vezis horoskops janvaris 2024

Vēzis Horoskops 2024 Janvāris

Vēzis Horoskops Janvāris 2024 – sajūta, kas Vēzim ir tik svarīga, janvārī būs neatdalāma no baudas un prieka. Pat visdrošākajam Vēzim var izrādīties, ka viņa drošajā cietoksnī trūkst gaismas un siltuma. Horoskops Vēzis 2024 gada janvārim vēsta, ka ir laiks atvērt logu uz pasauli, ļauties saviesīgām izklaidēm, interesantai komunikācijai, romantikai, radošumam un patīkamiem pirkumiem.

Janvāra zvaigznes labprātāk piepildīs Vēža dvēseliskās kaprīzes, nevis primitīvās vajadzības. Vispozitīvākā horoskopa prognoze paredz Raku, kas vēlas atbrīvoties no garlaicības, rutīnas un depresijas, atrast jaunus mērķus un jēgu.

Izdzīvot janvāri, neiegrimstot zemes rūpju un problēmu virpulī – labs vēstījums šajā mēnesī. Tas sola vieglāku dzīvi nākotnē! Horoskops 2024. gada janvārim katrai zodiaka zīmes

Finanšu horoskops janvāris Vēzis

2024. gada janvāris Vēzim ir greznības, spožuma laiks. Tu vari atļauties nežēlot uz baudām un iepirkšanos. Savukārt, ja piesardzīgo Vēzi pārņem šaubas, pārdomas un satraukums par kādu tēriņu, viņš var palaist garām labvēlīgu iespēju.

Galu galā no 12. līdz 24. janvārim var būt veiksmīgākie preču, pakalpojumu pirkumi, par kuriem nākotnē nebūs jānožēlo. Bažas par caurumiem budžetā būs nepamatotas, jo drīz gaidāmi jauni ienākumi un pat pārsteigumi negaidītu atlīdzību un dāvanu veidā no naudas laimes.

Taču janvārī nav ieteicams tērēt laiku velti. Zaudējumu cēlonis var būt pasivitāte, lēnīgums, kavēšanās, plānoto darījumu un projektu atlikšana.

Vēzis janvāris 2024 darbs

Merkurs viesosies Vēža 6. mājā. Laba ideja ir nodarboties ar aktuālām lietām. Kaut ko sakārtot, kā arī kādus projektus rekonstruēt.

Svarīgākais, mēneša pirmajās divās nedēļās esi pēc iespējas atbildīgāks. Un neaizmirstiet par maziem un, pirmajā brīdī šķiet, garlaicīgiem uzdevumiem. Izmaiņas nav izslēgtas. Tās skars vadības, darba apstākļu un režīma maiņu. Iespējams, ka jūs saņemsiet jaunu amatu vai, gluži pretēji, rakstīsiet atlaišanas paziņojumu.

Darbā var notikt dažāda rakstura pārmaiņas, prognozē horoskops 2024. gada janvārim Raku. No 2024. gada 15. janvāra Merkurs pārvietosies uz Kozorogu, kas ietekmēs sadarbības sfēru un ietekmēs biznesa partnerattiecību momentus. Apkārtnē parādīsies personības, ar kurām būs viegli vienoties un kuras vēlēsies dalīties idejās. Attiecības ar vadību sasniegs labu līmeni.

Svarīgs atbalsts Raku būs cilvēki ar augstu statusu sabiedrībā. Pateicoties savstarpējai sapratnei ar citiem, būs iespējams saglabāt autoritāti un bez bailēm paust savu viedokli. Daudzi kolēģi piekritīs tiem priekšlikumiem, kas nāks no jums.

Protams, pieaugs konkurence un pārspīlētas prasības pret Vēzi. Dažas saites pārtrūks, citas nostiprināsies un radīs perspektīvas. Taču var rasties arī konflikti ar ilggadējiem sadarbības partneriem, kolēģiem.

Vēzis Mīlestības horoskops janvāris 2024

Līdz 2024. gada 23. janvārim Venera ceļo pa Vēža 6. māju. Vēzis nebūs līdz mīlestībai. Visas domas, kā arī darbības būs vērstas uz sadzīves un ģimenes lietām.

Kādam būs jārūpējas par vecāka gadagājuma radiniekiem, un tas nav viegls slogs. Kontrolē emocijas, lai nesabojātu attiecības ar tuviniekiem.

Spriedze un dusmas negatīvi ietekmēs darba jautājumus, brīdina horoskops 2024. gada janvārim Rak. Īpašs atbalsts būs nepieciešams vecākiem ģimenes locekļiem. Ja nav iespējams sazināties “viens pret vienu”, tad biežāk zvaniet. Ja tev ir bērni, tad ļauj arī viņiem uzkavēties pie vecvecākiem.

Šī tranzīta laikā jūs var vairāk piesaistīt cilvēki, ar kuriem strādājat, vai tie, ar kuriem ikdienā saskaraties. Tev var rasties romantiskas jūtas pret kādu kolēģi vai cilvēku, kuru regulāri satiec sporta zālē vai pa ceļam uz darbu. Iespējams, jūs meklējat partneri, kuram ir līdzīgas vērtības.

Turklāt Veneras tranzīts caur sesto namu var radīt atzinības un pateicības sajūtas par nelieliem mīlestības un labestības darbiem, kas notiek jūsu ikdienas dzīvē.

Jūs varat rast prieku un piepildījumu vienkāršos partnera žestos, piemēram, palīdzot mājās vai atbalstot jūsu veselības mērķus. Taču jūs varat arī meklēt stabilitāti un kādu, kas jūs atbalstītu dzīvē. Iepazīšanās ar jauno partneri var notikt, piemēram, pastaigas laikā ar suni vai darbā. Visi horoskopi 2024.

Vēzis un veselība Janvāris 2024

Saskaņā ar horoskopu 2024. gada janvārim Vēžiem vajadzētu pievērsties siltas un mierinošas atmosfēras radīšanai savā ģimenē, ja viņi jūt, ka tās trūkst. Turklāt viņiem var nākties rūpēties par savu partneri, ja viņš saslimst.

Lai gan pašiem Vēžiem, visticamāk, būs laba veselība, viņiem tomēr vajadzētu būt piesardzīgiem, jo neviens nav imūns pret slimībām. Šīs zīmes sievietēm ieteicams apmeklēt ginekologu, ja viņām ir kādas bažas šajā jomā. Tāpat ieteicams izvairīties no iesaistīšanās ārlaulības sakaros, jo pastāv augsts inficēšanās risks.

Janvāris ir piemērots laiks Vēžiem, lai aktīvi nodarbotos ar sportu un atpūtu. Viņi var apsvērt arī ģimenes atvaļinājumu ārpus pilsētas, taču viņiem būtu jāpārliecinās, ka ir ziemas laikapstākļiem atbilstoši ģērbušies.