Horoskopi 2024 - katram zodiakam. Mēneša horoskops Marts 2024

Mēneša horoskops Janvāris 2024

Kosmoss mums ir sagatavojis salīdzinoši mierīgus mēnešus – 2024. gada janvāri un februāri. No 2024. gada janvāra līdz 2024. gada maijam Lielās laimes planēta Jupiters atradīsies Vēža zodiaka zīmē. Izmantojiet šo labvēlīgo tranzītu, kas vidusmēra cilvēkam sola materiālus ieguvumus un kaislīgu mīlestību, bet valsts līmenī pozitīvi ietekmē lauksaimniecības izaugsmi, finanšu sistēmu, ekonomikas stiprināšanu un labklājību un pozitīvas reformas veicinošu likumu pieņemšanu. Mēneša horoskops Janvāris 2024 – Izmantojiet šo laiku, lai nokārtotu savas lietas, uzlabotu savas finanses un atpūstos kopā ar tuviniekiem.

Horoskops 2024. gada janvārim par zodiaka zīmēm

Horoskops 2024. gada janvāris – Auns

Visu janvāri Auni aizstāvēs savas pozīcijas un ar visiem spēkiem centīsies panākt rezultātus lietās. Taču ambīcijas būs jākontrolē. Ir iespēja gūt atzinību un panākumus karjeras lietās. Jūs apbrīnos, kas ir pelnīti.

2024. gada sākumā Auns būs ne tikai aktīvs un centīgs darbā, bet arī spēs iegūt daudzsološu amatu. Drosmīgi pieņemsi lēmumus, tie palīdzēs virzīties uz priekšu. It īpaši tāpēc, ka Aunu iespējas profesionālajā jomā ir daudz acīmredzamākas nekā dažiem viņu kolēģiem.

Auns Horoskops janvāris 2024

Mēneša horoskops Janvāris 2024 – Vērsis

Vēršiem Saule viesosies 9. mājā. Pateicoties šīs planētas enerģijai, tu vari kļūt pārliecinātāks par sevi un ar veselīgu azartu uzņemties lietas. Daudzi sāks iedziļināties sevī un meklēt eksistences jēgu, prognozē horoskops 2024. gada janvārim.

Neizslēdziet pārmaiņas dzīvē, atteikšanos no vecajiem principiem. Filozofiskas pārdomas mudinās Vērsi mainīt savu iekšējo pasauli. Kāds paņems atvaļinājumu un dosies uz valsti, kuru sapņojis apmeklēt. Ceļošana līdz malām piepildīs ar pozitīvismu, iespaidiem un bagātinās zināšanas.

Vērsis horoskops Janvāris 2024

Horoskops 2024. gada janvāris – Dvīņi

Dvīņiem Saule atrodas 8. mājā. Tas nozīmē, ka šķēršļus ceļā uz savu mērķu sasniegšanu pārvarēsiet viegli un ātri. Tikai nekritizē sevi pārāk daudz, šaubas var mazināt aktivitāti un padarīt tevi infantilu.

Lielākoties tu daudz uztrauksies par savu personīgo dzīvi. Attiecības ar mīļoto cilvēku 2024. gada janvārī nebūs pietiekami siltas. Iespējama laulības pārkāpšana uz sāniem. Taču maz ticams, ka šī saistība kļūs publiski zināma. Jūs nevēlēsieties par to izplatīties kādu tīri personisku iemeslu dēļ.

Dvīņi Horoskops Janvāris 2024

Horoskops 2024. gada janvāris – Vēzis

Vēzim Saule atrodas 7. mājā, kas būtiski ietekmēs komunikāciju ar apkārtējiem. Tu pats sajutīsi vieglumu attiecībās ar mīļoto cilvēku. Tev negribēsies skandalizēt un strīdēties, kā arī pierādīt savu pārākumu partnerim.

Vēzis pēkšņi sapratīs, ka svarīgākais dzīvē ir garīgais komforts. Un, protams, būt vienkārši laimīgam. Neprecētiem cilvēkiem 2024. gada janvārī veiksies personīgajā sfērā. Pastāv iespēja nodibināt pazīšanos, kas ilgs daudzus gadus. Tā var būt īsta draudzība.

Vēzis Horoskops Janvāris 2024

Horoskops 2024. gada janvāris – Lauva

Saule atrodas 6. mājā Lūkā. Šis ir lielisks mēnesis auglīgam darbam un “ražas” vākšanai par iepriekš paveikto darbu. Tu patiešām esi pelnījis, lai tevi apbrīnotu. Galvenais, ka tevi virza ne tikai ambīcijas, bet arī izpratne par to, kādas darbības ved uz perspektīvām.

Horoskops 2024 gada janvārim iesaka rūpēties par sevi, ievērot režīmu. Iegūsti pieredzi un nostājies uz veselīga dzīvesveida ceļa. Lauvai nebūtu slikti nodarboties ar sīkumiem, lai līdz ideālam stāvoklim novestu iecerētos projektus. Tikai tā varēs gūt rezultātus.

Lauva Horoskops Janvāris 2024

Horoskops 2024. gada janvāris – Jaunava

Janvārī Jaunavas Saule atradīsies 5. mājā. Tas atspoguļosies emocionālajā stāvoklī. Vēlēsies vairāk izklaidēties, nevis strādāt. Jautājumi, kas ātri jāatrisina, paliks otrajā plānā.

