabākā sieva pasaulē, un visiem par to stāsta. Saldais, saldais.

Ūdensvīrs – 6. vieta

Godpilno centrālo vietu ieņem Ūdensvīrs – lieliska vīra manekens. Pati par sevi šī loma neko neprasa un nerada nekādas neērtības: atnes pieticīgu naudas summu, apēd aizvakar pagatavoto boršču un bez ierunām mazgā kaķu pakaišu kastīti. Pārējais laiks tiek pavadīts iekšējā Mongolijā, aprokot iedomātus piastrus Brīnumu laukā. Bet, ja apbruņosies ar cirvi un vīli, manekenu var pilnveidot līdz bagātnieka Pinokio standartam. Un, kas ir zīmīgi, nepretenciozitāte, vieglais raksturs un humora izjūta nekur nepazudīs.

Vērsis – 5. vieta

Apzinīgs un gādīgs vīrs. Viss mājā, viss ģimenei – dārgajai sievai un iemīļotajiem karapūžiem. Nekad nenodos. Nekad neļaus krāpties. Mierīgs un mierīgs, ja tu viņu nenovedīsi pie roktura horoskops 2024. Tāpēc, ja zināsi, kur ir viņa pildspalva, varēsi nesodīti čurāt viņam smadzenes gadu desmitiem. Viņš pretī nesīs savā knābī visu algu, kā arī vēl citus labumus un dāvanas (noderīgas). Nepretendenciozs absolūti – neko neprasa un vienmēr ar visu ir apmierināts. (Saskaņā ar citu informāciju ļoti mīl garšīgus ēdienus un pieprasa tos bez ierunām). Uzticīgs, pacietīgs, laipns, nepanesami garlaikojas garlaicīgs garlaicīgs bebrs.

Svari – 4. vieta

Romantisma kungs. Nav svarīgi, cik gadu viņš ir precējies, pat piecus, pat divdesmit piecus – viņš tik un tā katru dienu pasludinās savu mīļoto mīlestībā, dāvinās viņai bārkšķu rozes, pasniegs kafiju gultā un sagādās pārsteigumus bez iemesla. Laulības pienākumus pilda labāk nekā īpaši trenēts Dvīņubrālis, vienlaikus paliekot uzticīgs savai sievai, līdz nāve viņus neizšķir. Noslēpumaino sievietes dvēseli viņš redz cauri, tāpēc viņam nekas nav jāskaidro, viņš visu saprot pats. Supervīrs, kurš spēj pārvērst sievas dzīvi romantiskā pasakā. Bet mazgāt šķīvi aiz sevis, raksturīgi, nekad nemācēs.

Mežāzis – 3. vieta

Goda trešā vieta pienākas Mežāzis – vīrietim, kuru vajadzētu apprecēt, ja jums paveicies viņu satikt. Tiesa, sākumā nāksies grauzt duci vai divus konkurentus, jo Āzis – tas ir vienkārši staigājošs vīrišķo tikumu komplekts: gudrs, izskatīgs, godīgs, šarmants un laipns, un, pats galvenais, visas šīs īpašības Āzis saglabās līdz sirmam vecumam, nepārvēršoties par bārenīti un garlaicību. Trūkums viņam ir tikai viens – precēties Mežāzis kategoriski nevēlas. Nekad. Bet, ja viņš to izdarīja, ņem vērā, ka tagad tev ir personīgais supervaroņi. Stabilitātes cilvēks.

Lauva – 2. vieta

Vīrs ir aizstāvis. Tāds kā tētis. Lauvas apprecas tikai ar retām skaistulēm – vai sievietēm, kurām izdodas pārliecināt Lauvu, ka viņas ir retas skaistules (tas nav grūti). Rūpējas par sievu kā par bērnu, lutina ar dāvanām, nēsā uz rokām un ved aiz rokas tur, kur viņa kaut kādu iemeslu dēļ negrib iet. Precēties ar Lauvu – tas ir tāpat kā būt adoptētam, tikai ar visiem plīšķiem, kas pienākas likumīgai sievai, un bez sodiem, kas pienākas nepaklausīgai meitai. Taču par to tev nāksies nenogurstoši apbrīnot Lauvu. Ja Lauva netiek laicīgi slavēts, viņš nokalst kā zieds bez ūdens: viss nokalst, un pirmām kārtām – Vālības orgāns. Tomēr, vai ne par to ir ģimenes laime?

Jaunava – 1. vieta

Izvelciet savus kabatlakatiņus, dārgās kolēģes sievietes: Jaunavas vīrs ir iemiesojies Dārsija kungs. Gudrs, izskatīgs un labi audzināts. Viņš labi pelna, lieliski gatavo ēst, nemētājas ar putekļu sūcēju un vislabāk audzina bērnus. Jaunavas vīrs ir uzticams partneris, kurš nekad neizdos, uzmanīgs un maigs mīļākais un labākais draugs, kuram nekas nav jāskaidro. Un tagad – briesmīgā patiesība: pateicoties bezgalīgajam iekšējam cēlumam, Jaunava vienmēr apprecas ar visbezcerīgāko gadījumu.