Lietas, kas izraisa vāju Wi-Fi savienojumu mājās

Slīkts Wi-Fi savienojumu mājās. Ja samazinās interneta pieslēguma ātrums vai pasliktinās signāls, mēs vaino interneta pakalpojumu sniedzēju, taču tam var nebūt nekāda sakara. Izrādās, ka nozīme ir arī interjeram.

8 Lietas, kas izraisa vāju Wi-Fi savienojumu mājās

Mājas WiFi ir tāda lieta, kas sāk sabojāt nervus un garastāvokli visnepiemērotākajā brīdī. Filma iestrēgst, pasts noskaras. Tā vietā, lai zvanītu savam optiskais internets tīkla uzņēmumam, mēģiniet pārbaudīt, vai jūsu mājoklī nav potenciālo bezvadu tīkla “slepkavu”.

8 Lietas, kas izraisa vāju Wi-Fi savienojumu mājās

Metāla virsmas

Augsto tehnoloģiju vai bēniņu stila interjeri jau gadiem ilgi ir modē un ir ļoti mīļi. Taču augsto tehnoloģiju interjeri iznīcina Wi-Fi – metāla virsmas spēj bloķēt signālu, novēršot elektromagnētisko viļņu izplatīšanos. Jums, protams, nav jāmaina apkārtējā vide, taču nenāks par ļaunu novietot maršrutētāju tālāk no metāla virsmām.

Ķieģeļu sienas

Varbūt esat pamanījis, ka tālruņa signāls ievērojami samazinās, kad ejat cauri arkai, īpaši vēsturiskajos rajonos. Izrādās, ka daži sienu veidi bloķē signālu. Tas jo īpaši attiecas uz marmoru, granītu un ķieģeļiem. Cements, betons un apmetums arī traucē signāla izplatīšanos, taču mazākā mērā. Tāpēc, jo labāka ir mājas skaņas izolācija, jo vairāk problēmu var rasties ar internetu. Eksperti iesaka novietot maršrutētāju tālāk no sienas.

Spoguļi

Tie atspoguļo ne tikai attēlus, bet arī elektromagnētiskos viļņus. Ja IKEA spogulis atrodas tuvu maršrutētājam, tas var bloķēt signālu vai ievērojami palēnināt tā darbību. Tas nozīmē, ka tas darbojas kā stikla vairogs. Par laimi, šo problēmu var atrisināt pavisam vienkārši.

ledusskapis un veļas mašīna

WiFi nav draugs ierīcēm, kurās caur caurulēm cirkulē šķidrums. Sadzīves ierīces diezgan veiksmīgi slāpē signāla jaudu, tāpēc interneta ātrums ne vienmēr ir pietiekams. Tāpēc, ja domājat, ka uz ledusskapja uzstādīt maršrutētāju ir laba ideja, meklējiet citur.

Brīvdienu apgaismojums

Jūs domājat, ka mirgojošas gaismas var traucēt interneta darbību. Viņi var. Tie rada savu elektromagnētisko lauku, kas mijiedarbojas ar maršrutētāja raidītajiem viļņiem. Un, protams, saskaņā ar vājības likumu šī mijiedarbība nevis pastiprina signālu, bet gan tikai sabojā to.

Bērnu monitors

Šī ierīce darbojas tajā pašā frekvencē, kurā darbojas maršrutētājs. Tāpēc tie vienkārši ir pārpildīti vienā telpā. Taču, ja bērnu monitors un maršrutētājs atrodas atsevišķās telpās, tiem nebūs jācīnās par vietu saulē.

Radio vadāmās rotaļlietas

Un jo īpaši dronus. Ne visiem, bet daudziem modeļiem būs jādala viena frekvence ar maršrutētāju. Tāpēc vislabāk ar radio vadāmām rotaļlietām spēlēties ārpus telpām.

Mikroviļņu krāsns

Mikroviļņu krāsns ietekme uz cilvēka veselību joprojām ir diskutējama. Taču šķiet, ka nekāds jūtams kaitējums nav konstatēts. Taču tas noteikti pasliktina bezvadu interneta kvalitāti. Viegla izeja ir pacelt maršrutētāju virs līmeņa, kurā atrodas mikroviļņu krāsns.