2024 horoskops gada krasas

Kādā tērpā sagaidīt Pūķa gadu 2024?

Ar ko svinēt jauno gadu 2024. gada galvenajās krāsās? Ko ģērbties Jaungada naktī, lai sagaidītu 2024. gada saimnieku – Zaļo meža pūķis ? Ieteikumi visām zodiaka zīmēm, stili, grims, manikīrs – viss, lai radītu svētku tēlu un iegūtu spēcīgās ķirzakas atbalstu.

Kādu apģērba krāsu labāk izvēlēties, lai piesaistītu veiksmi un nekonkurētu ar Ziemassvētku eglīti? Un, starp citu, kā ietērpt Ziemassvētku eglīti 2024. gadā? Nākamā cikla krāsas, ja var ticēt ķīniešu zīlēm, ir ļoti košas, karnevāliskas un kontrastējošas, tāpēc 2024. gadā katrs varēs izvēlēties savu krāsu – gan interjeram, gan tērpam un pat Jaungada galdam.

Kāda krāsa patīk pūķim?

Lai saprastu, kāda krāsa Jaunajam 2024. gadam nesīs jums veiksmi, vispirms vajadzētu noskaidrot, kas ir šis simbols un kāds ir tā raksturs – un viss uzreiz kļūs skaidrs.

Pūķis horoskops 2024 – spēcīgs, spēcīgs, harizmātisks, viņam patīk koši ģērbties un būt uzmanības centrā. Patoloģiski godīgs un taisnīgs, necieš melus nekādā formā. Īsts Kazanova, pieradis, ka sievietes par viņu trako. Darbīgs, laipns, dāsns, mīl palīdzēt un dažkārt burtiski izdara labu.

Ar kādu krāsu svinēt 2024. gadu?

Mēs nedomājam, ka kāds var nopietni izlemt par sievieti, kādā krāsā svinēt Jauno gadu, pat ja tas ir Pūķa gads. Kāda krāsa dāmai patīk, tādā krāsā viņai ir lietderīgi parādīties svētkos. Tomēr, ja vēlaties nomierināt vareno ķirzaku, piesaistīt veiksmi un labklājību, iesakām pievērsties šai paletei:

Smaragdzaļā krāsā

Galvenā 2024. gada apģērba krāsa, kā uzskata ķīniešu astrologi un numerologi! Lieliski piemērota brunetēm, ēnotājām un rudmatainām meitenēm. Ja audums ir arī nedaudz spīdīgs un mirdzošs, Pūķis būs vienkārši pārsteigts par jūsu skaistumu.

Sarkana krāsa

Nevarat izlemt, kādu krāsu valkāt Jaungada vakarā? Izvēlieties sarkano: tās galvenā emocionālā nozīme ir prieks, enerģija, spēks un atjaunošanās. To respektē pat rezervēti koka gada simboli! Turklāt tā piestāv pilnīgi visiem, galvenais ir izvēlēties savai ādas un matu krāsai piemērotu sarkano toni. Tāpēc blondīnēm vairāk piestāv koraļļu sarkanbrūns, bet brunetēm – bordo.

Purpurkrāsains

Neuzkrītošs un ļoti drosmīgs variants Pūķa gadam – 2024. gadam. Kāda krāsa vienmēr izskatās dārga, grezna un grezna? Protams, piesātināti violeta. Tā lieliski izskatās līdzās zaļai krāsai, kuru šogad centīsies valkāt ikviens. Un jums nebūs konkurentu: tikai retais zina, ka violeti pūķi Debesu valstībā nozīmē cieņu, godu un visu vēlmju piepildījumu.

Zelta krāsa

Lieliski piemērots, lai uzsāktu 2024. gada pūķa gadu ar mirdzumu! Kāda krāsa var būt labāka, lai sagaidītu uguns elpojošo ķirzaku, kā zelta? Tā ir bagātības, greznības, veselības un saules krāsa.

Kopumā, ja vēlaties parādīt, ka jūs un Pūķis esat uz vienas līnijas, valkājiet jebkādus izstrādājumus no dārgiem dabīgiem audumiem: zīda, satīna vai samta.

Kādās krāsās būtu jāuzņem sievietes un kādās – vīrieti?

Vīriešu tērps

Pūķis ir puisis ar priekšstatiem un ļoti ciena uzdrīkstēšanos un pašironiju. Vislabāk, ja tu atļausies zīdaini violetu kaklasaiti, koši zelta žaketi vai koši zaļu uzvalku ar sarkanu kreklu. Bet, ja tas jums ir par daudz, uzvelciet tikai skaistu kreklu un pievienojiet zelta aksesuārus: pulksteni, aproču pogas, vīriešu zelta rokassprādzi vai spīdīgu tauriņu.

Sieviešu tērps

Nav nemaz tik grūti apburt šo izskatīgo vīrieti, galvenais ir būt godīgam. Neslēpiet savu vecumu, augumu un svaru, nevalkājiet kleitas no sintētiskiem audumiem un pārāk agresīvus piegriezumus. Taču ar aksesuāriem izceliet visu, kas jūs padara skaistu – un nebaidieties mirdzēt!

Ar ko svinēt gadu? Modes idejas

Labi, mēs esam noskaidrojuši, kādās krāsās svinēt 2024. gadu. Bet kādu stilu izvēlēties? Kā ģērbties, lai izskatītos gan atbilstoši, gan pievilcīgi gada simbolam un zodiaka zīmes?

Kleitas

Tām jābūt tikpat greznām kā Skārletai O’Hārai: samta vai satīna, garām, plīvojošām, šaurām, pat ar svārkiem. Un, protams, ar dārgām, stilam atbilstošām rotaslietām.

Kostīmi un kombinezoni

Diezgan pieklājīga izvēle! Galvenais, lai bikses neizskatītos pārāk biroju un birokrātiski. Labs variants – plūstošs, mirdzošs audums, kas atgādina zelta pūķa zvīņas.

Apavi un aksesuāri

2023. gada simbols – Melnais trusis – bija bailīgs draugs un baidījās no plēsējiem, tāpēc mums bija aizliegts valkāt dabīgās ādas un kažokādas. Savukārt Pūķim šādu aizspriedumu nav: viņš dievina aksesuārus no pitona, zamšādas vai vissmalkākās cimdu ādas.

Mājīgas mājas iespējas

Un ir reizes, kad gribas svinēt čalas mājās, silti un omulīgi. Nākamā gada patrons neiebilst pret pidžamu vai halātu, bet lai tie ir zīdaini, plūstoši, ar greznu apdruku.

Manikīra krāsa jaunajam 2024. gadam

Pūķa gadam, lai arī kādu nagu krāsu jūs izvēlētos, viss būs piemērots. Tīrs zelts un varš, smaragdzaļš ar inkrustāciju uz katra naga, bordo un melna šaha šaha – ļaujiet vaļu savai iztēlei! Starp 2024. gada tendencēm var izcelt:

  • nagi vienā krāsu gammā ar neatkārtojamu rakstu;
  • smailie galiņi a la pūķa nagi;
  • pērļu spīdums un zvīņu imitācija.