Jūnija horoskops

Horoskops 2022. gada jūnijam no profesionāliem astrologiem: kas gaida katru zodiaka zīmi pirmajā vasaras mēnesī. Detalizēts gada horoskops 2022. gada jūnijam visām zodiaka zīmēm no profesionāliem astrologiem.

AUNS

Ugunīgajiem Marsa bērniem jūnijs būs labvēlīgs visos aspektos. Mēneša laikā jums izdosies harmoniski apvienot mājas, darbu un veselīgu dzīvesveidu.

VĒRSIS

Jūnijā Venera šķērsos Vērsi, veidojot savienību ar jūsu Sauli. Šajā periodā jūs jutīsieties līdzsvaroti. Pievērsiet uzmanību savai iedvesmai, radošie impulsi ne reizi vien jūs apgaismos un noteikti novedīs pie rezultāta.

DVĪŅI

Jūnijā jūs spīdēsiet. Dzīve jums ir sagatavojusi daudz pārsteigumu. Pārsvarā tie būs priecīgi. Galu galā daudziem Dvīņiem šajā periodā būs Saules (dzimtās un tranzīta Saules savienojums). Tas nozīmē, ka ir pienācis laiks izteikt vēlmes. Taču arī jūnijā var notikt nepatīkamas lietas, turklāt vietās, kur to vismazāk gaidāt.

VĒZIS

Vēžu vājākais punkts jūnijā ir viņu garastāvoklis. Tā ir arī viņu dārgumu māja: kārtējā ilgas lēkmē jūs, visticamāk, izjutīsiet apkārtējo cilvēku neizpratni. Taču jūs atradīsiet iedvesmu un spēku jauniem radošiem centieniem. Jūnija beigās dzimušie Vēži var izjust savdabīgu melnā Mēness Lilitas ietekmi un saskarties ar provokācijām un kārdinājumiem.

LAUVA

Jūnijā jūs gūsiet panākumus visās jomās. Apkārtējie var domāt, ka veiksme vienkārši iekrīt tev klēpī, taču tikai tu pats zini, cik smaga darba prasa šie dzīves sasniegumi. Jūlija beigās dzimušajiem Lauvām būs vislabvēlīgākais aspekts ar Jupiteru, veiksmes planētu.

JAUNAVA

Jūnijā būs labvēlīgi aspekti no mīlestības un naudas planētas Venēras, kā arī no planētas, kas atbild par inteliģenci – Merkurija. Vasaras pirmo mēnesi jūs atcerēsieties ar pašpārliecinātības, prieka un harmonijas ar pasauli sajūtu.

SVARI

Divas lietas palīdzēs gaisa elementa pārstāvjiem jūnijā saglabāt līdzsvaru. Pirmkārt, neuztraucieties par neko. Uzmanīgi sekojiet līdzi savām domām un sakratiet sevi, ja atkal sākat būt izaicinošs pret apkārtējiem. Otrkārt, nepadodies no mūžīgajiem meklējumiem: klusā osta noteikti nav tas, ko Svariem garīgā ziņā vajadzētu meklēt.

SKORPIONS

Šomēnes Skorpiona sievietēm aktuāls ir teiciens: “dzen divus putnus – vienu neķer”. Un, ņemot vērā to, ka jums labi padodas trīs, tagad ir laiks noteikt prioritātes: nosakiet, kas jums ir svarīgi, un virzieties uz priekšu.

STRĒLNIEKS

Tavas ātrās domāšanas prasmes noderēs kā nekad agrāk. Gan biznesa, gan sirds lietās. Neesiet nevainojami, bet nesamaziniet izdevumus. Padomājiet, pirms kaut ko darāt vai sakāt. Pretējā gadījumā jūs varat sabojāt attiecības pat ar cilvēkiem, ar kuriem, šķiet, tās nav iespējams sabojāt.

ĀZIS

Jūnijs būs bagāts ar visdažādākajiem piedāvājumiem. Tie nāks no pārpilnības raga. Šis ir laiks, kad jums jābūt pacietīgam un rūpīgi jāizpēta visa informācija, kas nāk no ārpuses, – tikai tā varēsiet izvēlēties labāko. Prieks un pašpārliecinātība jūs pavadīs visa mēneša garumā.

ŪDENSVĪRS

Romantika un neapdomība jūnijā-mēnesī jums būs pilnas rokas. Galvenais ir laicīgi apskriet apkārt, lai piedzīvojumi nepārvērstos par problēmām.

ZIVIS

Šīs ūdens zīmes pārstāvjiem jūnijā galvenais ir censties labi pavadīt laiku un izvairīties no stresa situācijām. Centieties biežāk tikties ar draugiem, pat ja tās būs vienkāršas, neuzņemošas sarunas. Jums tas ir nepieciešams tieši tagad.