Kredīts ceļojumam, Jā vai nē?

Ceļojumi, kā jau mums visiem zināms nav lēts prieks, un tāpēc ka ne vienmēr pietiek nauda lai pilnībā izbaudītu savu atvaļinājumu, bankas un nebanku kredītiestādes piedāvā kredītus, kurus var izmantot ceļojumu maksas segšanai – kredīts ceļojumam. Šāda veida aizdevumi tieši, vai netieši ir bijuši izplatīti jau sen, jo bieži vien gadās, kad ceļotājiem pietrūkst naudas, un ārzemēs tiek saņemts aizdevums no tuviniekiem vai radinieki, ar bankas pārskaitījumu, vai arī jau pirms paša ceļojuma tiek iegūts kredīts no bankas, par mazliet lielāku summu jaunu lietu iegādei, kamēr ceļojat, jo nereti citur cenas precēm un pakalpojumiem ir lētākas.

Bet, vai ceļojumu kreditēšana ir īstais veids, kā dabūt naudu atvaļinājumam, vai tikai iegansts nestrādāt cītīgāk līdz nākamajam atvaļinājumam? Parasti ir tā, ka mēs atvaļinājumu un mūsu brīvo laiku no darba gaidām ar nepacietību un kad pienāk šis brīdis vēlamies to izbaudīt pēc iespējas labāk, lai pēc tam ar jauniem spējiem un jaunu enerģiju atkal varētu sākt strādāt. Bet vai šāda atpūta var palīdzēt mūsu produktivitātei tik daudz, lai pēc tam dabū no gada mēs maksātu par jau apgājušu ceļojumu, un vēl apspētu sakrāt jau nākamajam? Manuprāt tas ir iespējam, tikai un vienīgi tad, ja jūs šajā ceļojumā redzat un apskatāt vietas un cilvēkus, kas jūs tiešām pozitīvi iespaido, un pēc ceļojuma beigām jums rodas pavisam citas sajūtas un izjūtas, un jūs patiešām strauji uzlabojat savas darba prasmes un arī produktivitāti, kas viss kopumā ir vienāds ar lielāku naudu un vairāk naudas jūsu maciņā.
Mēs parasti visām lietām meklējam galamērķi, vai mēģinām saprast, kāpēc lietas notiek tā , kā viņas notiek, bet kad dodamies atvaļinājumā vai atpūtā no darba mēs nemaz neiedomājamies, ka patiesībā mēs šo laiku izmantojam tādā veidā, lai relaksētos un spētu daudz ātrāk un veiklāk paveikt savu darbu pēc atgriešanās. Nereti situācijās, kad tūristi dodas patiešām galvu reibinošos ceļojumos, apskatot pasaules skaistākās vietas, pēc atgriešanās viņiem nākas padomāt savas prioritātes un nereti sanāk, ka darbs tiek ielikts vēl augstākā prioritātē, jo tomēr ar vairāk naudu iespējams saņemt vairāk brīva laika un atpūtas, bet lai saņemtu naudu paradoksāli ir jāiegulda vairāk darbs.

Šis viss nonāk pie tā, ka ieguldot darbu sākumā, ņemot kredītu un atpūšoties, iespējams saņemt lielāku atdevi un ieguldījums atmaksu vēlāk, jo tu būsi investējis pats sevī un savā raksturā, domas un pēc tam tikai atliek mainīt arī savu darba sparu, lai tas pielāgotos un tu spētu labāk un veiksmīgāk strādāt, lai nākotnē varētu vairāk laika pavadīt ar ģimeni, bet nauda būtu tikai blakus parādība!

Ja esat izlēmis, ka kredīts ir īstais solis, jūsu priekam un atpūtai, tad iesaku jums salīdzināt ātro kredītu sniedzējus – Kredīts ceļojumam un kā plānot ceļojuma izdevumus

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *