6 lietas, bez kurām nevar iztikt ceļojuma laikā

Ja jūs šī lietas, ceļojuma laikā atstāsiet mājās, tad lielākas vai mazākās problēmas jums ir garantētas, neskatoties uz to, ka katram no mums noteikti ir saraksts ar nepieciešamajām lietām. Tātad, nepieciešamo mantu saraksts bez kurām ceļojuma laikā nevar iztikt.

Ko ņemsim līdzi?

Cilvēki ir ļoti atšķirīgi, vieni nevar ceļot bez ausu aizbāžamajiem vai spilvena zem galvas, bet ir arī tādi cilvēki, kuriem nepatīk būt atkarīgiem no apstākļiem. Kāds, šobrīd, noteikti ieminēsies, ka var aiziet uz veikalu un visu nepieciešamo nopirkt, jā tik tiešām tā var izdarīt, bet ne tajā brīdī, kad izkāp no lidmašīnas vai atrodies meža vidū.

Kredītkartes

Kredītkartes ir nepieciešamas tāpēc, ka ir ļoti daudz vietu, kurās var norēķināties tikai ar kartēm. Piemēram, šķērsojot Poliju tranzītā, ja jums nebūs kredītkartes ar ko norēķināties, jūs pie barjeras varēsiet stāvēt stundām ilgi, izveidot garu rindu aiz sevis un gaidīt, kamēr kāds jūsu vietā samaksās.

Var gadīties arī tā, ka naudu jums nozog, bet viesnīcā jūs sagaidīs jūsu kredītkarte un ceļojums varēs turpināties.

Telefons

Telefons ir nepieciešams lai tajā varētu ievietot vietējo sim – karti. Ja jūs ceļojat viens pats vai kopā ar ģimeni, nevis ar grupu un ekskursijas vadītāju, tad jums būs jākārto daudz lietu ar telefona palīdzību, tāpēc tas jums ir vienkārši nepieciešams.

Ūdensizturīga fotoaparāta somiņa

Ja pažēlosi naudu ūdensizturīgai somiņai, kura nemaksā daudz, vari šķirties no fotoaparāta, kurš vienam otram maksā ļoti daudz. Tagad runa nav par tropiem, kur tāda somiņa ir dzīves nepieciešamība, bet gan par Eiropu un to brīdi, kad tur nav ne pilītes lietus, bet ir Adrijas jūra.

Nav jau zināms, kurā brīdī var sākties lietus, vai kurā brīdī, jums būs nepieciešams braukt ar laivu pa jūru, kurā tobrīd ir auksti viļņi.

Bet, ja runājam par tropiem, tad tur bez ūdensizturīgās somiņas, vispār darīt nav ko. Tūristi, lietus laikā, bieži vien skrien gar visu pludmali, cerībā atrast kādu ūdensnecaurlaidīgu maisu, lai tajā varētu noslēpt fotoaparātu vai kameru.

Ūdensnecaurlaidīgs maiss somai

Bieži vien, lietus sākas visnepiemērotākajā laikā, piemēram, tajā brīdī, kad ir jābrauc uz lidostu, lai dotos mājās. Ārā līst, bet jums uz muguras atrodas mugursoma, kura kļūst aizvien smagāka un smagāka un viss, kas tajā atrodas iekšā ir neglābjami slapjš. Tas vēl būtu sīkums, bet ja jūsu somas saturs ir kļuvis smagāks un vairs neatbilst standartiem – jums par to būs jāpiemaksā.

Tabletes pret asinsspiedienu

Dažiem cilvēkiem ir problēmas ar asinsspiedienu un daudzi no viņiem, nevar iztikt bez asinsspiediena zālēm. Problēmas, kā jau parasti, sākas visnepiemērotākajā brīdī, bet ja jums nav līdzi zāļu, nav teikts, ka ārzemēs jums izdosies tās nopirkt un piedevām, tieši tādas, kuras jums ir nepieciešamas.

Sandales

Runa, varbūt, nav tieši par sandalēm, bet par rezerves apaviem. Ja jums, ceļojuma laikā saplīst jūsu ērtie apavi, tad nav teikts, ka jaunie apavi, kurus jūs iegādāsieties, būs tik ērti kā iepriekšējie un nepierīvēs jums kājas.