Kā lēti ceļot pa visu pasauli

Cilvēkiem ļoti patīk ceļot, bet ne jau visi var to sev atļauties. Mēs gribam jums izstāstīt, kā to var izdarīt daudz lētāk, nekā jūs domājat. Ļoti svarīgi ir sagatavošanās darbi, tiem vajag veltīt mazliet vairāk laika nekā parasti un uzzināt, kā var apiet visus zemūdens akmeņus un samazināt ceļošanas izdevumus līdz minimumam.

Visizdevīgākās biļetes


Lai iegādātos visizdevīgākās biļetes, nav nepieciešamības tās iegādāties jau gadu iepriekš. Katram virzienam ir savs laiks.

Piemēram, ja esat nolēmis ceļot pa Eiropu, tad par biļetēm vajag padomāt jau laicīgi, tāpēc, ka jo ātrāk iegādāsieties biļetes, jo lētākas tās būs, pusgadu iepriekš – visoptimālākais variants. To pašu varam teikt par lidojumiem uz Amerikas Savienotajām Valstīm.

To pašu varam teikt arī par lidojumiem uz Austrāliju un Jaunzēlandi, tāpēc ka šeit izteiciens “jo ātrāk, jo labāk” darbojas uz visiem 100%.

Biļetes, nopirktas vienu gadu iepriekš, būs divas reizes lētākas nekā biļetes pirktas pēdējā mirklī.

Klīst baumas, ka naktī no otrdienas uz trešdienu, biļetes kļūst dārgākas, bet tāds apgalvojums ir tikai daļēji pareizs un attiecas uz dažiem starptautiskajiem reisiem.

Toties, ja jums ir iespēja aizlidot un mājās atgriezties otrdien, trešdien vai ceturtdien un nevis citās nedēļas dienās, tad jūsu izdevumi būs manāmi mazāki, nekā, ja jūs to darītu citās nedēļas dienās. Tas tā ir tāpēc, ka šajās dienās lido daudz mazāk cilvēku, tāpēc arī biļetes ir lētākas. Padomājiet paši, darba darīšanās parasti lido pirmdien, bet atvaļinājumā – piektdien vai sestdien.

Kā jau mēs teicām, ja gribat izdevumus samazināt līdz minimumam, tad ceļojuma plānošanai velti mazliet vairāk laika nekā parasti. Salīdziniet biļešu cenas un sameklējiet visizdevīgāko piedāvājumus, izmantojiet, visas priekšrocības, kuras tiek atzīmētas katrā mājas lapā.

Ļoti bieži biļetes var iegādāties par ļoti izdevīgām cenām, tikai vajag visu laiku sekot līdzi jaunumiem un izdarīt visu laicīgi, kamēr visas nav izpirktas. Lai nepalaistu garām īsto momentu, varat parakstīties uz jaunumiem savā e – pastā.

Biļešu cenas, dažādu iemeslu dēļ, mainās ik pēc 15 minūtēm. Tas ir tieši tāpat kā akcijas biržā. Ja jūs konkrēti esat nolēmis uz kurieni dosieties, un gaidiet izdevīgu mirkli, lai rezervētu biļetes, tad izmantojiet pakalpojumus, kuri tiek norādīti mājas lapā – parakstieties uz jaunumiem par avio biļešu cenu izmaiņām. Ja izmantosiet šo pakalpojumu, tad jum nevajadzēs katru reizi apmeklēt mājas lapu.

Krājiet bonusus 

Par veiktajām jūdzēm – laba ideja, bet bieži vien liekas, ka to realizēt nav iespējams. Lai neierobežotu savu brīvību un neliktu sev lidot tikai ar vienas avio kompānijas lidmašīnām, uzziniet, pie kurām aliansēm pieder tās kompānijas, kuru pakalpojumus jūs izmantojat. Tā rīkojoties, savākt jūdzes, izdosies ātrāk. Lai to izdarītu, jums vajag iegādāties šo alianšu kartītes un ievadīt ziņas par saviem ceļojumiem speciālā mājas lapā.

Ja jūs lidojat reti, tad jūdzes var “sadegt”, bet jūs varat izmantot citu iespēju: iegādāties kredītkarti, ar kuras palīdzību var krāt jūdzes, veicot samaksu pārtikas veikalos un uzpildes stacijās. Tādas programmas, piedāvā vairākas bankas, iepazīstieties ar informāciju un izvēlieties tās, kuras der jums vislabāk.

Turpinājums drīz.