Populārākas valstis, ko apceļot Eiropā

Daudziem cilvēkiem mūsdienās ceļošana ir galvenais atpūtas veids un hobijs. Izbraucis ārpus savas dzimtās valsts ir gandrīz katrs, un arī katram cilvēkam ir savas mīļākās vietas un valstis, uz kurām vislabprātāk dotos vēlreiz. Eiropa ir viens no populārākajiem ceļojumu galamērķiem gan pašiem Eiropas iedzīvotājiem ceļojot pa dažādām Eiropas valstīm, gan citu kontinentu iedzīvotājiem – Iemesli apceļot pasauli. Eiropa var lepoties ar ļoti bagātīgu vēsturi, dažādiem iespaidīgiem vēstures objektiem, muzejiem, celtnēm, dabas skatiem, atpūtas vietām, sporta kompleksiem, izklaižu vietām un citām aizraujošām lietām ko izbaudīt. Rakstā uzskaitīšu, manuprāt, interesantākās valstis un vietas, ko der apskatīt jebkuram Latvijas un Pasaules tūristam.

Ziemeļeiropa.

Ziemeļeiropa allaž ir izcēlusies ar savu pārticību un cilvēku labklājību. Valstis kā Norvēģija, Zviedrija un Somija ir ļoti attīstītas ar labu ekonomisko situāciju. Šīs valstis ir pievilcīgas lielam tūristu skaitam no visas pasaules. Lai gan tās ir dārgākas par lielāko daļu Eiropas valstīm, ņemot vēcrā dzīvošanas izmaksas, pārtikas cenas un benzīna cenas, tomēr tās izceļas gan ar savu dabu, gan arhitektūru. Ziemeļu valstis cilvēkiem vienmēr asociējas ar vikingiem un to sirojumiem pa Baltijas jūru. Tas viscaur ir redzams gan Norvēģijā, gan Zviedrijā un Dānijā muzejos un pieminekļos.

Austrumeiropa.

Austrumeiropa ir pievilcīga ar savu dažādo vēsturi un kultūru. Esot pakļauta dažādiem iekarotājiem gan no Centrāleiropas gan no Krievijas, šajās valstīs ir iekrājies bagātīgs dažādu kultūru sajaukums. Noteikti ieteicams apmeklēt šo valstu galvaspilsētas, kā Rīgu, Viļņu, Tallinu, Varšavu un citas. Šajās pilsētās jūs redzēsiet dažādu laiku arhitektūras sajaukumu, kā arī krāšņus un aizraujošus pieminekļus un citas apskates vietas. Austrumeiropa izceļas ar savu attīstību pēdējo gadu laikā. Šīs valstis nav īpaši dārgas salīdzinājumā ar Ziemeļeiropu vai Centrāleiropu, tāpēc tūristiem bieži patīk doties savos atvaļinājumos tieši uz šīm valstīm. Austrumeiropas valstīs ir plaši attīstīta kultūras dzīve, teātris, operas un citi kultūras pasākumi. Ik gadus notiek arī daudz mūzikas un mākslas festivāli, kas piesaista plašu publiku un pazīstamus māksliniekus no dažādām Pasaules vietām.

Eiropa – Centrāleiropa.

Centrāleiropa jau kopš pirmsākumiem ir viena no galvenajām ekonomikas un tirdzniecības vietām Pasaulē. Centrāleiropā tūristi var baudīt visus labumus, ko sniedz Eiropas attīstītākās valstis, Vācija, Austrija, Šveice, Nīderlande, Beļģija un citas. Šajās valstīs ir viena no augstākajiem dzīves un labklājības rādītājiem visā Pasaulē. Tā kā uz ielām sastapsies mazāk drūmus un pelēcīgus cilvēkus. Uz lielajām pilsētām kā Berlīni, Minheni, Amsterdamu vai Briseli cilvēki brauc gan iepirkties, gan izbaudīt dažādus kultūras pasākumus, kā arī aplūkot krāšņo arhitektūru ar dažādām interesantām pilīm, muzejiem pieminekļiem, kā arī atpūsties dažādus Alpu kūrortos un slēpošanas kompleksos. Noteikti iesaku apmeklēt Centrāleiropu, ja vēlaties apskatīt skaistākās Eiropas valstis.

Rietumeiropa.

Rietumeiropā ir daudz atpūtas iespēju, kā arī izsmalcināta arhitektūra un kultūra. Tāda valsts kā Francija ir pazīstama gan ar savām tradīcijām, gan savām celtnēm un pieminekļiem, ko vērts aplūkot jebkuram tūristam. Rietumeiropa sevī ietver lielākās un nozīmīgākās Eiropas valstis, kā Franciju, Vāciju un Lielbritāniju. Noteikti ir vērts doties uz valstu galvaspilsētām – Parīzi, Berlīni un Londonu, kurās atrodas ļoti daudz tūrisma objektu, kas spēs aizraut jebkuru, kas nolēmis apmeklēt šīs skaistās pilsētas.

Dienvideiropa.

Dienvideiropa ir pazīstama ar savu silto klimatu, daudzajiem atpūtas kompleksiem un kūrortiem, kā arī izklaides vietām. Spānija, Portugāle un Itālija ir vispopulārākie tūristu punkti, kur var baudīt sauli, jūru, labu laiku, skaistus cilvēkus un vienkārši labi pavadīt savas brīvdienas gan ekskursijās pa Dienvideiropas lielākajām pilsētām izbaudot to mākslu un arhitektūru, gan vienkārši izklaidēties kādā kūrortā pie jūras un labi pavadīt laiku.

Lai arī kur Eiropā Jūs esat plānojis nokļūt, katra valsts spēj piedāvāt savu unikālu kultūru, izklaides vietas, mākslu, arhitektūru un dabas skatus, kas ieinteresēs jebkuru tūristu, gan jaunus, gan vecākus ar visdažādāko gaumi. Apmeklējiet Eiropu un izbaudiet tās sniegtās iespējas, izklaides vietas, kultūras dzīvi, arhitektūru, cilvēkus, mākslu un dabu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *