Mēneša horoskops Marts 2023

Horoskops Marts 2023 ir pārejas mēnesis starp ziemu un pavasari, kad mēs sagaidām pozitīvas pārmaiņas un kad beidzot varam atvadīties no aukstajām dienām. Dažiem no mums tas ir izaicinājums, bet citiem, gluži pretēji, labākas nākotnes vēstnesis. Mēneša horoskops Aprīlis 2023

Horoskops 2023. gada martam vēsta, ka šis mēnesis ir ļoti nestabils. Cilvēkiem būs grūti tikt galā ar savām personīgajām jūtām. Tu jutīsies labāk, ja brīvo laiku pavadīsi tuvinieku sabiedrībā. Marts nav labākais laiks meditācijai un pārdomām. Mēneša horoskops Marts 2023 visām zodiaka zīmēm

Horoskops marts 2023 -horoskops 2023 visām zodiaka zīmēm

Auns horoskops (20. marts – 19. aprīlis)

Auns horoskops Marts 2023 – iekšējais spēks, spontāna enerģija, pašpārliecinātība.

Marts Aunam nesīs daudz emocionālu pārdzīvojumu. Jūsu hormoni vienkārši trauksies. Ar partneri tev būs svārstības – no mīlestības pilniem mirkļiem līdz domstarpībām, plānojot kopīgu nākotni. Taču savstarpēja pieķeršanās palīdzēs atrisināt problēmas. Humora izjūta šajā periodā lieliski izklaidēs tavus draugus.

Veneras ietekme šomēnes nesīs panākumus tavā karjerā un finanšu jomā. Apmeklē radiniekus, kurus sen neesi redzējis. Tu vari labot pagātnes kļūdas.

Vērsis horoskops (20. aprīlis-20. maijs)

Horoskops Marts 2023 – Vērsis – spēks un spītība, bet praktiskums un apņēmība

Marts Vēršiem ir laiks, kad jāsavāc drosme un jāatrisina problēmas, kas ilgu laiku ir bijušas nepārvarams šķērslis tavā ceļā. Pateicoties tavai sabiedriskajai dabai un patīkamajam uzvedībai, tev būs daudz fanu. Pastāv iespēja satikt kādu interesantu cilvēku. Sakārto savas jūtas un domas. Personīgajā jomā tevi gaida lielas pārmaiņas.

Vēršiem marts būs jaunu sajūtu mēnesis. Jums izdosies atbrīvoties no pagājušā gada sliktajām domām. Iespējams, tu nolemsi sākt kaut ko jaunu. Lai kas tas arī būtu, jūs gūsiet lieliskus panākumus savos centienos.

Šis mēnesis būs lieliska iespēja padziļināt ģimenes attiecības. Sarunas ar tuviniekiem palīdzēs tev viņus labāk izprast.

Dvīņi horoskops (21. maijs-20. jūnijs)

Marts 2023. Dvīņi – sabiedriskums un pieklājība, humora izjūta un radošums.

Martā Dvīņi iegūs daudz enerģijas un spēka, ko galvenokārt novirzīsiet savas fiziskās sagatavotības uzlabošanai. Tomēr nepārspīlē, tavs ķermenis nav gatavs šādai slodzei, un tu vari gūt traumas. Gandrīz viss jums būs viegli. Tavs radošums dažādu pasākumu plānošanā pārsniegs gan tavu, gan tuvinieku cerības. Piedzīvojiet to līdz galam un īstenojiet savas idejas; jūs gaida neaizmirstami iespaidi.

Marsa ietekme dos tev spēku pārdomāt savu situāciju un ņemt problēmu risināšanu savās rokās. Neatkarīgi no tā, vai esi uzņēmuma īpašnieks vai tikai darbinieks, tev būs daudz jaunu ideju. Uzmanīgi sekojiet līdzi fiziskajām aktivitātēm, jo pastāv liela augšējo ekstremitāšu traumu iespējamība.

Vēzis horoskops (21. jūnijs-22. jūlijs)

Vēzis Marts 2023 – ir emocionāls, bet atsaucīgs raksturs, kaprīzs un atturīgs.

Marts Vēzim būs mierīgs laiks. Šomēnes tev būs lielāka nosliece uz saaukstēšanos, tāpēc vairāk atpūties. Šajā periodā tev uzplauks arī finansiālā ziņā, tāpēc tevi uzmācīgi uzrunās cilvēki, kurus interesē tikai tava nauda. Tāpēc esi uzmanīgs, neesi pārāk uzticīgs.