Tikšanās, kafejnīcas, radošas tikšanās un spēles ieņems centrālo vietu. Kāds vēlēsies kaislīgi iemīlēties un pilnībā iegrimt personīgajā dzīvē. Tātad visu 2024. gada pirmo mēnesi Jaunavas rotēsies starp cilvēkiem – jauniem un ilggadējiem draugiem. No tevis staros labestības un pozitīvisma gaisma, kas dzīvē piesaistīs daudz patīkamu personību.

Jaunava Horoskops Janvāris 2024

Mēneša horoskops Janvāris 2024 – Svari

Svariem Saule atrodas 4. mājā, kas ļaus tev pamatīgi un aizrautīgi rūpēties par mājokli. Tu sirsnīgi rūpēsies par tuviniekiem, veltīsi uzmanību un patstāvīgi risināsi sadzīves problēmas.

Taču tas absolūti neradīs stresu, gluži otrādi, patīkami būs sajust “elkoņa” un dvēseles radniecības sajūtu. Gribēsies vēlreiz iepazīt senčus, kādreizējās tradīcijas un ģimenes vērtības. 2024. gada janvārī Svariem būs pārlieku liela piesardzība saskarsmē ar nepazīstamiem cilvēkiem. Jūsu uzticību būs gandrīz neiespējami panākt.

Svari Horoskops Janvāris 2024

Horoskops 2024. gada janvāris – Skorpions

Skorpiona Saule atradīsies 3. mājā. Uzmanības centrā būs viss, kas saistīts ar komunikāciju ar mīļajiem, ceļošanu un pārvietošanos kājām.

Tava aktivitāte būs pārspīlēta, taču tieši tas palīdzēs tev labāk iepazīt pasauli, sevi un apkārtējos. Horoskops 2024. gada janvārim sola prieka un pozitīvisma jūru no notiekošā. Galvenais ir kontrolēt savas emocijas, lai katru lietu novestu līdz galam. Tas pats attiecas uz zvaniem, sarunām un vēstuļu rakstīšanu. Skorpionam vajadzētu būt aktīvākam, lai realizētu kaut ko jaunu.

Skorpions Horoskops Janvāris 2024

Horoskops 2024. gada janvāris – Strēlnieks

Strēlniekam Saule atrodas 2. mājā. Sajūta, ka tu vari sasniegt vairāk, nepametīs visu 2024 gada janvāri. Un tas attiecas ne tikai uz intelektuālo vai garīgo pasauli, bet arī uz materiālajām vērtībām.

Piemēram, tu jau ilgu laiku esi pārdomājis kādu lietu. Tāpēc tagad tev izdosies to iegādāties. Lai arī sīkums, bet Strēlnieku pašapziņa būs augstā līmenī. Galu galā galvenais ir tas, ka esi nopircis to, ko vēlējies. Tomēr būtu labi netērēt lielas summas. Labāk padomā, kādu citu darbu var atrast, lai stiprinātu budžetu.

Strēlnieks Horoskops Janvāris 2024

Horoskops janvāris 2024 – Mežāzis

Mežāzim Saule atradīsies 1. mājā. Tā sildīs jūs ar saviem stariem un sniegs jums pārliecību. Tu ne tikai iekšēji, bet arī ārēji izskatīsies apskaužami. Personība ar stipru gribu, neatlaidīga un spējīga cīnīties.

Taču ņemiet vērā, ka vēlamos mērķus varat sasniegt ar nosacījumu – ieklausieties citu vēlmēs. Neuzstādiet savu viedokli uz pjedestāla, pat ja vēlaties parādīt sevi kā brīvu un ambiciozu personību. 2024. gada janvārī tev izdosies uzvarēt daudzās cīņās. Būs iespējams saglabāt savu reputāciju un aizsargāt citus cilvēkus.

Mežāzis Horoskops Janvāris 2024

Horoskops janvāris 2024 – Ūdensvīrs

Visu janvāri Ūdensvīra 12. mājā valda Saule. Tev gribēsies aizbēgt no darījumiem, norobežoties un aizmirst par sabiedriskajām lietām. Parādīsies pieticīgas un atturīgas īpašības. Nepametīs sajūta, ka atrodies nepareizā vietā un ar nepareiziem cilvēkiem.

Saskaņā ar horoskopa prognozēm 2024. gada janvārim no Ūdensvīra daudzi cilvēki nespēs atraut acis. Ar jums gribēsies komunicēt. Izolē sevi no publiskām uzstāšanās un sociālās sfēras. Kāds vēlēsies studēt okultismu, filozofiju vai parapsiholoģiju. Iespējams, ka Ūdensvīram būs nepieciešama drauga palīdzība.

Ūdensvīrs Horoskops Janvāris 2024

Zivis Horoskops janvārim 2024

Zivīm Saule atradīsies 11. mājā. Tu vēlēsies izcelties no pūļa, demonstrējot individualitāti. Visnegaidītākie būs veidi, kā parādīt talantus un harizmu.

Iespējams, ka iekļūsi kādā kopienā vai interešu grupā. Iespējams, ka atradīsi jaunu hobiju, dosies ceļojumā vai ekskursijā. Visas lietas 2024. gada janvārī būs saistītas ar darbu un karjeru. Zivis aktīvi ķersies pie kāda liela projekta, turklāt ne vienatnē. Tu patiešām sapratīsi, ka tikai komandā var sasniegt vēlamos rezultātus.

Zivis Horoskops Janvāris 2024