Interjera piederumi un mājokļa ērtības no IKEA

Minimālisma paklāji, virtuves tekstilizstrādājumi, vāzes un citi skaisti, bet praktiski priekšmeti no IKEA.

Paklājs

TOFTLUND paklājs Ikea

Paklāju ar augstu pūru var novietot blakus gultai vai kafijas galdiņam. Paklājs ir pieejams četrās krāsās: jūs varat atrast piemērotāko jebkuram interjeram. Šī paklāja izgatavošanā nav cietuši dzīvnieki – tas ir izgatavots no pārstrādātām plastmasas pudelēm.

Paklāju var mazgāt veļasmašīnā temperatūrā, kas nepārsniedz 40°C. To nevar gludināt vai balināt.

TOFTLUND paklājs

Ikea Pulkstenis

Mehāniskais sienas pulkstenis baltā plastmasas korpusā atšķiras no līdzīgiem izstrādājumiem ar to, ka cipari nav zīmēti, bet gan reljefi ar maziem caurumiem. Ja vēlaties, varat uz korpusa aizmugurējās daļas uzlīmēt krāsainas papīra lapas, lai mainītu pulksteņa ciparnīcas izskatu.

RINNIG karstu trauku turētājs

RINNIG
karstu trauku turētājs

Divu tumši pelēku cimdu komplekts ar izmēriem 21 x 21 cm. Augšējais slānis ir no tekstilmateriāla, bet pildījums ir no poliestera. Ir cilpa, kas paredzēta pakāršanai.

Skārda attaisnotājs

Ar nazi ir viegli atvērt skārdenes, un īpašais āķis uz naža ļauj viegli noņemt vāciņus no pudelēm. Rokturis ir izgatavots no metāla, bet pats nazis ir izgatavots no tērauda. To var mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā.

KONCIS konservu attaisāmais

Fotorāmis

Produkts sastāv no četriem moduļiem un ļauj izveidot dažādas kolāžas. Rāmīšos var ievietot fotogrāfijas no neaizmirstamas dienas, visu ģimenes locekļu attēlus, bērna attēlus dažādos vecumos vai vienkārši sev tīkamus attēlus. Aksesuāra izmēri ir 41 × 21 cm.

YLLEVAD rāmis 4 bildēm

Veļas organizators

Cietais poliestera organizators ir piemērots kumodēm ar seklām atvilktnēm. Modeļa izmēri: 51 × 34 × 10 cm. Tā iekšpusē ir divi nodalījumi apakšveļas un zeķu uzglabāšanai atsevišķi.

Audums ir ūdensizturīgs – vajadzības gadījumā organizatoru var notīrīt no netīrumiem ar mitru drānu. Pieejamas divas krāsas: balta un zila.

STUK kaste ar nodalījumiem

Organizators maziem priekšmetiem

Uzlādes kabeļi, strāvas adapteri, rezerves ausu vadi – bieži vien šie sīkumi nonāk atvilktnē vai rakstāmgalda atvilktnē. 35 cm x 25 cm x 10 cm lielajā četru nodalījumu tekstila IKEA kastē viss ir kārtīgs un kārtīgs, tāpēc jūs varat pavadīt mazāk laika, meklējot priekšmetus un samazināt patēriņu.

Bambusa vāks un necaurspīdīgās sienas paslēpj saturu – organizators nebojā jūsu interjeru, ja tas ir novietots uz plaukta.

RABBLA kaste ar vāku

Apģērbu soma

Lai pasargātu ziemas apģērbu no putekļu uzkrāšanās ilgā glabāšanas laikā, var noderēt īpašs koferis. Tā izmēri ir 69 × 51 × 19 cm, un tajā var ievietot vairākas jakas vai pāris apjomīgas pūra jakas. Dubultai rāvējslēdzēja aizdarei paredzētais vāks ir pilnībā attaisāms, lai jūs varētu kārtīgi iepakot.

Korpuss ir viegli aizsniedzams no starpstāvu vai zem gultas, izmantojot tekstilmateriāla rokturus priekšpusē un sānos. Tas ir izgatavots no poliestera.

Izmantojot kastes, grozus un futrāļus no piedāvājuma, viss nepieciešamais atradīsies savā vietā.

HEMMAFIXARE Drēbju organizatori