Regulāras suņu kopšanas priekšrocības

Profesionāla suņu kopšana nenozīmē tikai to, lai jūsu kucēns izskatītos simpātiski, bet tā ir arī izdevīga vairākos aspektos. Lūk, pieci ieguvumi, ko jūs un jūsu uzticamais suņu mīlulis varat gūt, ja regulāri apmeklējat suņu friziera pakalpojumus, suņa kopšana vai grooming.

Reprezentabls izskats

Mēs visi vēlamies, lai mūsu kažokādu mīluļi būtu vislabākajā formā un būtu gatavi izraisīt viesu un apmeklētāju “aww”. Regulāra kopšana samazina iespēju, ka jūsu sunim būs slikta apmatojuma diena tieši tad, kad jums ir ballīte vai ģimenes tikšanās.

Samazina nopietnu infekciju un slimību risku

Suņu grumings ir komplekss pakalpojums (Grooming), un tas ietver nagu apgriešanu, kažoka apgriešanu un rūpīgu mazgāšanu. Viņi arī noņems ausu un zobu aplikumu, kas nozīmē, ka jūsu suns agrīni nesaskarsies ar zobu un ausu problēmām. Tā ir kā ātra pārbaude, lai redzētu, cik labi klājas jūsu mīlulim.

Der zināt

Mazāka izkrišana

Mazāka kažokādu skraidīšana pa māju nāk par labu gan sunim, gan viņa vecākiem. Uz spīdīgu un veselīgu spalvu ir patīkami skatīties, turklāt būs mazāk alergēnu, par kuriem jāuztraucas. Turklāt jums nebūs tik daudz jātīra vai jānotīra ar putekļu sūcēju, tādējādi ietaupot laiku.

Labāka smarža un higiēna

Higiēna ir svarīgs mājdzīvnieka turēšanas elements, un dažkārt jums var nebūt laika, lai savu suni nomazgātu. Suņu kopšanas meistars var uzņemties atbildību un iztīrīt jūsu suni, lai viņš vai viņa smaržotu un izskatītos glīti. Jūs, visticamāk, nevilcināsieties samīļot vai samīļot savu mīluli, ja tas būs tīrs un labi smaržos.

Suņa kopšana –laimīgāks suns

Visbeidzot, profesionāla kopšana var padarīt suni par vislabāko versiju, kāda tā var būt. Veselības ziņā tiks apstrādātas viņu jutīgākās daļas, piemēram, acis, deguns, ausis, zobi un ķepas, un attiecīgi tiks ārstētas visas ādas infekcijas. Jūsu bezproblēmu suns būs laimīgs un varēs nodzīvot ilgu mūžu.