Kā atjaunināt interjeru bez remonta

Vai interjers vairs nav apmierinošs un ir nepieciešamas pārmaiņas? Lai atjauninātu sava dzīvokļa izskatu, jums nav jāsāk remonts un jātērē vairāku mēnešu alga. Izmantojiet mūsu padomus un pārveidojiet savu apkārtni!

Pārkārtot

Neliela pārkārtošana var atsvaidzināt jūsu mājokli un uzlabot garastāvokli. Apmainiet rakstāmgaldu un krēslu, pārkārtojiet dīvānu vai pārveidojiet guļamistabu par viesistabu. Eksperimentējiet, un jūs vienmēr varat likt to atpakaļ!

Apgaismojums

Ar pareizu apgaismojumu var ātri radīt atbilstošu atmosfēru. Varat nomainīt lustru, iegādāties stilīgu stāvlampu, uzstādīt mājīgu galda lampu vai izvietot LED apgaismojumu. Pat spuldzes krāsas maiņa ir nozīmīga.

Aizkari

Aizkari var mainīt telpas lielumu un gaismu, piešķirot tai siltumu un mājīgumu. Blīvi aizkari tumšos toņos vizuāli samazina telpu, savukārt gaiši un caurspīdīgi aizkari padara telpu gaisīgu un gaišu. Uzkarsējiet citādas krāsas tilla aizkarus vai nomainiet tos pret rullo žalūzijām, un jūs pamanīsiet, ka telpa būs pārvērtusies.

Zaļā

Ātrs veids, kā atsvaidzināt interjeru, ir pievienot dažus telpaugus. Alternatīvas apzaļumošanas iespējas varētu būt dārzeņu dārzs uz palodzes vai fitomaina. Sulīgi zaļa krāsa radīs mājīgu un mierīgu atmosfēru.

Sīkāka informācija

Plakāti un paneļi vienkāršos baltos rāmjos, dekoratīvi akcenta spilveni, mīksts paklājs vai krāsainu vāžu komplekts var atsvaidzināt nogurušo iekārtojumu un piešķirt mājoklim personības.

Dažreiz viss, kas jums nepieciešams, ir vienkārši pavasara tīrīšana, drēbju paslēpšana un atvilktņu un skapīšu sakārtošana. Šeit ir sniegti vienkārši padomi, kā pareizi sakārtot glabāšanas vietu:

  • Izmantojiet konteinerus atvilktnēm vai plauktiem. Tādējādi jūs iegūsiet vairāk vietas un būs vieglāk uzturēt kārtību.
  • Lai saglabātu tīrību virtuves skapīšos, iesakām graudaugu produktus uzglabāt īpašos traukos, bet garšvielas – mazās burciņās un turēt tās atvilktnē.

Mēs esam pārliecināti, ka jums nav nepieciešams daudz naudas vai pūļu, lai atkal izbaudītu savu dekoru. Esiet izdomas bagāti un mīliet savas mājas!