Pavasara sākumā Vēži jutīsies noguruši un izsmelti. Tas nav biedējoši, līdz mēneša vidum tev būs otrā elpa un tu atgriezīsies pie ierastās ikdienas rutīnas. Jūs turpināsiet labi strādāt. Taču neapstājieties pie tā un turiet acis vaļā. Iespējams, ka citi ļaunprātīgi izmantos jūsu palīdzību, kas, visticamāk, nekad neatmaksāsies.

Lauva horoskops (23. jūlijs-22. augusts)

Lauvas horoskops Marts 2023 – drosme, pašpārliecinātība, pārliecība par sevi, pārliecība un atvērtība.

Marts atbalstīs jūsu temperamentu. Jums viss izdosies. Tas var izraisīt citu skaudību. Citu cilvēku sabiedrībā izcelsies ar lieliskām komunikācijas prasmēm un humora izjūtu. Šajā periodā tev būs problēmas ar gremošanas sistēmu, tāpēc dod priekšroku veselīgam uzturam un vairāk atpūties.

Šis mēnesis vairos jūsu attapību un pašpārliecinātību. Būs jārisina problēmas, par kurām iepriekš nebiji pārliecināts. Koncentrējies uz tām, kas sagādā vislielākās raizes. Martā seko līdzi savam nervu stāvoklim, lai neizraisītu ieilgušus konfliktus. Jo ātrāk apzināsies savas rīcības sekas, jo ātrāk izdosies tās novērst. Mēness ietekme tev šajā ziņā palīdzēs.

Jaunava horoskops (23. augusts-22. septembris)

Jaunava Marts 2023 – uzmanība, rūpīgums, inteliģence un rūpīgums.

Martā Jaunavas iemācīsies daudz ko jaunu. Šajā periodā tava atmiņa būs ļoti laba, tāpēc izmēģini nodarbības, kas prasa analītisku domāšanu, un nebaidies eksperimentēt. Daudzi uzdevumi darbā var jūs nogurdināt un izraisīt veselības problēmas. Tāpēc nenovērtē miegu par zemu.

Martā Jaunavām būs jāstrādā gandrīz diennakts režīmā. Urāns sniegs tev daudz jaunu ideju. Sarežģītas attiecības ar kolēģiem padarīs tavus panākumus nemanāmus.

Marta beigās var rasties problēmas ar zarnām, tāpēc seko līdzi savam uzturam un ēd vairāk šķiedrvielu.

Svari horoskops Marts 2023 (23. septembris-22. oktobris)

Svari marts 2023 – taisnīgums, līdzjūtība, harmonija un saprāts

Marts Svariem būs darbīgs mēnesis. Gatavojies lielām pārmaiņām personīgajā dzīvē. Ja esi domājis par pārcelšanos, dari to. Ja domā par darba maiņu, visticamāk, atradīsi kaut ko tādu, kas tev sagādās prieku. Šajā periodā centies saglabāt labu garastāvokli. Šajā ziņā tev vajadzētu palīdzēt meditācijai.

Marsa ietekme uz Svariem martā būs izšķiroša, uzmanies no garastāvokļa svārstībām un trauksmes sajūtām, jo tas nepalīdzēs darbā. Tu esi viegli izklaidīgs, tāpēc pat minimāla problēma var tevi satraukt.
Par laimi, atgriežoties mājās, varēsi atpūsties un visu pārrunāt ar partneri. Ja partnera nav, nodarbojieties ar sportu un sāciet skriet, peldēt vai nodarboties ar kardio.

Skorpions horoskops (23. oktobris-22. novembris)

Horoskops Skorpions marts 2023. ir vērīgs cīnītājs, tālredzīgs un jūtīgs pret citiem.

Martā Skorpions izjutīs drošības trūkumu. Tava vajadzība dalīties ar savām jūtām būs ļoti spēcīga, tāpēc būsi nosliekts uz melanholiju vai pat depresiju, ja nebūs, kam izliet savu sirdi. Esi uzmanīgs, jo garīgās problēmas var novest pie fiziskām. Atrodi nodarbošanos, kas dos tev iespēju paust savas jūtas, piemēram, dejošana vai zīmēšana.

Mēness šomēnes tevi ietekmēs. Lai justos droši, paliec tuvu cilvēkiem, kuriem uzticies. Vai arī tu vari doties pensijā. Tavs garīgais stāvoklis ir tieši saistīts ar fizisko veselību. Tā sekas būs tava rīkles un balss saišu iekaisums. Izvairies no stresa un pārmērīgas fiziskas slodzes.

