Horoskopi 2024 - katram zodiakam. Mēneša horoskops Marts 2024

Kā dažādu zodiaka zīmju pārstāvji uztver aizvainojumu?

Dažādās zodiaka zīmēs dzimušie cilvēki pat aizvainojas dažādos veidos. Elementi ietekmē temperamentu un līdz ar to arī dažādu emociju izpausmes zodiaka zīmes. Tātad, kā dažādu elementu un zīmju pārstāvji aizvainojas?

Uguns zīmes

Uguns stihijas pārstāvji parasti ir ļoti aizvainojoši. Taču tieši maz ticams, ka viņi varētu pateikt aizvainojuma iemeslu. Taču centīsies sabojāt garastāvokli visiem apkārtējiem, lai neciestu vieni.

Auns

Labprātāk visus apbēdina ar nebeidzamām sūdzībām. Viņi var tik ilgi un neatlaidīgi izliet savu dvēseli, ka pat tie, kas nav iesaistīti viņu problēmās, jutīsies kā pēdējie blēži.

Lauva

Iedziļināsies sevī vai arī uz kādu uzgāzīsies, lai izkustētos. Vai arī vispirms iedziļināsies sevī un tad izlies dusmas uz pirmo satikto cilvēku. Un nemēģiniet viņus nomierināt pirmo pusstundu, citādi tieši mierinātājs būs pirmais sastaptais.

Strēlnieks

Atšķirībā no saviem spontānajiem vienaudžiem, dod priekšroku izjust aizvainojumu vienatnē, ne ar ko nedaloties. Vienatnē ar sevi lieliski pārdzīvo ne tikai ņirgāšanos, bet arī dzemdē atriebības plānu.

Zemes zīmes

Zemes zīmēm raksturīga atriebība. Tomēr viņu aizvainojums nav izteikts un izpaužas visā savā izskatā. Un tieši ar savu drūmumu tās spēj iedzīt nomāktībā visus, kas atrodas redzamības rādiusā.

Jaunava

šīs zīmes pārstāvjiem ļoti patīk pārspīlēt problēmas mērogu. Nekārtību kasiere lielveikalā pasniegs kā mēģinājumu apdraudēt dzīvību un veselību.

Mežāzis

Pēc dabas noslēgti, būs klusējoši kā partizāni. Tāpēc citi tikai brīnīsies par zem šīs zīmes dzimušo ilgstošās neapmierinātības iemeslu.

Vērsis

Parasti mierīgs, aizvainojuma stāvoklī kļūs ļoti agresīvs. Un viņiem labāk nekļūt ceļā. Arī ar vārdiem vajadzētu būt piesardzīgākiem.

Ūdens zīmes

Ūdens zīmju pārstāvji vieglāk nekā citi panes aizvainojumus un prot novērsties no skumjām domām. Negatīvas emocijas viņu galvās ilgi nepalika.

Skorpions

Parasti ir aizņemti, domājot par notikušā iemesliem. Viņi neizlej savas dusmas uz citiem un nodarbojas ar problēmas pirmsākumiem.

Vēzis

šīs zīmes pārstāvji labprātāk ar galvu ķeras pie darba, nevis apkrauj sevi ar drūmām domām.

Zivis

šie puiši parasti cenšas nedomāt par problēmām. Pat ļoti spēcīgs aizvainojums nespēj viņus sadusmot.

Gaisa zīmes

Gaisa zīmes ir nelabojami optimisti. Savu slikto garastāvokli viņi cenšas nedemonstrēt. Apkārtējie ir pārliecināti, ka šiem cilvēkiem nav nekādu problēmu.

Dvīņi

Nevar paciest, kad viņi sāk žēloties. Ilgi sliktā garastāvoklī viņi nekavējas, jo tas traucē viņiem veikt jaunus varoņdarbus.

Svari

Parasti klusē. Skumji un bēdīgi. Un tad sāk meklēt vainīgos, kā likums, tuvākās apkārtnes vidū.

Ūdensvīrs

Saglabā optimismu līdz pirmajam strupceļam. Ja viņi nonāk šādā situācijā, klusē un ilgu laiku klusē, gaidot izeju.

Draugi, kā jūs izturaties pret aizvainojumiem? Vai jums tas ir sāpīgi, vai arī tas ātri pāriet? Rakstiet un lasiet horoskops 2024