Tālrunī nepieciešamās mobilās aplikācijas

Mobilās aplikācijas, mūsuprāt, ir vieni no labākajiem izgudrojumiem. Mēs tās izmantojam tik daudz, un mūsdienās ir pieejama aplikācija visam. Tas ir ļoti praktiski, jo parasti mums līdzi ir telefoni, kurus varam izmantot. Šeit ir 5 veidu lietotnes, kas jums nepieciešamas jūsu telefonam, ja jums to vēl nav vai 10 lietotnes paroļu glabāšanai.

Azartspēļu aplikācija

Azartspēles ir lielisks un populārs izklaides avots, kuru būtu labi nodrošināt savā tālrunī. Sporta derības ir plaši izplatītas sporta līdzjutēju vidū, un, ja plānojat noskatīties kādu NHL spēli, tad jums vajadzētu būt arī lietotnei, ar kuras palīdzību uz tām likt likmes. Tas, visticamāk, padarīs spēles daudz jautrākas.

Kaut kas ritināšanai

Sociālo mediju lietotnes ir obligāti nepieciešamas jūsu viedtālruņos. Šeit jums ir bezgalīgi daudz izklaides, un jūs varat pavadīt laiku, sarunājoties ar draugiem un sekojot līdzi influenceru dzīvei. Sociālie plašsaziņas līdzekļi kļūst arvien svarīgāki arī uzņēmumiem, un, ja vadāt savu uzņēmumu, tas noteikti ir kaut kas tāds, kas jums ir nepieciešams jūsu tālrunī.

Izklaides mobilās aplikācijas

Ir ļoti svarīgi, lai jums būtu viena vai divas lietotnes jautrām spēlēm. Tās kļuva populāras, kad nāca klajā viedtālruņi, un var pārvērst tālruni par spēļu konsoli. Dažas no laika gaitā populārākajām spēļu lietotnēm ir Angry Bird, Candy Crush, Among Us, Temple Run un Fruit Ninja. Šādas lietotnes ir lieliski noderīgas, kad nepieciešams nogalināt laiku un izklaidēties. Pārliecinieties, vai ir spēles, kas var darboties gan tiešsaistē, gan bezsaistē.

Lietotnes skolai un darbam

Pēc kāda laika, kad sākās mājmācība un darbs mājas birojā, aplikācijas kļuva ļoti svarīgas, lai paveiktu nepieciešamos darbus. Ir daudz gudru lietotņu, kas var palīdzēt jums organizēt un plānot darbu. Tādas lietotnes kā TEAMS un ZOOM ir lieliski piemērotas videozvaniem, savukārt Slack palīdz uzturēt saikni ar komandu.

Straumēšanas lietotnes

Pēdējā laikā ļoti populāra ir kļuvusi filmu un TV raidījumu straumēšana, un tam ir daudz noderīgu aplikāciju. Ir vairāki populāri straumēšanas pakalpojumi, kas ļauj skatīties visas vēlamās izklaides, piemēram, GO3, TET+ un Megogo. Tie ļauj arī lejupielādēt izklaidi, lai skatītos bezsaistē.

Šīs ir tikai dažas no daudzajām mobilajām aplikācijām, kas nepieciešamas jūsu telefonam un kas jums būtu jālejupielādē nekavējoties!