Labākās dāvanas māmiņu dienā

Māmiņu diena jeb mātes diena ir vieni no skaistākajiem svētkiem – mēs pateicamies savām māmiņām par beznosacījuma mīlestību, ko viņas sniegušas mums visas dzīves garumā. Ziedi un bučas ir neatņemama māmiņu dienas sastāvdaļa, tomēr iepriecināt mammu iespējams arī ar kādu skaistu dāvanu. Šādās reizēs lieliski noder dāvanu kartes. Dāvanu karti vari izmantot kopā ar mammu vai vēl labāk – ļaut mammai pašai izvēlēties, kad dāvanu izmantot, tādējādi svētku sajūtu pagarinot. Te būs labākās izvēles dāvanām: f

RESTORĀNA APMEKLĒJUMS 

Aizved mammu vakariņās! Klasiska dāvana, kas vērtību cauri laikiem nezaudē. Ēšana ir viena no dzīves lielākajām baudām – gan vēderam, gan prātam. Vai tā būtu vienkārši garda pica vai kāds asāks ēdiens, vai varbūt mājīgs restorāns – māte novērtēs, ka savā skrienošajā ikdienā vari atvēlēt laiku nesteidzīgām sarunām un mielot kā vēderu, tā prātu ar ēdiena baudīšanu. 

FIZISKĀS AKTIVITĀTES 

Mūsu māmiņas ikdienā aizņemtas ar ikdienas rūpēm, bet mēs visi taču vēlamies redzēt savas mammas enerģijas un prieka pilnas. Gudri ļaudis teic: atdodot enerģiju, tu arī saņem enerģiju. Un te runa ir gan par fizisku, gan mentālu enerģiju. Abonements uz sporta zāli vai treniņš speciālista vadībā ir dāvana, kas var atstāt ne tikai vienreizēju, bet ilgstošu efektu uz mammas dzīvi. 

MASĀŽA  

Ikdienā mūsu māmiņas mēdz būt ierautas dažādās rūpēs un satraukumos, bet masāža ir veids, kā tikt galā ar ikdienas stresu un saspringumu. Pēc masāžas mūs pārņem viegla eiforijas sajūta, atslābums un miers – tieši tas, pēc kā ilgojas vairums cilvēku, tostarp mūsu mammas. 

Koncerts dāvana

Vai zini, kas ir Tavas mammas mīļākā grupa? Kurš ir mīļākais izpildītājs? Dāvini mammai elektroniskās biļetes uz skaistu koncertu, bet varbūt dodies uz to kopā ar mammu! Mūzikas klausīšanās bērniem veicina emocionālo attīstību, pieaugušajiem – rosina iztēli, relaksē un liek aizmirst ikdienas problēmas. 

SKAISTUMKOPŠANA 

Tava mamma ir visskaistākā pasaulē, vai ne? Taču arī skaistums ir jākopj – to apzinās katra sieviete. Mati ir sievietes rota, rokas ir vizītkarte, bet seja atstāj pirmo iespaidu. Skaistumkopšana nereti ir dārgs prieks, tāpēc mamma noteikti novērtēs, ja parūpēsies par kādu viņai veltītu skaistuma procedūru vai pat vairākām. 

Kā TU iepriecināsi savu māmiņu?