Loterijā Mega Millions lielākais laimests ASV vēsturē

Loterijā Mega Millions amerikāņu vīrietis vinnē vairāk nekā 1,3 miljardus ASV dolāru. Ir izlozēts trešais lielākais loterijas laimests ASV vēsturē – 1,337 miljardu ASV dolāru vērtībā. Loterijas Mega Millions uzvarētājam ir jāierodas, lai saņemtu savu laimestu un samaksātu aptuveni 226 miljonus ASV dolāru nodokļu.

Ilinoisas štata iedzīvotājs, kurš iegādājās laimējušo Mega Millions loterijas biļeti, ir kļuvis par miljardieri, ziņo CNBC. Balva bija 1,337 miljardi ASV dolāru – trešā lielākā ASV vēsturē. Uzvarētājs var saņemt 780,5 miljonus ASV dolāru uzreiz vai arī nākamo 30 gadu laikā saņemt maksājumus anuitātes veidā. Loterijas biļetes vērtība varētu būt 2 dolāri.

Piektdienas vakarā laimīgie skaitļi bija 13, 36, 45, 57, 67 un Mega bumbiņa 14. Par laimīgās biļetes pārdošanu Speedway veikaliņš Des Plaines pilsētā saņems 500 000 ASV dolāru, teica Mejs.

Ja uzvarētājs izvēlas populārāko vienreizējās izmaksas iespēju, viņam būs jāmaksā federālais nodoklis 24 % apmērā. Viņam būs jāmaksā arī štata ienākuma nodoklis: ja viņš dzīvo Ilinoisas štatā, laimests tiks uzskatīts par ar nodokli apliekamu ienākumu ar likmi 4,95 %. Tas nozīmē, ka uzvarētājam būs jāmaksā aptuveni 226 miljoni ASV dolāru nodokļu.

Mega Millions paziņoja, ka 26 biļetes klientiem atnesa 2 miljonus ASV dolāru vai 1 miljonu ASV dolāru vērtas otrā līmeņa balvas, un kopumā 14 391 740 biļetēs tika laimētas tādas vai citādas summas. CNBC iesaka uzvarētājam nolīgt juristu, finanšu un nodokļu konsultantus un apdrošināšanas ekspertu.

2018. gadā Mega Millions galvenā laimestu summa pārspēja pasaules rekordu, sasniedzot 1,6 miljardus dolāru. Ar katru jaunu kārtuatstājot savus līdzekļus neskartus, loterijas organizatori uzkrāj arvien vairāk naudas galvenajai balvai. Milzīgais džekpots piesaista pircējus, kuri tikai palielina līdzekļus ar savu naudu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *