Wedi

Wedi celtniecības plāksnes tika radītas pirms gandrīz 30 gadiem, kā pirmais 100%  ūdens izturīgais materiāls telpām, kur ir paaugstināts mitruma līmenis. Sākotnēji celtniecības plāksnes tika izmantotas vannas istabās vannu dekoratīvās apmales izveidei, bet šodien wedi produktu klāsts pārsteidz ar tā plašo pielietojumu. Wedi regulāri atjauno un papildina savu produktu klāstu ar dažādu formu un pielietojuma materiāliem. Uz doto brīdi wedi materiālus var izmantot vannas istabu apdarē, balkonu un terašu segumam, dzīvojamo istabu apdarē, kā arī SPA teritoriju aprīkošanā. Tā kā wedi kompānija strauji attīstās, tad parasto celtniecības materiālu klāstu ir papildinājusi arī wedi dizainan līnija, kurā tiek piedāvātas dažādas gatavas dizaina koncepcijas un elementi – brīvi stāvoša duškabībe telpas vidū vai izlietnes un vannas neparastās formās, īpašu formu tvaika kabīnes, vai soli dušas kabīnē. Ar wedi materiālu iespējams viss, lai padarītu māju vai SPA zonu unikālu un neatkārtojamu.

Wedi koncepcija: vairāk nekā tikai celtniecības materiāls

Ar neskaitāmiem jaunu izcilu produktu izgudrojumiem un ražošanas risinājumiem, wedi ir kļuvis par tehnoloģisko pionieri, kas ir liels stimuls nozares attīstībai. Kā par piemēru var minēt wedi celtniecības plāksni Premium, kas ir apstrādāta ar tīru cementa virsmu un speciālu iedobi šuvju savienošanai un apdarei tā, lai pēc sienu sagatavošanas dekoratīvai apdarei, sienas būtu gandrīz tik pat gludas kā stikls, kas ir perfekti gludi un paredzētas apdarei ar plānu krāsas kārtu, apmetumu, tapetēm vai mozaīkas flīzēm.

Novatoriskas konstrukcijas, augstas kvalitātes materiāli un daudzgadīga pieredze garantē Jūsu ideju īstenošanu augstākajā līmenī. Lai uzlabotu materiālu ekspluatācijas kvalitāti, wedi sadarbībā ar dažādiem ražotājiem ir izveidojis arī palīgmateriālu līniju, kurā ietilps īpaša flīžu līme, hidroizolācijas lentes, stiprinājumi un superlīme, lai ar šo materiālu palīdzību nodrošinātu izcilu gala rezultātu produktu pielietojumā.  

Noteikts virziens nākotnē

Lai nodrošinātu produkta augsto kvalitāti un lietošanas ilglaicīgumu, wedi regulāri veic pārstāvju un celtnieku apmācības un seminārus, kuros tiek skaidrotas produkta īpašības, pareiza produkta ieklāšana un apdare. Arī Latvijā, ņemot vērā vienošanos starp mums un wedi, par šo produktu pārstāvēšanu, būs iespējams apmeklēt seminārus, saņemt konsultācijas un apskatīt produktus uz vietas, jo mūsu uz-ma pārstāvji ir izgājuši šo apmācību un nākotnē plāno rīkot seminārus kopā ar wedi profesionāļiem.

Trīs biznesa virzieni sniedz plašas iespējas:

 • Hidroizolācijas celtniecības materiāli
  Wedi celtniecības plāksnes ir pamats šī biznesa jomā. Celtniecības plākšņu pielietojums ir visai plašs gan interjera gan eksterjera darbos, bet protams pamata uzdevums ir mitro zonu hidroizolācija. Materiālu var izmanto arī dažādu dizaina projektu īstenošanā vannas istabās. Galvenie pielietojuma virzieni ir taisnu, kantainu vai apaļu formu veidošana flīzēšanai ar mozaikas flīzēm, siltuma izolācijai un 100% hidroizolācija. Lielā papildmateriālu izvēle, kā piemēram flīžu līmes, spakteļmasas, savienojumi un hidroizolācijas līmes padara wedi par pilna spektra celtniecības materiālu piegādātāju. Turklāt visi wedi materiāli ir pielāgoti viens otram tā lai nodrošinātu maksimālu kvalitāti un ilglaicīgu kalpošanas laiku
 • Gatavi flīzējami dizaina elementi vannas istabām un SPA zonām
  “wedi vannas istabas elementi” ietver vairākas dizaina sērijas, kuru neparastās formas ir elegantas un pievērš uzmanību. Kā piemēru var minēt fantastisko “Sanbath” sēriju, kura ir izveidota pilnībā no wedi ūdens necaurlaidīgā materiāla un ir gatava uzstādīšanai un flīzēšanai. Sērijā ietilpst gatavas izlietnes, vannas un dušas.
   “wedi SPA elementi”  tiek izmantoti visur, kur ir nepieciešams jauns, moderns izskats un elegance – vai tā būtu privātā vannas istaba vai publisks SPA centrs. Produktu līnija iekļauj sevī multicentrus, tvaika kabīnes, apsildāmus solus vai guļamkrēslus, kā arī var tikt izgatavoti dažādi produkti balstoties uz dizaineru iecerēm. Tas viss ir iespējams pateicoties wedi materiāla izsturībai prêt spēka iedarbību, termoizolācijas īpašībām un, protams, 100% ūdens necaurlaidībai.
 • Individuālu projektu realizēšana ar wedi
  Wedi laika gaitā ir izstrādājusi daudz uzlabojumu, tādēļ uz šodienu var teikt ka nepastāv gandrīz nekas, ko nevarētu izveidot ar wedi celtniecības materiālie. Burbuļvanna rožu ziedlapu formā ar izsmidzināmu rožu aromātu vai īpašas formas tvaika pirtis – ar wedi tā nav problēma, jo wedi meistari kopā ar arhitektiem realizēs pašas pārdrošākās dizaineru un pasūtītāju idejas.  

Wedi pārstāvniecība Latvijā

2012.gadā kompānija panāca stratēģisku vienošanos ar Vācijas hidroizolācijas materiālu ražotāju WEDI par produktu pārstāvēšanu Baltijas tirgū.  Prece ir pieejama noliktavā, kā arī tiek piegādāta uz pasūtījumu!