Strēlnieks horoskops (23. novembris-20. decembris)

Strēlnieks marts 2023. ir mērķtiecīgs, enerģisks un pilns vēlmes un pūļu.

Martā Strēlnieks sāks justies ļoti pārliecināts un relaksēts. Tu izstarosi pozitīvu enerģiju un kļūsi ļoti populārs, galvenokārt savas unikālās humora izjūtas dēļ, kas tev neatstās daudz laika sev. Mēneša laikā parādīsies jautājumi, kas saistīti ar tavu nākotni, saistīti ar tavas karjeras virzienu.

Strēlnieks būs ļoti populārs savu tuvinieku vidū. Pateicoties Merkurija ietekmei, tu būsi jūtīgs un labprāt palīdzēsi citiem. Taču piesargies no vēlmes manipulēt ar cilvēkiem, kuri tev uzticas, savās interesēs.

Labāk koncentrējieties uz savu nākotni un ilgtermiņa mērķiem. Neatlaidība un mazi soļi drīz var novest pie panākumiem.

Mežāzis horoskops (21. decembris – 19. janvāris)

Mežāzis marts 2023 – konservatīvisms, praktiskums, piesardzība, spītība un nopietnība.

Martā Mežāžus gaida zināmas vilšanās, kas saistītas ar viņu attiecībām. Neļauj šīm sajūtām tevi pārņemt, jo tās neatbilst realitātei. Centies pievērsties kam citam un novirzīt savu enerģiju radošām aktivitātēm. Iespējams, pamēģini izrotāt savu māju vai pieraksties uz keramikas nodarbībām, kurās tev būs iespēja izlaist tvaiku.

Urāna ietekme padarīs martu par negaidītu notikumu mēnesi. Tas var būt, piemēram, kāda cilvēka atzīšanās mīlestībā, un, ja tu neatbildēsi viņa jūtām, centies būt pēc iespējas maigāks. Tomēr piesargies no pēkšņām pārmaiņām uz slikto pusi. Tev jābūt gatavam gan garīgi, gan finansiāli jebkādām problēmām. Turklāt pārmaiņas noteikti nav jāveic pašam.

Ūdensvīrs horoskops Marts 2023 (20. janvāris – 17. februāris)

Ūdensvīrs marts 2023 ir sirsnīgs un romantisks ar eksperimenta izjūtu.

Ūdensvīram marts būs mierīgs laiks. Izmantojiet šo miera periodu, lai sakārtotu savas domas. Tu sāksi apgūt kaut ko pavisam jaunu, kas tev vienmēr ir bijis liels izaicinājums. Turklāt tavs prāts būs atvērts garīgajai pasaulei. Nodarbojies ar meditāciju, pievērsies galvenokārt savām ieilgušajām problēmām, tagad ir laba iespēja tās atrisināt reizi par visām reizēm.

Pateicoties Merkurija ietekmei, šomēnes tev nebūs daudz liekas enerģijas, tavas smadzenes būs kā sūklis un uzsūks gandrīz visu, ko lasi, dzirdi vai skaties. Tu jau sen esi vēlējies kaut ko iemācīties, bet tev nebija pietiekami daudz laika, tagad tev ir iespēja to izdarīt.

Dzīvsudrabs ietekmēs arī ģimenes attiecības, īpaši starp tuvākajiem radiniekiem. Pavadiet vairāk laika kopā, tas būs noderīgi abām pusēm.

Zivis horoskops (18. februāris-20. marts).

Zivis horoskops marts 2023. – pieticība un jutīgums, spēcīga iekšējā uztvere un iedvesma.

Martā Zivju horoskops jūtas pret partneri var būt diezgan mulsinošas. Neslēp savas šaubas un mēģini tās pārrunāt ar partneri. Šajā periodā tavu rīcību ietekmēs enerģija, ko tu izstaro. Sekojiet līdzi savām jūtām un centieties visu savlaicīgi nokārtot, lai neieslīgtu depresijā un nesāpinātu kādu citu. Tu būsi pietiekami jūtīgs, lai palīdzētu rast risinājumus svarīgiem jautājumiem.

Visbūtiskāk tevi ietekmēs marta Saule. Tu būsi īpaši pašpārliecināts un dāsns. Taču zvaigznes iesaka būt pieticīgākam, tad lielāka kļūst atlīdzības varbūtība. Attiecībā uz tuviniekiem ieteicams tāds pats mērenums, ja vēlies normālu un mierīgu vidi.