Lauba horoskops 2024 janvaris

Lauva Horoskops 2024 Janvāris

2024. gada janvāris ir maģisks laiks, kad Lauva uzplauks visā savā krāšņumā un krāšņumā. Lauva Horoskops 2024 Janvāris, laika posmā līdz 25. janvārim ir milzīgs izaugsmes, pozitīvu pārmaiņu un transformācijas potenciāls, pēc kura tu vari izplest spārnus un pacelties kā skaists tauriņš.

Horoskops 2024. gada janvārim Lauvai paredz, ka šis periods ir labvēlīgs, lai apmierinātu šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem raksturīgās vajadzības: vēlmi pēc uzmanības, varas, vadības, popularitātes vai publiskiem panākumiem. Taču, lai to panāktu, tev būs jāsper izšķirošs solis, ignorējot savas bailes un kompleksus.

Tu vari aktīvi sevi apliecināt jebkādā veidā – mainīt savu tēlu, pielaikot kādu satriecošu tērpu, uzaicināt kādu uz randiņu, ķerties pie grandioza projekta vai demonstrēt savu talantu sabiedrībai.

Drosmīgajam Lauva horoskops 2024 janvārim paredz notikumu, kas paaugstinās viņa pašapziņu. Nepalaid garām iespēju kāpt uz dzīves skatuves un mirdzēt savām labākajām šķautnēm!

Finanšu horoskops janvāris Lauva

2024. gada janvāris ir maģisks mēnesis Lauvai. Naudas zīmes, rituāli un talismani darbosies pilnā sparā, īpaši nedēļā pirms pilnmēness Lūkā – 25. janvārī. Šajā laikā ienākumu pieaugumam, pārpilnībai un labklājībai finanšu horoskops iesaka atvērt kontus, slēgt darījumus un uzsākt jaunus uzņēmumus.

Naudas veiksmes enerģija janvārī Lauvai būs tik personiska, ka to nevajadzētu dalīt ar citiem. Piemēram, aizdot naudu vai investēt citu cilvēku projektos. Arī pārvaldot finanses, labāk koncentrēties tikai uz sevi, izvairoties no citu cilvēku padomiem un ieteikumiem.

Īstu izrāvienu Lauvai sola ticība sev un laimes dāmai, un skeptiķi un reālisti var palaist garām labvēlīgas iespējas. Intuīcija, nevis loģika palīdzēs uzņēmējam atrast jaunu ienākumu avotu.

Darba horoskops janvāris 2024 Lauva

Merkurs līdz 14. janvārim pārvietosies tavā 5. sektorā un pēc tam pāries uz 6. sektoru. Šis ir labs periods, lai savā darbā ienestu radošuma pieskārienu vai citādāk piegrieztos problēmām. Šis būs īpaši labvēlīgs periods radošiem cilvēkiem, tiem, kuri strādā ar bērniem, izklaides jomā vai kuriem ir savs bizness.

Kādam patiks literārs darbs, uzstāšanās publikas priekšā. Šajā laikā tu spilgti un uzskatāmi vari pasniegt savas idejas, domas kolēģiem, vadībai. Tikai ieklausies arī viņu viedoklī, pastāv iespēja, ka šajā laikā dzirdēsi tikai sevi. Un pastāstīt, nodot informāciju, izteikties Lauvas vārdā būs svarīgāk nekā dialogs.

Ja lietišķās saites nostiprināsies un uzlabosies, tas labvēlīgi ietekmēs tavu karjeru. Šis ir piemērots mēnesis līgumu parakstīšanai, darījumu slēgšanai.

Mīlestības horoskops janvārim 2024 Lauva

Līdz 2024. gada 23. janvārim Venera ceļos pa Lauvas 5. sektoru, bet pēc tam pārcelsies uz 6. sektoru. Tie, kuri vēl nav satikuši īsto cilvēku, pirmajās divās dekādēs vēlēsies atpūsties un doties ceļojumā. Šis ir lielisks periods brīvdienām un romantiskiem sakariem bez saistībām.

Tevi piesaistīs cilvēki, kuri ir tikpat viegli uzvedināmi, sabiedriski un pozitīvi noskaņoti kā tu. Nav pārsteidzoši, ka tu tik dāsni demonstrē šīs īpašības publiski.

Precētiem pāriem priekšplānā izvirzīsies bērnu un vecāka gadagājuma radinieku jautājumi.

Horoskops 2024 gada janvārim Lauva brīdina, ka sarunu tēmas ar dzīvesbiedru griezīsies ap sadzīvi, finansēm un bērnu audzināšanu. Pacietības deva nebūs lieka, izturēsies emocionāli atturīgi.

Satikšanās ar cilvēku, kura uzskati ir līdzīgi taviem, var notikt janvāra trešajā dekādē. Jums abiem kopā būs ne tikai ērti, bet arī vienmēr būs par ko runāt.

Kopīgie mērķi un principi būs radniecīgi.Tiesa, romantikas šajās attiecībās būs mazliet. Kā arī vētraina kaisle.

Janvārī Lauvai var izveidoties romāns ar kolēģi. Vai arī kāds no personāla iepazīstinās tevi ar simpātisku un saskarsmē interesantu cilvēku. Iespējams, ka liktenis tevi konfrontēs ar jaunu partneri pastaigas vai klīnikas apmeklējuma laikā kopā ar kādu mājdzīvnieku.

Pāri, kuri jau ilgu laiku ir kopā, noorganizēs brīvdienu vai izklaidi. Svarīgākais ir tas, ka ar to visu jūs nodarbosieties divatā un ar prieku.Protams, sadzīves problēmas nevienu neiedvesmo, drīzāk gluži otrādi. Taču Lauvai tās tomēr būs jārisina, lai nepasliktinātu attiecības ar izredzēto, kā arī lai neatliktu sadzīves jautājumu risināšanu uz nenoteiktu laiku.

Lauva veselības horoskops janvāris

Lauvai Saule atradīsies 6. mājā, tāpēc nevajadzētu ignorēt pat nelielus simptomus. Situācija var izrādīties nopietnāka, nekā šķiet pirmajā brīdī.

Aukstuma periodā tev jārūpējas par savu imunitāti. Pretējā gadījumā jūs pastāvīgi saaukstēsieties. Dzeriet vitamīnus un papildiniet savu uzturu ar dārzeņiem, augļiem un sulām.

Horoskops 2024. gada janvārim Lauvai iesaka no ēdienkartes izņemt produktus, kas veicina svara pieaugumu un slimību saasināšanos. Atsevišķa rinda par alkohola kaitīgumu. Svētku dienās nedaudz ir atļauts, bet citās dienās atteikties pat no nelielām devām. Visi zina par alkoholisko dzērienu negatīvo ietekmi uz organismu. Īpaši, ja pārspīlē ar daudzumu.

Ja ir iespēja, Lauva var pierakstīties uz masāžu. Sporta treniņš būs liels ieguvums, taču papildu slodzes iepriekš jāapspriež ar instruktoru.